Cyklostadko: Strachkwas i Tobiasz Trzeci.

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Kupa szczęścia. Czasem z przewagą pierwszej połowy ;)

Post autor: Babli »

Mhhahaha! Nisha to chyba nie wie, że ma ogonek.. :P Ostatnio zaszła podobna sytuacja :D Prosimy wycałować od mamy Birmy, i siostry Nishy :-*
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kupa szczęścia. Czasem z przewagą pierwszej połowy ;)

Post autor: alken »

Hehe :)
U mnie to tylko Mysza wiedziała, że ma ogon i to jej ogon :) nieraz, jak jej zwisał przez kratki to pokazywałam "zobacz co to, musisz ugryźć" a ona sie patrzyła na mnie jak na idiotkę (słusznie z resztą:P) a babolom jak pokazuję to gryzą żwawo ::)
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Kupa szczęścia. Czasem z przewagą pierwszej połowy ;)

Post autor: *Delilah* »

Hehehe, ogonki ogonkowe to faktycznie dziwne stwory ;)
Runa tez ma "problem" z ogonkiem ;)
Za młodu, kiedy wpadala do mnie na kolana, bezczelnie droczylam sie z nią, wtykając jej wlasny ogonek do pysia, a ona zas go przygryzala, myslac, ze to cos do jedzenia jej podalam.
Bezcenne :D:D:D
Ucalowania dla Panow ( Edziowy pyszczek calkowicie mnie rozbroil )
:*
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Kupa szczęścia - Edzio i Moonio

Post autor: Cyklotymia »

Nowe fotki!

Zaspany Edziula
Obrazek

Moon nieśmiało wychyla się z klatki... (Ciężko go niestety zmusić do wyjścia, domator przebrzydły!)
Obrazek

Czy te oczy mogą kłamaaaać?
Obrazek

Moonio i jego słodka mordka
Obrazek

Co się dzieje?
Obrazek

I moje ukochane zdjęcie - Edziu zrelaksowany i jego ząbki... :P
Obrazek

Tym razem zdjęcia robił mój luby :)

Aaaa, no i kupuję nową klatkę! Mam na oku przeogromną klaciochę, 100x80x54, toż to gigant normalnie! :D Szczury będą wniebowzięte...
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kupa szczęścia. Czasem z przewagą pierwszej połowy ;)

Post autor: alken »

holywoodzki uśmiech Edzia! :D
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Naixinka
Posty: 653
Rejestracja: sob sie 09, 2008 6:05 pm
Lokalizacja: Szczecin/Łódź/Wrocław

Re: Kupa szczęścia - Edzio i Moonio

Post autor: Naixinka »

Cyklotymia pisze:Aaaa, no i kupuję nową klatkę! Mam na oku przeogromną klaciochę, 100x80x54, toż to gigant normalnie! :D Szczury będą wniebowzięte...
Pomimo, że mam towera to owa "setka" zrobiła na mnie wrażenie. Stoi sobie obecnie z moimi tymczasowiczkami obok towera i napatrzyć się nie mogę jaka wielka. Górne drzwiczki trochę są hmm, jakby to ująć - niefunkcjonalne? Julka spokojnie się przeciska między łączeniem jednej połowy z drugą, muszę kłaść tam transporter. Ale widziałam, że jesteś chętna na tą z forum, która jest osiatkowana, a górne drzwiczki ma zadrucikowane, więc problem z głowy ;) Zatem trzymam kciuki za udany transfer klatki.

A ten hollywodzki uśmiech cudny, świetna fota wyszła z ząbkami. No i te oczy nigdy nie kłamią, u żadnego szczura :D
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kupa szczęścia. Czasem z przewagą pierwszej połowy ;)

Post autor: Ogoniasta »

Ząbki świetne! ;D
Najbardziej podoba mi się fotka "Co się dzieje?"! :D Ten słodki nochalek i pysio i wąsiska i łapeczki! :D mmmm...pychotki!! ;D
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Kupa szczęścia. Czasem z przewagą pierwszej połowy ;)

Post autor: odmienna »

Łaaaa! Uśmiech zza krat! Nosiulo cudne i blask na wąsiskach! :D :-*
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Kupa szczęścia. Czasem z przewagą pierwszej połowy ;)

Post autor: *Delilah* »

Foty rozbrajające :)
I jak tu nie kochac takich pycholkow?
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Kupa szczęścia. Czasem z przewagą pierwszej połowy ;)

Post autor: ol. »

wszystkie buźki milutkie
ale czarnusy i ich czarne czarne spojrzenie - wciąga jak głębia !
Awatar użytkownika
Akka
Posty: 1016
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:25 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Kupa szczęścia. Czasem z przewagą pierwszej połowy ;)

Post autor: Akka »

zdjęcie zrelaksowanego Edzia jest bezcenne :)
Obrazek
Ze mną: ♥ Batasuma, Guernica, Negra, Blixa ♥
Odeszły: Dżuman, Karbonka, Harpi, Yerstina, Indali, Ramona, Hawana, Iskariot, Szpilka, Luna [*]
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Kupa szczęścia - Moonio i Edzio

Post autor: Cyklotymia »

Jadę jutro po tą wielką, wielką klatkę (http://szczury.org/viewtopic.php?f=5&t=22995), mam nadzieję, że mnie wpuszczą z nią do autobusu xD Potem zacznie się zabawa - mam zamiar urządzić im w środku niezły plac zabaw... Liny, smakołyki zawinięte w papier i porozwieszane na "suficie", miska z ziemią do rozgrzebywania jej po klatce (pewnie będzie to mniej atrakcyjne niż zakazane grzebanie w doniczkach, ale co tam), jakąś gałązkę (muszę spytać mojego zootechnika które drzewa się nadają), może jakiś kamień do obsikiwania i zdzierania pazurków? Możliwości jest sporo. Poza tym trzeba coś wymyślić, żeby klatka na siedem ogonów nie była zbyt pusta z zaledwie dwojgiem lokatorów :) A skoro w tej klaci są górne drzwiczki, to mogę je zdjąć i domocować na górę starą klatkę i powstanie wieżyczka :D Już nie mogę się doczekać tej szczurzej radochy :)

Chłopcy właśnie ganiają po mnie, Moon swoim zwyczajem wepchał mi się pod bluzkę i wsadza nos do pępka, a Edziu obsikuje mi kolana i domaga się pieszczot :P Szczoszki śmierdzioszki moje kochane...
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Kupa szczęścia - Moonio i Edzio

Post autor: Babli »

jakąś gałązkę (muszę spytać mojego zootechnika które drzewa się nadają)
Albo poczytać na forum :D Proszę :)

Hm. Klatka będzie super :D Pokaż zdjęcia jak tylko urządzisz :D
Awatar użytkownika
Czerwonaona
Posty: 1093
Rejestracja: ndz sty 21, 2007 1:55 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Kupa szczęścia - Moonio i Edzio

Post autor: Czerwonaona »

Ale będzie radocha i pewnie stadko się powiększy bo w takiej klacie to dwa zginą:)
No więc ja z mojej strony życze jeszcze jakiś nosków wystających za kratek i wsadzanych gdzie tylko się da.
Ostatnie zdjęcie z zębolami miażdży ;D
Mizianko dla panów:)
Awatar użytkownika
Akka
Posty: 1016
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:25 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Kupa szczęścia - Moonio i Edzio

Post autor: Akka »

A ja trzymam kciuki za dowiezienie klatki :) kiedyś targałam moją klatkę do busa i nie było łatwo, nie wygodnie się niesie. Proponuję urządzić klatkę dodatkowymi ogonami, co by dwóm łobuziakom za wygodnie nie było ;) :P
Obrazek
Ze mną: ♥ Batasuma, Guernica, Negra, Blixa ♥
Odeszły: Dżuman, Karbonka, Harpi, Yerstina, Indali, Ramona, Hawana, Iskariot, Szpilka, Luna [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”