Arala'n'co.

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

Arala'n'co.

Post autor: Guślarka »

Gratuluje sukcesu w łączeniu :thumbright: I życzę dalszych ;)
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Arala'n'co.

Post autor: mazoq »

mam na przechowaniu mysz balkonową w pokoju! :zakochany: przecudne maniuństwo... zostanie u mnie pewnie do nocy, chyba że coś się w tym czasie zmieni... to bardzo urocza agouti-samiczka z jasnym brzuszkiem i gigantycznymi uszami, ma nie więcej jak 5cm długości. postaram się zobić fotę badziewnym aparatem z komórki i pokazać ;)

Bia już połączona z resztą stada, wypada jej dziecięce futerko...

ehhh właśnie się dowiedziałam że mój wujek zmarł :-(
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Arala'n'co.

Post autor: mazoq »

UWAGA UWAGA! COŚ NA CO WSZYSCY CZEKALI! ZDJĘCIE MYSZY BALKONOWEJ!

Obrazek

i z ciekawostek jeszcze powiem że Bia już połączona ze stadem :thumbleft:
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

Arala'n'co.

Post autor: Fatty »

Przeładne to mysiątko jest :)
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Arala'n'co.

Post autor: sachma »

zlapalas ja? i co teraz bedzie udomawiana? czy wroci na balkon?
Obrazek
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Arala'n'co.

Post autor: mazoq »

no więc tak, mysz jest podejrzana o bycie w ciąży więc jest na kwarantannie u mnie w domu przez kilka dni. jeśli nie będzie w ciąży to zapewne którejś pięknej nocy wyląduje na polach, nie mam zamiaru jej męczyć w niewoli (mimo że nie boi się ręki i w ogóle nie jest bardzo strachliwa). jeśli jest w ciąży... no to pewnie zostanie u mnie bo na balkonie nie mam zamiaru mieć wysypu myszy, a wypuszczenie jej w takim stanie na pola byłoby dla niej jak wyrok śmierci. o młode zacznę się martwić jak się już "ujawnią".
Natalia_1222
Posty: 358
Rejestracja: pt maja 12, 2006 10:48 pm
Lokalizacja: Kraków

Arala'n'co.

Post autor: Natalia_1222 »

O!Jaka śliczna ta myszka :D .Wymiziaj ją oe mnie(jak się da)i może ją nazwiesz? ;).
Moje szczurki:
Luna [*]...
Bebe u Nisi.
KasiaGdańsk
Posty: 453
Rejestracja: ndz maja 01, 2005 3:33 pm

Arala'n'co.

Post autor: KasiaGdańsk »

Nawet jeśli jest w ciąży to nie odchowa młodych, zaraz po urodzeniu je porzuci. Teraz jest w dużym stresie, tak jak kiedyś jedna ze złapanych przeze mnie myszek....
Ja i moje kujciaki Słodziak i Bombelek oraz Arista, Juniper , Azja, Ajka i Europka za Tęczowym Mostkiem...
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Arala'n'co.

Post autor: mazoq »

mysz jest wpół oswojona, znaczy nie boi się, ale dotknąć się nie da ;) nie ma za to problemu z podawaniem jedzenia czy np. przysuwaniem ręki do szyby i stukaniem jej tuż przed nosem - nie boi się. nie wiem dlaczego, pewnie na balkonie przywykła do mojego zapachu i najwyraźniej jest dość młoda.

je jak wariatka, ale żadnego brzucha nie widać... czyli na 70% za 2-3 dni wróci wieczorem na pola :) dlatego póki co nie chcę jej nazywać... niech na razie będzie po prostu nowy gatunek - mysz balkonowa :hihi:
KasiaGdańsk
Posty: 453
Rejestracja: ndz maja 01, 2005 3:33 pm

Arala'n'co.

Post autor: KasiaGdańsk »

Ja miałam myszy piwnicowe, ty balkonową, mamy dwa nowe gatunki myszy :D . Jestem ciekawa czy ona wróci jeszcze do ciebie, te moje znajdy wracały... :)
Ja i moje kujciaki Słodziak i Bombelek oraz Arista, Juniper , Azja, Ajka i Europka za Tęczowym Mostkiem...
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Arala'n'co.

Post autor: mazoq »

no baa, w tamtym roku mieliśmy rodzinkę :roll: wynieśliśmy na pola i co? i o.
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

Arala'n'co.

Post autor: Fatty »

mazoq, widać masz ten zwierzęcy magnetyzm... ;)
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Arala'n'co.

Post autor: mazoq »

[quote="Fatty"]widać masz ten zwierzęcy magnetyzm... ;)[/quote] i alergię... najprawdopodobniej właśnie na myszę. także fakt faktem, mała u mnie nie zostaje... pewnie nawet dzisiaj zasmakuje nocnej wolności na polach... jest zdrowa, na 80% nie jest w ciąży, powinna sobie poradzić. trochę szkoda najsłodszej mysi na świecie.... ale cóż poradzić, tak będzie lepiej dla nas obojga. mój nos zatkany wymaga rehabilitacji... a ona musi sie nauczyć żyć na wolności a nie podkarmiana na moim balkonie.

jedyną rzeczą która mnie odciąga jeszcze od tego wypuszczenia jest fakt niemiłosiernych upałów, które na zaschniętych polach jeszcze się podwajają w dzień... no nie wiem :roll: może wywalę ją do kuchni chociaż...
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Arala'n'co.

Post autor: mazoq »

Mysza urosła... i jakimś cudem przywołuje do siebie inne myszy, bo jedna z nich już zdążyła mi przewalić całą nockę, by potem ją znaleźć w... komputerze, w pięknym, klimatyzowanym gniazdku pełnym futra, usytuowanym na dysku twardym. a ja sie dziwiłam że mi sie procesor przegrzewa.

babole dostały dzisiaj basenik... myślałam że będzie pisk i panika, ale taka anty-wodna Arala na przykład wlazła od razu zmoczyć łapki... śmiesznie :lol: Bii natomiast dzieją się dziwne rzeczy na futrze, ale o tym było napisane w temacie o miocie Helmi B...
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Arala'n'co.

Post autor: sauatka »

hehe, wypuszczasz ta myszE? :hihi:

i jak sie babole dogaduja? :jezor2:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”