kolczykowanie(się)

Dział, w którym zamieszczamy ankiety i organizujemy konkursy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)

kolczyk w nosie/jezyku/brwi?

Czas głosowania minie ndz lut 07, 2106 7:28 am

dziekuje, posiedze
146
31%
mam juz :)
250
53%
fuuu!
74
16%
 
Liczba głosów: 470

fionagrin
Posty: 141
Rejestracja: sob lis 27, 2004 2:21 pm

kolczykowanie(się)

Post autor: fionagrin »

Przepraszam, mnie się szybko wszystko goiło :P Zero ropienia :D
Gosia i dziewczyny -> Kola & Wiki
Sterylny Marcin
Posty: 80
Rejestracja: sob lis 20, 2004 11:22 pm

kolczykowanie(się)

Post autor: Sterylny Marcin »

Jakiś jelcz coś cały czas o jakimś konradzie wspomina. Straszny cham z niego.

[quote="pomarańczowy jelcz"]A ja chce w brodzie, o taki: http://www.normalbobsmith.com/superchic ... nghair.jpg http://www.normalbobsmith.com/superchic/rancid/red.jpg
I co Konradkowi sie w tym nie podoba? -_-[/quote]
Nie no... Laska fajna całkiem.

[quote="Eruntale"]moze konrad ma jakis spaczony gust? ;) wychowaj go! od czego sa pastuchy elektryczne ;) :lol:[/quote]
Wypraszam sobie!

[quote="pomarańczowy jelcz"]
Pewnie,ze ma spaczony ;/ Nie chcial,zebym miala dredy...a zebym sie przefarbowala na czarno to sie zgadza ;/ i tatuazu tez nie chce...jeeeeju,po co ja z nim jestem? :wink:[/quote]
Bo jestem super męski.

To może ja sobie zapuszczę włosy i będę wyglądał jak jakiś metal. No ciekawe czy to by ci się spodobało.

[quote="Eruntale"]jelcz: (..) rób co chcesz-farbuj sie, scinaj, kolczykuj: chyba nie o to chodzi i nie to sie liczy w tej zabawie? ^_~[/quote]
Weź jej nie podpuszczaj! Jeszcze skłonna posłuchać.

[quote="pomarańczowy jelcz"]Facet z kolczykiem w brwi mi sie marzy...
Krwiopij mi narobila smaka tymi dredami i w ogole ^^[/quote]
-_-`

[quote="pomarańczowy jelcz"]Heh,kolezanka, obecala mi zrobic dzirke w brodzie,ale nie wiem czy to takie do konca bezpieczne 0_o
No i czy Konradek mnie nie zabije ;][/quote]
No ja też nie wiem...

[quote="pomarańczowy jelcz"]Heh, moj kolega,zawziety sXe ,chce sobie wytatuowal xXx na wewnetrznej stronie wargi... ;/
Fu
Na kolczyka w brodzie jestem juz zdecydowana na 98% (konradek jest jedyna przeszkoda 0_o)
I sama nie wiem,czy robic kolejne w uszach (na razie mam 6),bo od jakiegos czasu nie chce mi sie nawet tam wlozyc kolczyka 0_o[/quote]
Zawsze uważałem, że masz dziwnych kolegów.
Dobrze, że konradek jest dużą przeszkodą.
Biorąc pod uwagę to, że nie chce ci się włozyć tam kolczyka to po co robić następne? 0_o

[quote="pomarańczowy jelcz"]
Hehe,jak bylam jeszcze...buahahahahaha..."metalowa",taaak...wielce satanistyczna wegetarianka 0_o , to nosilam kolczyki z pentagramem i jaszczurka ;][/quote]
Stare dobre czasy... ;P

[quote="pomarańczowy jelcz"]Jest "mam juz",za to nie ma "planuje,ale moj wredny facet mi nie pozwala" (a ze mna i LuLu bylyby juz dwa glosy ;/ )[/quote]
Widać, że faceci ogólnie się znają na tym co dobre.
Sandrex
Posty: 755
Rejestracja: wt sie 31, 2004 8:06 pm

kolczykowanie(się)

Post autor: Sandrex »

Wy to sie musicie kochac :D . Ja mysle, ze moze prezencik pod choinke tzn od Konrada Świętego :wink: ( kolczyczek oczywiscie) ?
Wake Up Little Sparrow
Sterylny Marcin
Posty: 80
Rejestracja: sob lis 20, 2004 11:22 pm

kolczykowanie(się)

Post autor: Sterylny Marcin »

[quote="sandra"]Wy to sie musicie kochac :D . Ja mysle, ze moze prezencik pod choinke tzn od Konrada Świętego :wink: ( kolczyczek oczywiscie) ?[/quote]

No musimy. Niestety... :wink:

Jak narazie to w planie mam inne prezenty. ;P

Nadal sądzę, że kolczyki są mało fajne. Przykro mi.

Przeprowadziłem symulację obecności kolczyka w brodzie Kasi (w paint'cie męsko dorysowałem) i wyszło z niej, że by to wyglądało kiepsko.
Awatar użytkownika
WildMoon
Posty: 1145
Rejestracja: śr wrz 29, 2004 10:57 am

kolczykowanie(się)

Post autor: WildMoon »

Przypadkiem znalazlam - moim zdaniem - dosc ladny wzor na szczurzy tatuaz.
http://www.kikkoman-usa.com/_pages/food ... if/rat.gif
...i dorzucam na forum ;)
Link do wszystkich chinskich znakow zodiaku: http://www.kikkoman-usa.com/cny/pages/clipart.asp
Nie ma to nic wspolnego z kolczykowaniem sie, ale to juz tylko szczegol :P
Before you speak, THINK!
T - is it TRUE?
H - is it HELPFUL?
I - is it INSPIRING?
N - is it NECESSARY?
K - is it KIND?
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

kolczykowanie(się)

Post autor: pomarańczowy jelcz »

Heh,jakis strasznie...umiesniony ten szczur...
Ja bym chyba wolala,jak ESTI sama narysowac sobie wzor...tylko czy temu,kto by go robil,udaloby sie go odwzorowac? :?

*offtopic*
z chinskich jestem zajacem...jakos mnie to spejalnie nie zdziwilo...
Konradk jest smokiem...lol
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

kolczykowanie(się)

Post autor: nezu »

do usuniecia
Ostatnio zmieniony pn kwie 18, 2005 11:42 am przez nezu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Angua
Posty: 513
Rejestracja: śr sie 20, 2003 9:17 pm
Lokalizacja: Poznań

kolczykowanie(się)

Post autor: Angua »

całkiem niebrzydki ten szczur... ale jako obrazek sam w sobie; chyba nie chcialabym miec takiego dożywotnio na skórze
W chinskim jestem koniem :? nic nie mam naprzeciwko, ale charakterystyka konia nic a nic do mnie nie pasuje
Niektóre opowieści się kończą, ale inne stare historie wciąż trwają. - T. Pratchett
Z nami: Charlie
Odeszły: Miłka +++ Cykoria +++ Jeżu +++ Smużka +++ Spłoszka +++ Strzyga +++ Bezik +++ Chrupek +++ Pippi +++ Bravo
Awatar użytkownika
WildMoon
Posty: 1145
Rejestracja: śr wrz 29, 2004 10:57 am

kolczykowanie(się)

Post autor: WildMoon »

Tylko podalam obrazek, nie musi sie nikomu podobac ;)
----------------------------------------------------------------
A ja jestem zmija... czy wezem... Just 'snake' :P
Before you speak, THINK!
T - is it TRUE?
H - is it HELPFUL?
I - is it INSPIRING?
N - is it NECESSARY?
K - is it KIND?
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

kolczykowanie(się)

Post autor: lajla »

eeej musze sie pochwalic :D mam juz 76 zl na mojego kolczyka... ale teraz powaznie zaczelam sie zastanawiac czy mi to pasuje... czy mnie bardzo zmieni i czy moj jezyk taki aldniutki sie zepsuje :d hehe nie ma jak to walka mysli... raz czlowiek idzie ulica i mysli "zrobie to na 100%" a pozniej jednak nachodza mysli... nie boje sie bolu... lecz jesli ten kolczyk do mnie nie pasuje?? a z jednje strony... a moze pasuje... moja przyjaciolka mowi ze mi by pasowal... a co jesli nie... eeeh ciekie to zycie... ale sobie przebije :lol: a moze jakis malutki tatuazyk sobie zrobie za stowke :roll: hmmm
Awatar użytkownika
Eruntale
Posty: 1089
Rejestracja: pt maja 21, 2004 1:18 pm
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

kolczykowanie(się)

Post autor: Eruntale »

hm...wiesz, mysle ze kolczyk to lepsze rozwiazanie...przynajmniej nie pozostana zbyt widoczne slady, jesli uznasz ze Ci nie pasuje i zdejmiesz.tatuzaz jest czyms bardziej...dlugofalowym.i dlatego ja bym wybrala kolczyk :D (caly czas mecze starszych o kolczyk w brwi...mniam, mlask)
"Nie jest umarłym ten, który może spoczywać wiekami
Nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"

Do what thou Wilt, but harm none
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

kolczykowanie(się)

Post autor: limba »

Ja mam kolczyk w pepku od 4 lat a 2 tatuaze od 5 i jak bede miala kase to zrobie sobie jeszcze jeden,,,to taki moj maly nalog...:)...moja mama nie ma nic przeciwko tatuazom ale kolczukow nie znosi...jak zobaczyla moj w pepku to malo zawalu nie dostala...a przeciez w uszach mam ich 11...ale nosze tylko 1...ta reszta to takie male wybryki mlodosci :lol:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Ash
Posty: 129
Rejestracja: pt gru 03, 2004 10:40 pm

kolczykowanie(się)

Post autor: Ash »

Ja bym chciała w wardze... tzn. pod wargą... w tym takim miejscu, no wiecie o co mi loto ;)

Ale może zacznę jednak od uszu (nie! nie mam przebitych uszu!) :] szczególnie, że na gwiazdkę kupiłam (dostałam...) zestaw... wisiorek plus kolczyki. No i nie ma zmiłuj, muszę przezwyciężyć strach przed igłą, pistoletem, czy jak to się nazywa (nie znam się) i przekłuć te nieszczęsne uszy... trzymajcie za mnie kciuki ;) Pzdr cya

Podpisano: Ash
Moje małe ZOO:
- Stefan (papug)
- Ganja (ogoniasta)
- Bati (jak wyżej)
- Shaki (york)
- Michał (brat)
- no i od dzisiaj Szekla (szczurek)
daria
Posty: 27
Rejestracja: wt lis 02, 2004 6:14 pm

kolczykowanie(się)

Post autor: daria »

myślę, że jeśli ktoś nie jest na 100% (a może nawet na więcej :wink: ) pewien, to nie powinien sobie robić tatuażu ani kolczyka. jeśli się zastanawiamy, może warto trochę poczekać i zobaczyć czy będziemy chcieli tego jeszcze bardziej, czy powoli nam przejdzie.
ale za to jak już się zdecydujemy......... :D
uwaga!! to wciąga!! :D
na świecie żyje ok. 6 miliardów ludzi i ok. 10 miliardów szczurów... i kto tu rządzi? :-)
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

kolczykowanie(się)

Post autor: Lulu »

ja tam jestem za tym, zeby isc za impulsem... moze to nie jest rozsadne... ale za to jakie zycie staje sie ciekawsze :twisted:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety i Konkursy”