KRÓLEWNY OGONIASTEJ! <:3 )~~

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Królewny Ogoniastej: FIBI i JAWA zwana Pampuszkiem :)

Post autor: Ogoniasta »

Taką oto scenke zobaczyłam dzisiaj rano...Fibasek wyłożony i zrelaksowany przy tym jak Vilemo iskała jej pyszczek. :) Słodziutko to wyglądało. :D Szczególnie Fibi w takiej pozycji. ;)

ObrazekObrazekObrazekObrazek
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Królewny Ogoniastej: FIBI i JAWA zwana Pampuszkiem :)

Post autor: Anka. »

Ogoniasta pisze:
Anka. pisze: Jawa lśni, a Fibi zjada mieszkanie, czyli porządek zachowany.
Jawa zjada mieszkanie a Fibi lśni.. ::) ;)

(..)

Aaaa, kajam się , kajam. A jeszcze myślałam że Jawa to husky, Fibi łaciak i żeby nie pomylić :-X



Zdjęcisza superowe, szczury śpiące razem to wspaniały widok ;)
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ: Fibi, Jawa-Pampuszek i ucholinka Vilemo

Post autor: Ogoniasta »

ehhh sama już nie wiem co zrobić z tą moją srebrną cholerą. Nie dogaduje się z ucholinką. :-\
Tragicznie nie jest co prawda, ale starcia jak były tak są. :( Może wy mi coś doradzicie. Wszystkie praktycznie macie dużo większe doświadczenie w tym temacie. ;)
Sytuacja wygląda tak: Przy każdym dłuższym kontakcie następuje starcie, tzn. piski i kotłowanie. Brak rozlewu krwi czy nawet fruwającego futerka. Żadna z nich też nie wydaje się wystraszona. Najgorsze chyba jest to, że mała włazi na Jawę i zaczepia ją mimo tego, że bez przerwy obrywa. ::)
Teraz nie wiem czy zostawić je razem, wytrzymać i czekać co będzie dalej, czy może odseparować i spróbować łączyć jeszcze raz za kilka dni?? :-\
Szkoda mi małej bo ładnie dogaduje się z Fibi i nie chcę żeby była sama. Jednak z drugiej strony boje się że jak zostawię je razem, to któraś w końcu na tym ucierpi. :-\
Co zrobić?? :-\
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ: Fibi, Jawa-Pampuszek i ucholinka Vilemo

Post autor: Anka. »

Hmmm, ja bym zostawiła, w końcu sie dogadają, wychodz na to że mała chce zdominować Jawe.
A tym bardziej ,że krew się nie leje, kudły nie fruwają, ja bym dała więcej czasu :)
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ: Fibi, Jawa-Pampuszek i ucholinka Vilemo

Post autor: Ogoniasta »

Anka. pisze:Hmmm, ja bym zostawiła, w końcu sie dogadają, wychodz na to że mała chce zdominować Jawe.
A tym bardziej ,że krew się nie leje, kudły nie fruwają, ja bym dała więcej czasu :)
No pewnie chce ją zdominować, ale Jawa się nie daje a ucholinka twarda "bestia" nie odpuszcza. ;)
"W małym ciele wielki duch!" ;)
Może i faktycznie zostawić je na razie...ale czy moje nerwy wytrzymają... ::) ;)
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ: Fibi, Jawa-Pampuszek i ucholinka Vilemo

Post autor: *Delilah* »

Ogoniasta proponuje melisę ;)) Dasz rade :)
Ja mysle, ze dziewczynki na razie ustalaja hierarchie i nie ma sie co bac, dopoki nie ma krwawych strzepow, to wszystko jest w normie:)
Przeczekaj, kiedy pozycje w stadzie zostaną ustalone, to miejmy nadzieje zapanuje milosc, rownosc (w mysl zasady ze " wszyscy sa rowni, a niektorzy rowniejsi ";) i braterswo :)
Pozdrowienia od siostry Ucholinki- Kokardki :)
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ: Fibi, Jawa-Pampuszek i ucholinka Vilemo

Post autor: Ogoniasta »

*Delilah* pisze:Ogoniasta proponuje melisę ;)) Dasz rade :)
;) To dobry pomysł jest!

Wczoraj wieczorem miałam okazje obserwować tą wzajemną miłość. ;) Wszystkie trzy leżały w koszyczku i się iskały...przy czym Jawa przejawiała wyjątkowe uczucia do Vilemo - wszystko to spowodowane było rujką pampuszkową. ;D Bardzo przyjemny wieczór - zero pisków, kotłowania...tylko MIŁOŚĆ!! ;D Może im tak zostanie... ::) Poziom "kobiecych hormonów miłości" u Pampucha mógłby nie opadać. ;)

Ucholinka Vilemo pozdrawia siostrzyczke Kokardke! :D
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
marlena91
Posty: 726
Rejestracja: sob sty 28, 2006 5:51 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ: Fibi, Jawa-Pampuszek i ucholinka Vilemo

Post autor: marlena91 »

Obrazek
Ze mną szczurki ,,Inka,Sława i Tequilla i Reszta zwierzaków
[*]Feta,Kropka,Tequila,Angol,Frania,Buffy...[*][/size]
Awatar użytkownika
Akka
Posty: 1016
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:25 am
Lokalizacja: Kraków

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ: Fibi, Jawa-Pampuszek i ucholinka Vilemo

Post autor: Akka »

Ja też myślę że póki żadna krzywda się nie dzieje to zostawić razem. Moje dziewuchy do tej pory uwielbiają się boksować i walczyć o dominacje, ale do tej pory jeszcze żadnej z nich nie stała się żadna krzywda, po prostu lubią się postraszyć nawzajem :)
Obrazek
Ze mną: ♥ Batasuma, Guernica, Negra, Blixa ♥
Odeszły: Dżuman, Karbonka, Harpi, Yerstina, Indali, Ramona, Hawana, Iskariot, Szpilka, Luna [*]
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ: Fibi, Jawa-Pampuszek i ucholinka Vilemo

Post autor: Ogoniasta »

No chyba największe nerwy za nami. :) Co prawda jeszcze do miłości pampuszkowo-ucholinkowej troche brakuje, ale myślę, że jesteśmy na dobrej drodze. :D Nie ma już pisków i kotłowania w klatce. Poza klatką biegają i rozrabiają razem. Mała naśladuje Jawe we wszystkim. ;) W obgryzaniu dywanu również. ::) A jej ulubionym zajęciem jest uszczuplanie Fibaskowych zapasów w spiżarni pod łóżkiem. :D
Kilka fotek :)
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Rujkowa FIBI ;D
Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Zabawka, o którą warto powalczyć ;) ;D
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Na weekend byłam odwiedzić mame i naszego kochanego kosmatka Homerka. ;D
Kilka fotek ze spacerku...
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Z przytulanką ;)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Na koniec moje zdolności fryzjerskie ;D :P
Obrazek
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ: Fibi, Jawa-Pampuszek i ucholinka Vilemo

Post autor: *Delilah* »

Hehe widze, ze jednak nic nie cieszy sie takim zainteresowaniem jak opakowania, czy to puste, czy pelne :)
O czym swiadczy ta ostatnia seria szczurkowych fot:) Sliczniaki.
Ucholinka juz zaaklimatyzowana na calego :D
Moja Kokarda ostatnio nauczyla sie schodzic z łózka i wchodzic na nie z powrotem (a to sztuka ,ktorej do tej pory nie opanowala Sandijka bedąca u mnie od lutego hehe)
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ: Fibi, Jawa-Pampuszek i ucholinka Vilemo

Post autor: Anka. »

No i prosze,a tak się denerwowałaś tym łączeniem :)
Fibi cudownie lśni, Jawa łobuzerski błysk w oku, a Ucholina jej giermkiem.

Widać , że Homer to żywiołek mały, prezentuje sie lepiej w krótkich kudłach, tylko prosze, wytrymuj go... Strzyżenie tylko niszczy szorstki włos. Widze po łaciaku i napotkanych foksach, wełnisty, miękki włos i blade kolorki, a korkowe kudły intensywnie wybarwione ;)
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
marlena91
Posty: 726
Rejestracja: sob sty 28, 2006 5:51 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ: Fibi, Jawa-Pampuszek i ucholinka Vilemo

Post autor: marlena91 »

Spokojnie miłość nie przychodzi od razu, na pewno nie długo pokochają się bez graniczenie ;D

A Homer nic dodać nic ująć nom i co do strzyżenia to prawdziwa profesjonalista z Ciebie ;)
Obrazek
Ze mną szczurki ,,Inka,Sława i Tequilla i Reszta zwierzaków
[*]Feta,Kropka,Tequila,Angol,Frania,Buffy...[*][/size]
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ: Fibi, Jawa-Pampuszek i ucholinka Vilemo

Post autor: Ogoniasta »

marlena91 pisze: A Homer nic dodać nic ująć nom i co do strzyżenia to prawdziwa profesjonalista z Ciebie ;)
Do profesjonalizmu duuużo brakuje. ;) Potwierdza to wypowiedź Ani na temat trymowania. ;)
Najważniejsze, że Homerkowa sierść się nie kołtuni i nie jest mu już gorąco!! ;)
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Re: KRÓLEWNY OGONIASTEJ: Fibi, Jawa-Pampuszek i ucholinka Vilemo

Post autor: Anka. »

Ale prawdą , że Homer wygląda o wiele lepiej. Na porównaniu, to na "przed" taki jakby niewyraźny,a "po" śliczniutki.
Ja sucze i jamniczke też zawsze robiłam na sznaucera, zawsze mam problem z linią przy brzuchu,staram się mieć linie łukowatą, ale z reguły za dużo wyrwe :P
U takich kudłaczy zawsze mnie broda zachwyca, zabawnie wygląda.
A Homerowa zbiera jedzenie, jest trudna w pielęgnacji?

Znajoma ma miniaturke, jest pozytywnie postrzeony :P
ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”