Marzkowe kluseczki

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Marzka95
Posty: 1230
Rejestracja: sob kwie 07, 2012 9:59 pm
Numer GG: 10004599
Lokalizacja: Opole

Re: Moja mała gromadka czyli Marzka95 i Spółka :)

Post autor: Marzka95 »

Hrr.... wizyta trwała 10 min. Pani Daria wytłumaczyła mi wszystko i dała lek przeciwbólowy. Lek mam podawać codziennie po jednej kreseczce w strzykawce doustnie, ale jak ja mam to zrobić ona jest niemożliwa. Z Panią Alą z Fundacji bawiłyśmy się z nią w dawanie okropnego, gorzkiego leku, ona kopie nawet złamaną łapką. Niestety mała przez 3-4 tygodnie musi siedzieć w transporterze i to jeszcze przedzielonym na pół i zero kompletnie zero wybiegów. Najważniejsze, że apetyt ma bieduleńka mała :( .
Teraz trochę zdjęc:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
I najcudowniejsze zdjęcie :-*
Obrazek
Jogi Leon Julian Galaxy Gold
['][']['] Sisi Tosia Lili Lori Rózia [']['][']
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Moja mała gromadka czyli Marzka95 i Spółka :)

Post autor: xiao-he »

Ojejku, biedna Lori :'( Trzymam kciuki, mam nadzieję że szybko wyzdrowieje :)
Obrazek --> Rzeczywiście najpiękniejsze :-*
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
Marzka95
Posty: 1230
Rejestracja: sob kwie 07, 2012 9:59 pm
Numer GG: 10004599
Lokalizacja: Opole

Re: Moja mała gromadka czyli Marzka95 i Spółka :)

Post autor: Marzka95 »

A oto obiecany szop pracz. Zdjęcia są niezbyt wyraźne, bo robiło się już ciemno.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

A tutaj krótki filmik :) :
http://www.youtube.com/watch?v=n8iCywks ... re=mh_lolz
Jogi Leon Julian Galaxy Gold
['][']['] Sisi Tosia Lili Lori Rózia [']['][']
Awatar użytkownika
Marzka95
Posty: 1230
Rejestracja: sob kwie 07, 2012 9:59 pm
Numer GG: 10004599
Lokalizacja: Opole

Re: Moja mała gromadka czyli Marzka95 i Spółka :)

Post autor: Marzka95 »

Aha i jeszcze dodam, że Benek ma na imię :) i ma około roku a żyją tak jak koty. Szkoda, że edytować tu nie można :( .
Jogi Leon Julian Galaxy Gold
['][']['] Sisi Tosia Lili Lori Rózia [']['][']
Awatar użytkownika
Agusta
Posty: 1001
Rejestracja: ndz mar 11, 2012 10:21 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: Moja mała gromadka czyli Marzka95 i Spółka :)

Post autor: Agusta »

Marzka to Twój? Ekstra! :)
Moje Puchate: Milu Lilu Jadwiga Beza Ważka < : ) ~~
...::: Zajrzyj do nas :::...
czekoladkaa
Posty: 351
Rejestracja: pn cze 18, 2012 7:18 pm
Numer GG: 43285078
Lokalizacja: Śląskie/ Bytom- Stroszek

Re: Moja mała gromadka czyli Marzka95 i Spółka :)

Post autor: czekoladkaa »

śliczne panienki :P
mizianko :-*
kciukamy za małą, i jej łapkę. wszystko będzie ok. :)
fota z orzeszkiem jest boska :D
...death is hard, live is harder...
Ze Mną:
Sky i
sunia rasy jack russell terrier- Abra
Kocham was, dziubole moje ;D
Za TM:
kropko, moje słoneczko... zawsze będziesz w naszych serduszkach [*] leć aniołku...[/color]
<33 :* :*
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Moja mała gromadka czyli Marzka95 i Spółka :)

Post autor: xiao-he »

Aaaaaaaaaaaaaaa!!!
I love Benek!!! :-* :-* :-* :-* :-*
Jaki on piękny :D
Aaaaaaaaaaaaaa! ::)
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Moja mała gromadka czyli Marzka95 i Spółka :)

Post autor: BlackRat »

Ojej, biedna Lori :( Całuski w noseczek dla małej kaleki :* Biedactwo :[
A szop przesłodki :]
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Awatar użytkownika
Marzka95
Posty: 1230
Rejestracja: sob kwie 07, 2012 9:59 pm
Numer GG: 10004599
Lokalizacja: Opole

Re: Moja mała gromadka czyli Marzka95 i Spółka :)

Post autor: Marzka95 »

Agusta Szop nie jest mój :) .Chciałam dzisiaj to znaczy wczoraj napisać coś więcej ale czasu nie miałam bo na koncert jechała dopiero wróciłam :P . Masakra jest Lori podać lek, ona kopie wszystkimi nogami i kwiczy tak mi jej szkoda. Nogi i ręce mi się trzęsły jak jej podawałam a ona to czuje i jeszcze bardziej jest zestresowana :( .
Jogi Leon Julian Galaxy Gold
['][']['] Sisi Tosia Lili Lori Rózia [']['][']
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Moja mała gromadka czyli Marzka95 i Spółka :)

Post autor: BlackRat »

Marzka, a przemycasz lek w smakołyku?
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Awatar użytkownika
Marzka95
Posty: 1230
Rejestracja: sob kwie 07, 2012 9:59 pm
Numer GG: 10004599
Lokalizacja: Opole

Re: Moja mała gromadka czyli Marzka95 i Spółka :)

Post autor: Marzka95 »

Ona jest tak mądra, że nawet nie weźmie tego do buzi bo to ma gorzki smak i ucieka od tego. Takie to mądre stworzonko. Nawet w mięsku nie chciała ani surowym ani gotowanym ani w serku no w niczym ona tego nie tknie. Podejdzie tak, że już ma brać powącha i odskakuje stworek. Dziś do 16 mam jeszcze czas no ale znowu będzie katastroffa :( .
Jogi Leon Julian Galaxy Gold
['][']['] Sisi Tosia Lili Lori Rózia [']['][']
Awatar użytkownika
Marzka95
Posty: 1230
Rejestracja: sob kwie 07, 2012 9:59 pm
Numer GG: 10004599
Lokalizacja: Opole

Re: Moja mała gromadka czyli Marzka95 i Spółka :)

Post autor: Marzka95 »

Aha jeszcze dodam, że od razu po wecie pojechałam do fundacji po pierwsze po to by zawieźć tam Duphalyte®, który miałam wziąć od weta do kroplówek a po drugie, żeby pokazać Pani Alicji łapkę i aby pomogła mi dać pierwszą dawkę. Powiedziałam, że będzie ciężko jej dać bo ona nie lubi być trzymana a Pani Ala spokojnie poradzimy sobie bierze a ta lata chowa się, stwierdziłyśmy, że zawiniemy ją w miękki sweterek w którym była ale nic no to ja jakoś przytrzymałam jej dół delikatnie a Pani Ala cyk szybko do buzi. I znalazłyśmy fajny sposób nawet aby nie było jej za gorzko jest taka maść w tubce dla zwierząt jak są chore i nie mają apetytu to się trochę daje to ma słodki smak. Wzięłam strzykawkę i najpierw daje troszkę tej maści później ten lek a później znowu kropelkę tej maści a franca jedna i tak czuje i nie chce zjeść samą maść zje aż jej się uszy trzęsą ale z tym lekiem przeciwbólowym nie no normalnie masakra. Zawijam ją w ten sweterek i mocno trzymam głowę tak, że łapki ma luźne ale zawinięte i myk sekunda i już w buźce ale za to jej dałam wczoraj smakołyka no trochę tej maści i poszła spać.

EDYCJO WRÓĆ JEŻELI BYŁAŚ!
Jogi Leon Julian Galaxy Gold
['][']['] Sisi Tosia Lili Lori Rózia [']['][']
Venice
Posty: 705
Rejestracja: pn cze 25, 2012 4:10 pm

Re: Moja mała gromadka czyli Marzka95 i Spółka :)

Post autor: Venice »

No jakie milusie! :) Normalnie to schrupałabym je w panierce! :D
Ze mną: Edwin
Za TM: Tosia i Frania [*][/color][/b]
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Moja mała gromadka czyli Marzka95 i Spółka :)

Post autor: BlackRat »

Marzka95 pisze:Aha jeszcze dodam, że od razu po wecie pojechałam do fundacji po pierwsze po to by zawieźć tam Duphalyte®, który miałam wziąć od weta do kroplówek a po drugie, żeby pokazać Pani Alicji łapkę i aby pomogła mi dać pierwszą dawkę. Powiedziałam, że będzie ciężko jej dać bo ona nie lubi być trzymana a Pani Ala spokojnie poradzimy sobie bierze a ta lata chowa się, stwierdziłyśmy, że zawiniemy ją w miękki sweterek w którym była ale nic no to ja jakoś przytrzymałam jej dół delikatnie a Pani Ala cyk szybko do buzi. I znalazłyśmy fajny sposób nawet aby nie było jej za gorzko jest taka maść w tubce dla zwierząt jak są chore i nie mają apetytu to się trochę daje to ma słodki smak. Wzięłam strzykawkę i najpierw daje troszkę tej maści później ten lek a później znowu kropelkę tej maści a franca jedna i tak czuje i nie chce zjeść samą maść zje aż jej się uszy trzęsą ale z tym lekiem przeciwbólowym nie no normalnie masakra. Zawijam ją w ten sweterek i mocno trzymam głowę tak, że łapki ma luźne ale zawinięte i myk sekunda i już w buźce ale za to jej dałam wczoraj smakołyka no trochę tej maści i poszła spać.

EDYCJO WRÓĆ JEŻELI BYŁAŚ!
Kurczę no to trzymam kciuki, żeby udało Ci się jednak podać każdą dawkę leku, no i żeby "nasza" siostrzyczka miała zdrową łapusię.
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Awatar użytkownika
Marzka95
Posty: 1230
Rejestracja: sob kwie 07, 2012 9:59 pm
Numer GG: 10004599
Lokalizacja: Opole

Re: Moja mała gromadka czyli Marzka95 i Spółka :)

Post autor: Marzka95 »

Jejku wiecie jak nam dzisiaj szybko poszło lekarstwo no normalnie nie wieże, wielka zmiana u Lori. Wybiła godzina 16 więc pomaszerowałam po 3 strzykawki jedna z lekiem, druga z tą słodką maścią a trzecia pusta do odmierzenia i podania leku. Położyłam je na biurku i zaczęłam odmierzać dzisiejszą dawkę. Otworzyłam transporter wzięłam małą, przybliżyłam strzykawkę ale zaczęła się wiercić, więc wsadziłam ją spowrotem. Wyciągnęłam kawałek sweterka i Lori owinęłam w niego i mocno przytrzymałam główkę i siup do buźki po troszeczku i zjadła nawet się nie ruszała. A wiecie jak jej smakowało aż się oblizywała. Trwało to do słownie 10 sekund od zawinięcia w sweterek do oblizywania się. To jakiś cud Panience Lori chyba coś się pomyliło, przecież tak jej nie smakowało. Jeżeli mi się uda to jutro nagram jak wspaniale współpracujemy. A dzisiaj wstawię zdjęcia z transporterka. :D
Jogi Leon Julian Galaxy Gold
['][']['] Sisi Tosia Lili Lori Rózia [']['][']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”