Łobuzy

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
sztefyn
Posty: 67
Rejestracja: ndz cze 23, 2013 9:10 pm

Re: Łobuzy

Post autor: sztefyn »

nff pisze:Chłopcy zakończyli kurację antybiotykową z pomyślnym rezultatem - kichanie zniknęło, choróbska nie ma! :D Miejmy nadzieję, że poszło precz na dobre. :)
w końcu się udało! Cieszę się bardzo i trzymam kciuki żeby już nie musiały się widywać z dr. Lisiecką :D
nff pisze:Łączenie z Puchatym okazało się totalnie bezproblemowe. W wannie od razu zaczął wszystkich iskać, widać było, że brakowało mu stada. Chłopcy ku zdziwieniu wszystkich zainteresowanych przyjęli go do gromady bez słowa. Traktowali go tak, jakby znali się od zawsze. :) W klatce Puchaty był trochę onieśmielony, jednak po dwóch dniach mu przeszło i teraz jest pełnoprawnym, przekochanym członkiem stada. :D
Puchatego nie da się nie pokochać! Ludzie nie mogą mu się oprzeć i jak widać inne szczurki również! :) Jest bardzo miły przecież i nikomu nie zawadza! Potrzebuje tylko trochę miłości od innych szczurków. :D
nff pisze:Ostatnio poważyłam chłopów
Gruby 552g

:o :o :o :o
Gruby jest naprawdę gruby! Niedługo dorówna wadze Portera i Tedda ;D Czerwonookie białe kulki mają chyba tendencję do bycia grubaskami ;)

Muszę odwiedzić chłopców na mizianko koniecznie! :-*
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Łobuzy

Post autor: Megi_82 »

Bardzo się cieszę, że chłopaki już zdrowi... kurczę, to najważniejsze :)
I super, że łączenie bezproblemowe - to drugi po chorobach powód do przedwczesnego siwienia :D
Wymiziaj wszystkich swoich przystojniaków - widzę, że każdy kawał chłopa :)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
nff
Posty: 254
Rejestracja: śr mar 13, 2013 3:29 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Łobuzy

Post autor: nff »

Chłopcy nadal zdrowi, cieszy mnie to każdego dnia. :)

Wakacyjne chłopy odebrane, a ja zapełniam pustkę szczurami ze schronu. ::) Polecam branie tymczasów w ramach zaspokajania choroby, która się szerzy tutaj i zbiera swoje ofiary - GMR. :D

Chwila oddechu po upałach służy nam wszystkim.
A tak Puchaty wyglądał Puchaty podczas gorąca panującego, po obfitej porcji miziania:
Obrazek
Zdjęcie kiepskie, bo robione na szybko telefonem, by chwili nie zepsuć. W rzeczywistości aż takim brudasem to on nie jest, chociaż jego pokręcone futerko wchłania brudy jak gąbka ;)
moi ukochani: Misiu, Najmniejszy, Mały, Gruby, Czarny & Puchaty
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Łobuzy

Post autor: Megi_82 »

Ale się rozwalił :D Pełen relaks :D Cudny misio :)
Wiesz, że z tymi tymczasami to może i niegłupi pomysł :) Choć ja jakoś się nie palę do kolejnych szczurów po przygodzie z moją młodą, a ponieważ jestem w trakcie łączenia, to tym bardziej (to moje trzecie i zawsze sobie obiecuję, że żadnych więcej szczurów, bo osiwieję ;) ) No i wtedy czasu nie wystarcza na zbyt wiele poza szczurami ;) Ale pomysł cały czas czai się z tyłu głowy, wolny pokój jest...:)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Łobuzy

Post autor: Megi_82 »

A co ja tam dziś na chatboxie widziałam, coś o jakimś szczurku... chcę wiedzieć :D
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
Magdonald
Posty: 671
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 3:15 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Łobuzy

Post autor: Magdonald »

Megi_82 pisze:A co ja tam dziś na chatboxie widziałam, coś o jakimś szczurku... chcę wiedzieć :D
Jak już wspominałyśmy w temacie, nff zakłada szczurzy hotel i zaspokaja GMR tymczasami ;D


nff, pisz co tam u Was i wymiziaj Puchatka po tym jego miękkim brzusiu! ;) A resztę po czym tam chcesz, ale też mizianka nie oszczędzaj :D
Moje dziewczęta:
Obrazek
Zapraszamy na nasz bazarek :)
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Łobuzy

Post autor: Megi_82 »

Halooo, hop hop...? :)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
sztefyn
Posty: 67
Rejestracja: ndz cze 23, 2013 9:10 pm

Re: Łobuzy

Post autor: sztefyn »

Nff narzeka że zaniedbuję forum a sama robi to samo ;D Ale można ją usprawiedliwić, pracuje dzielnie na szczurze wydatki ;)
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Łobuzy

Post autor: Megi_82 »

A no to jak tam, to czekam cierpliwie :) Ale ciekawość zżera :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
nff
Posty: 254
Rejestracja: śr mar 13, 2013 3:29 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Łobuzy

Post autor: nff »

Obecna! Obecna!
Wróciłam do pracy i jakoś pozbierać się nie mogę i ogarnąć czasowo, miedzy lubym, dwoma klatkami, domowymi obowiązkami, czasu braknie; doba jest zdecydowanie za krótka.

Stado ma się dobrze, chłopy zdrowi i pełni energii. :)
Puchaty odnalazł się wśród chłopaków doskonale, jest stadą gapą, z determinacją obala pogląd o wysokiej szczurzej inteligencji. ::)
Misia absorbuje bardziej jego mały świat przywódcy stada, przychodzi się przywitać i zaraz leci zajmować swoimi sprawami.
Gruby na wybiegach woli rozpłaszczyć się na kolanach, domaga się zainteresowania i pieszczot; nauczył się nawet mnie wołać - gdy nie ma mnie w pokoju robi stójkę i piszczy w charakterystyczny sposób - zaobserwowałam to wczoraj i przy okazji poznałam nowy element szczurzego języka. :D
Mały zachowuje się jak kilkutygodniowy dzieciak - najstarszy ze stada, a chyba nigdy nie dorośnie. ::) ;D
A Najmniejszy już nie dziabie nawet gdy jest gdzieś kryjówce, nadal protestuje wrzaskiem czasem przy podnoszeniu, jednak częściej jakoś to znosi, tyle, że ostatecznie wspina się nerwowo na moje ramię i nie chce zejść przez dłuższy czas. Ale jest coraz lepiej, chłopak jest już dużym facetem, miziakiem nigdy raczej nie będzie, ale dobrze jest jak jest. ;)

Niestety zdjęć nowych pięknych nie mam; brak sposobności jak i czasu.

Tymczasowo mieszkają u mnie jeszcze inne mordki - czarne kaptury sztuk dwa, zabrane ze schroniska już jakiś czas temu. Jeden z chłopaków ma ciachnięte jajca, dla niego zamysł na dom już jakiś tam mamy; gorzej z młodszym pełnojajecznym, muszę się zabrać za wątek adopcyjny, ale znowu braknie mi godzin. ::)

przedstawiam więc:

chłopiec jajeczny młodszy trochę niesforny, pełnia energii, przydałoby mu się towarzystwo jakieś bardziej ruchliwe, bo towarzysz jego nie nadąża i nie bryka aż tak
klik!


pan starszy, co mu jajca ucięli, ropnia ze stópki małej szczurzej usunęli, spokojny uległy przekochany i grzeczny miziak, trochę dłużej schronie przebywał, więc pazurki ma jak brzytwy, goimy się ładnie, rivanol pomaga znacznie
ObrazekObrazekObrazek

Pozdrawiamy - ja i mordek siedem!
moi ukochani: Misiu, Najmniejszy, Mały, Gruby, Czarny & Puchaty
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Łobuzy

Post autor: Megi_82 »

nff pisze:Obecna! Obecna!
Wróciłam do pracy i jakoś pozbierać się nie mogę i ogarnąć czasowo, miedzy lubym, dwoma klatkami, domowymi obowiązkami, czasu braknie; doba jest zdecydowanie za krótka.


Zupełnie jak ja po urlopie...;)
nff pisze:Puchaty odnalazł się wśród chłopaków doskonale, jest stadą gapą, z determinacją obala pogląd o wysokiej szczurzej inteligencji. ::)
:D Pasuje do niego jak ulał :D
nff pisze: Gruby na wybiegach woli rozpłaszczyć się na kolanach, domaga się zainteresowania i pieszczot; nauczył się nawet mnie wołać - gdy nie ma mnie w pokoju robi stójkę i piszczy w charakterystyczny sposób - zaobserwowałam to wczoraj i przy okazji poznałam nowy element szczurzego języka. :D
:o
nff pisze:Niestety zdjęć nowych pięknych nie mam; brak sposobności jak i czasu.
Poczekamy :) Ważne, że wszystko gra :)
nff pisze:Tymczasowo mieszkają u mnie jeszcze inne mordki - czarne kaptury sztuk dwa, zabrane ze schroniska już jakiś czas temu. Jeden z chłopaków ma ciachnięte jajca, dla niego zamysł na dom już jakiś tam mamy; gorzej z młodszym pełnojajecznym, muszę się zabrać za wątek adopcyjny, ale znowu braknie mi godzin. ::)
Wielkie masz serducho :-*

Pozdrowienia ode mnie i bab, wielkie głaski :)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
nff
Posty: 254
Rejestracja: śr mar 13, 2013 3:29 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Łobuzy

Post autor: nff »

U nas nagły zwrot akcji - miałam jechać tylko obejrzeć.. no i jest! MOJA WYMARZONA WOLIERA TRIDOOR! Cieszę się niesamowicie, a jakie to wieeeeeeeeeeelkie! :o 160x55x75 prezentuje się baardzo okazale! Właśnie pucuję i jeżeli dzisiaj przed pracą to ogarnę to wrzucę zdjęcia pałacu. ;D


( mój luby nie ma o niczym pojęcia, aż się boję jego reakcji na nową szafę w pokoju.. :D )
moi ukochani: Misiu, Najmniejszy, Mały, Gruby, Czarny & Puchaty
Awatar użytkownika
ann.
Posty: 673
Rejestracja: pn gru 03, 2012 6:56 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Łobuzy

Post autor: ann. »

łał!
ale fajowsko! :D

Teraz będziesz mogła nawciskać tam tyleeeeeee szczurów, że aż mi zazdrość :D
Psychopatka Korba, ciepła klucha Pianka, żywe srebro Dziurka, łysa Jagoda, maleńka Gumka i oszołom Śrubka
za TM Gumka i Mysza
(mamy też swój wątek:
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40116)
Awatar użytkownika
nff
Posty: 254
Rejestracja: śr mar 13, 2013 3:29 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Łobuzy

Post autor: nff »

Chwalimy się! ;D

bez umeblowania i przed pucowaniem:
Obrazek

w zestawieniu z poprzednim pięcio-szczurówką:
Obrazek

tak się pięknie prezentuje:
Obrazek

ciężko trochę dopasować mebelki i tarasy; poza tym jest idealna i ogromna!
ann. pisze:łał!
ale fajowsko! :D

Teraz będziesz mogła nawciskać tam tyleeeeeee szczurów, że aż mi zazdrość :D
nie mogęęęę ::)
moi ukochani: Misiu, Najmniejszy, Mały, Gruby, Czarny & Puchaty
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Łobuzy

Post autor: Megi_82 »

Ale pałac, no ja cię nie mogę... :D
A co to za fajne półeczki i schodki? Już gdzieś takie widziałam...
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”