Fantastyczne dziewczyny

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Fantastyczne dziewczyny

Post autor: Telimenka »

Sliczne Panie ;D . A zdjecia miziastej Fei sa przeboskie.

Dafne jest najpiekniejsza!! moja slabosc do czarnuchow...charrrakterek tez ma. No cuuudo ::)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Azi
Posty: 1065
Rejestracja: czw wrz 11, 2003 6:49 pm

Re: Fantastyczne dziewczyny

Post autor: Azi »

Telimenka, dziękujemy za te słowa :)

Oj Dafne to charakter ma...

dziś byłam z Fefką na kontroli. Piasecki na razie diagnozuje to coś jako "łagodny gruczolak". A ja się zastanawiam nad operacją, choć on w tej chwili jest przeciwny. Ale przecież łagodne gruczolaki moga z wiekiem rakowacieć :(
Awatar użytkownika
Azi
Posty: 1065
Rejestracja: czw wrz 11, 2003 6:49 pm

Re: Fantastyczne dziewczyny

Post autor: Azi »

Troszkę nowych fotek :)


Baletka - małe, słodkie i coraz bardziej okrąglaste. Przez to zmierzwione i coraz dłuższe futro powoli przypomina jeżozwierza ;)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Fea - jak zwykle spokojna i jak zwykle miziasta. I jaz zwykle ze smutnym i zmęczonym wzrokiem - czy tylko mi się wydaje? Nawet sobie nie zdawałam sprawy jak śmierć bliskiego towarzysza oddziałuje na szczura. Fea ma rok i 7 miesięcy, a wygląda jak Dzika w wieku ponad dwóch lat. Próbowałam uchwycić ten guzek na brzuszku, ale chyba jest za mały żeby na fotce było widać.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

No i Dafne... - ja nie potrafię robić zdjęć temu diablikowi małemu. Wszystkie poruszone. Trudno, muszę nazbierać na nowy aparat ze stabilizacją obrazu :/

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

I na koniec grupowe :)

Obrazek Obrazek Obrazek
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Fantastyczne dziewczyny

Post autor: Nakasha »

Świetne pannice :D a Fea jest przepiękna *__*. A z jakiego powodu wet odradza operację? Z tego co wiem gruczołaki są zazwyczaj łatwe do usunięcia... Czy tu chodzi o wiek Fei?
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
strup
Posty: 937
Rejestracja: pn cze 30, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: wołów/wrocław

Re: Fantastyczne dziewczyny

Post autor: strup »

Jakie są śliczne, wszystkie maja takie cudne kolorki. ;)
ruth. oktawia. mela. fibi. odetta. bit. box. bletka. blesss ya. puff. bella. dorotka.
(*) hera. schizma. kryszna. kometa. sziwa. freya.

Obrazek
Awatar użytkownika
Azi
Posty: 1065
Rejestracja: czw wrz 11, 2003 6:49 pm

Re: Fantastyczne dziewczyny

Post autor: Azi »

Nakasha, o wiek raczej nie, bo Fea przecież niedawno skończyła dopiero rok i 7 miesięcy, więc nie jest jeszcze babuleńką. Raczej chodzi o to, że tak naprawdę on nie wie co to jest (dlatego zamierzam z nią pojechać do jeszcze jednej dobrej lecznicy, tylko muszę na nią namiary zdobyć). Bo to badziewie czasami znika... Więc na typowego gruczolaka nie wygląda. Poza tym nie rośnie większe niż ziarnko groszku konserwowego.

A co do samego ryzyka. Fea jest smutna. Wiecznie. Jedyne kiedy się jej oczy ożywiają, to jak ją głaszczę, czasem jak sobie biega i jest czymś zaaferowana. No i zawsze jak widzi żarcie :P . A tak jest smutna, po prostu smutna i boję się, że w razie komplikacji pooperacyjnych nie będzie chciała walczyć.

Strup, dziękujemy :)
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Fantastyczne dziewczyny

Post autor: Telimenka »

Slicznosci ;) . No i nie tylko Tobie oczka Fei wydaja sie smutne.. tez odnosze takie wrazenie.

Za to Dafne nadrabia ;D
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Azi
Posty: 1065
Rejestracja: czw wrz 11, 2003 6:49 pm

Re: Fantastyczne dziewczyny

Post autor: Azi »

Telimenka, oj nadrabia, nadrabia.

No to znów się przypomnimy, tym razem z drugą częścią panienek:

Farther Along - zwana Finką, Finią. Jak ta psakuda mi urosła przez te kilkanaście dni! A jaki ma śmieszny ryjek! Skrócił jej się, zrobił bardziej proporcjonalny, a przy tym ma tak śmiesznie lekko zadarty nosek w górę. I te uszka, nie wiem, one jakieś dziwne są. Takie okrągłe, symetryczne ajjj :D No i idealny self! Jeszcze się co prawda na łapach nie wybarwiła, ale nawet paliczka nie ma białego. Nosek już się wybarwia, uszka, powoli widać ślady przy ogonku ;) A charakterkiem... niszczyciel. Zciachała już przykrycie na fotel za co mama na nią patrzy spode łba, ale widząc okrąglutki brzuszek, to się raczej na nią nie gniewa :]

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Moria - zwana Morką. Oczko już ma całkiem białe. Jest bardzo niepewna jak nie widzi obu rąk człowieka, więc staramy się jej dostarczać jak najmniej powodów do niepokoju. A oprócz tego, zwykły postrzeleniec humorzasty ;) Oczko wcale nie wygląda źle, ale widać, że jest białe.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

No i razem:

Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Fantastyczne dziewczyny

Post autor: zalbi »

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... 949d599bc3 << cudo =) a jaki to jest dokładnie kolorek?
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Awatar użytkownika
Azi
Posty: 1065
Rejestracja: czw wrz 11, 2003 6:49 pm

Re: Fantastyczne dziewczyny

Post autor: Azi »

zabli, to jest dokładnie wheaten burmese, zwany też agouti burmese :)

Czyli takie jasnobązowe coś w ciepłym odcieniu z przybrudzonymi końcówkami jak u siamków i himków ;) I malusie może w przyszłości zostanie mamą :D
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Fantastyczne dziewczyny

Post autor: Nakasha »

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... f6e35d9504 - jakie słodkie pyszczusie :D :D

A burmeska faktycznie się zaokrągliła. I to dobrze, okrąglutkie szczurki (oczywiście bez przesady) są takie uroczo mięciutkie =).
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
Azi
Posty: 1065
Rejestracja: czw wrz 11, 2003 6:49 pm

Re: Fantastyczne dziewczyny

Post autor: Azi »

No i nie mogło być dobrze... Fea ma prawdopodobnie zapalenie ucha. Nie ma żadnych objawów poza nieprzyjemnym zapaszkiem z uszka, "brudkiem" w nim i co jakiś czas "trzepaniem uszami".

Dostała "Panolog" - maść antybiotykową do uszka. Kuracja minimum tydzień.

A oto zdjęcia z dzisiejszej sesji :)

Baletka - małe i urocze

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Dafne - diable :]

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Fea - miziaj mnie jeszcze

Obrazek Obrazek
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Fantastyczne dziewczyny

Post autor: merch »

dafne ma piekna budowę , po kim ona jest ( zn po jakich rodzicach?)
Awatar użytkownika
Azi
Posty: 1065
Rejestracja: czw wrz 11, 2003 6:49 pm

Re: Fantastyczne dziewczyny

Post autor: Azi »

po Hamlecie EM i Cernice - czeskiej samiczce.
Awatar użytkownika
wuwuna
Posty: 154
Rejestracja: wt cze 17, 2008 2:56 pm

Re: Fantastyczne dziewczyny

Post autor: wuwuna »

jej Balecia jaki piękny kolorek ma. ;D Ta barwa przypomina mi prażone orzeszki :-* mniam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”