Cola i Mila

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
maka
Posty: 207
Rejestracja: pn paź 04, 2004 7:39 pm

Cola i Mila

Post autor: maka »

Master............moje tez nie chca do transporterka,ale to jest roznica,bo do czapki włażą traktujac to jako fajna zabawe..........
a jak sie troszke ociepli to beda wlasnie takim sposobem z nami na spacerki chadzac.............. :lol:
jak masz stara czapke to doszyj tylko pasek na szyje i zszyj ja zostawiajac dziurke na wejscie,a sama zobaczysz jak sie bede w niej chowac i sie bawic :lol:
douchee
Posty: 236
Rejestracja: ndz gru 26, 2004 10:58 am

Cola i Mila

Post autor: douchee »

Stało się... Cola zna moją kuchnię lepiej, niż ja sama, a odkąd wróciliśmy z Bydgoszczy, to się strasznie odważna zrobiła, wszędzie jej pełno...
:)
douchee
Posty: 236
Rejestracja: ndz gru 26, 2004 10:58 am

Cola

Post autor: douchee »

A oto najświeższe, bo dzisiejsze, foty :-D

obieralam jabłko i zostawiłam obierki na szafce ciekawa, czy mała coś z tym zrobi. Porwała kawałek ogryzka i czmyhnęła do doniczki z kiełkującymi żónkilami. Proszę:

Obrazek Obrazek

zwróćcie uwagę na jej tylne łapki (hihihi :-D)

Obrazek Obrazek



A tu wśród roślin, gdzie z doniczek wykopywała bezczelnie ziemię...

Obrazek Obrazek Obrazek


Właśnie siusiu jej się zachciało... Ale wiecie co :?: Nie załatwiła się na mnie, zeszła na krzesło... Może lepiej byłoby, gdyby jednak osiurała mi dres. Fajna jest :-D
:)
douchee
Posty: 236
Rejestracja: ndz gru 26, 2004 10:58 am

Cola i Mila

Post autor: douchee »

Hmmm... Cola tak ucieka od małej, że aż nie mogę ze śmiechu... Robi wszystko co może, żeby się od niej opędzić, ale Milę chyba to dodatkowo zachęca. Colunia w końcu nie wytrzymuje i ewidentnie ją dominuje, przyciska łapkami, kopie! A ta mała sobie wtedy podskakuje i dawaj - od początku... Teraz obie siedzą pod moją bluzką. Cola rozwalona, jak to ona, a Mila na niej siedzi i się myje. Już raz tak zrobiły, Colunia była cierpliwa, ale młoda za bardzo zaczęła się rozpychać i oberwała tak, że aż skrzeczeć zaczęła...
:)
maka
Posty: 207
Rejestracja: pn paź 04, 2004 7:39 pm

Cola i Mila

Post autor: maka »

moje juz tez sie pogodzily i teraz demoluja pudelko po chustkach z nmi w srodku...nie wszystkimi..........ihihih ale zabawa :twisted:
slicznie razem wygladaja.....zapodaj fotke Doucheee :lol:
douchee
Posty: 236
Rejestracja: ndz gru 26, 2004 10:58 am

Cola i Mila

Post autor: douchee »

Akumulatorki w aparacie siadły, gdy robiłam im zdjęcia w klatce :-( Jutro na pewno zapodam ich wspólne fotki :-) Colunia ugryzła Milę w ogon
:twisted: , gdy maleństwo wspinało się po klatce. Cola stanęła na łapkach i ją po prostu ciachnęła, aż Mila zapiszczała...
:)
douchee
Posty: 236
Rejestracja: ndz gru 26, 2004 10:58 am

Cola i Mila

Post autor: douchee »

Już wieczorem Mila przestała latać za Colą. Nie wiem czy sobie odpuściła, czy stwierdziła, że może prędzej ją się zauważy... W każdym razie, gdy rano wstałam obie szczurki spały razem w domku. Jest to dla mnie o tyle dziwne, że jest to taki mały domek dla chomików, dla Coli trochę za mały... Ale ona jakoś się tam wcisnęła i najwyraźniej dobrze jej tam, bo po porannym spacerku chętnie do niego wróciła. Teraz znowu śpią razem, później zrobimy małą sesję :-D
:)
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Cola i Mila

Post autor: lajla »

ah kiedy sie pojawia jakies wpolne foteczki... bo albo ja jestem slepa i nic nie widzialam, albo te foteczki sa ukryte w linkach ktore niedzialaja :wink:
douchee
Posty: 236
Rejestracja: ndz gru 26, 2004 10:58 am

Cola i Mila

Post autor: douchee »

Hmm, wiecie, jak ciężko jest zrobić im zdjęcie razem :?: Cola cały czas ucieka od Mili, tylko w klatce ma z nią styczność: podczas spania lub gdy ją dominuje... No ale popatrzcie chociaż na to:

ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek
:)
douchee
Posty: 236
Rejestracja: ndz gru 26, 2004 10:58 am

Cola i Mila

Post autor: douchee »

No i zgrałam z aparatu następne:

Cola - uciekła przed Milą i idzie w moją stronę. Ciężko jej zrobić zdjęcie, bo jak tylko pojawię się koło kanapy, to ona natychmiast chce się na mnie wspiąć... (Na jednym zdjęciu będzie się wydawać ogromna, ale w rzeczywistości ma 17 cm bez ogonka):

Obrazek Obrazek Obrazek

Teraz Milka :-D :

Obrazek Obrazek

Mila i porównanie z ogonem Coli... oraz razem:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:)
maka
Posty: 207
Rejestracja: pn paź 04, 2004 7:39 pm

Cola i Mila

Post autor: maka »

Douchee jak one slicznie razem wygladaja.......... :lol:
naprawde dobrze zrobilas biorac mala,wydaje mi sie ,ze jakby Cola podrosla bardziej, to moglyby byc takie klopoty jak z moja Rozynka,ktora juz nie przyjmie zadnego szczurka.......... :(
a teraz te moje sie tak rozkosznie razem bawia i bija na niby..........
juz jest wszystko w porzadku co za slodki widok.....wart tego!!! :lol:
wsadzilam im do klatki dosc duzo paskow z niszczarki.....jejku jaka przednia zabawa w chowanego...........polecam :D
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Cola i Mila

Post autor: limba »

Strasznie sliczniusie dziewuszki.... :D :D Jak tak patrze jaka jest roznica w wielkosci pomiedzy nimi to czlowiekowi ie chce sie wierzyc ze te ogoniaste tak szybko rosna... :shock:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
maka
Posty: 207
Rejestracja: pn paź 04, 2004 7:39 pm

Cola i Mila

Post autor: maka »

tak to prawda..........jak ja porownuje swoja malutka Viki(siostra Mili) z Rożynką (500g) to nie moge uwierzyc,ze ta stara jedza tez była taka malenka.......aaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!
pozdrow swoja Mile od Viki..........na pewno sie spotkaja,zeby zobaczyc czy sie poznaja :lol:
douchee
Posty: 236
Rejestracja: ndz gru 26, 2004 10:58 am

Cola i Mila

Post autor: douchee »

Wiecie, co się stało :?: Mój mąż znalazł kolejną dziurę... :shock: w swojej bluzie :!: :!: Katastrofa...

Poza tym Cola jest dziś nieznośna. W ogóle nie reaguje na wołanie, robi wszystko, żeby dostać się na podłogę i wejść tam, gdzie jej zdecydowanie nie wolno :!: Dopiero gdy usiądę na krześle, z którego nie ma jak zejść, nagle robi się kochaniutka. Przytuli się, poliże, położy, połasi się, potem znowu poliże, nawet w usta, choć wie, że jej tego nie wolno... Rojber mały... Czy to normalne, że nagle tak zdziczała :?: Kiedyś gdzieś tu czytałam, że szczurcie też mają swoje gorsze i lepsze dni, może ona ma dziś ten gorszy...
:)
douchee
Posty: 236
Rejestracja: ndz gru 26, 2004 10:58 am

Cola i Mila

Post autor: douchee »

Wygrałam :!: wiem, że to nie potrwa wiecznie, ale mam tylko jedno miejsce (z sześciu) w kuchni, którego muszę pilnować :!: W inne już nie wejdzie, bo się postarałam :D najwyraźniej skutecznie. Musze tylko jeszcze jakoś zakamuflować kaloryfer, bo sobie z nim radzi. Zaraz zapodam fotki (będzie duuuuzio), to zobaczycie, bo gdzieś tam się wciska między żeberka... Dziś już nie jest na mnie obrażona, wręcz przeciwnie, robi wszystko, żeby zwrócić na siebie uwagę. Np, gdy siedzę przy kompie, to łazi po klawiaturze lub liże moją rękę, gdy ta leży na myszce. Jeśli nie zwracam na nią uwagi, to po prostu stanie mi na środku klawiatury i w tym momencie już nie ma siły. Musze jakoś zareagować :-D A Mila po raz pierwszy sama z siebie zlazła na podłogę, schowała się i siedziała taka wystraszona, a potem nie wiedziała jak wrócić do klatki. Teraz obie sobie śpią pod bluzką (trochę je dziś pogoniłam, do tego sesja zdjęciowa...)

Oto foty:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”