Nitka, Milva, Arsen i Regis + Triss i Falka :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

Nitka, Milva, Arsen i Regis + Triss i Falka :)

Post autor: mataforgana »

yyy... ja nie wiem, ale... Młody waży dzisiaj 220g 8)

;)

i ma niespełna 2 miesiące.
Arsen ważył tyle mając ponad 3...

.
macając dziś Nitusię /kontrola nowotworowa... tfu tfu, odpukać/ wyczułam zgrubienie na skórze, serce zaczeło mi łomotać z przerażenia... a to TYLKO wielki strup. a raczej - długie i mocne drapnięcie. musiały się stłuc w nocy...
trzy światy i czwartego kawałek z tymi paskudami...
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

Nitka, Milva, Arsen i Regis + Triss i Falka :)

Post autor: mataforgana »

mamy gości... :)
odwiedził nas dziś niejaki Zamtuz ;) i zostawił 3 cudne potwory :D chłopcy są ogromniaści, słodcy, miziaści...

aaaa, pierwszy raz w życiu mam do czynienia z przytulastymi szczurami :D

...
i wszystko byłoby pięknie, gdyby nie Ryjek. bo Ryjek wpakował się do klatki dziewczyn i oberwał od Milvy... i to oberwał tak, że pojechał z Zamtuzem do Łodzi na szycie...


no ale już nie jest tak tragicznie, rana zacerowana, bedzie dobrze.
jutro kontrola. mały został na kilka dni u mojej łódzkiej przyjaciółki. planowany powrót do domu - środa/czwartek.
nno, i bedziemy mieć 9 ogonowe stado :D

jutro fotki :D

...
a, i urodził nam się dzisiaj kociaczek... :) słodki biało bury... kociczka chyba.
...ktoś chciałby może...?
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
zamtuz
Posty: 385
Rejestracja: wt sty 24, 2006 9:41 pm

Nitka, Milva, Arsen i Regis + Triss i Falka :)

Post autor: zamtuz »

Milva to rzeźnik :zlosc: - biedny Ryjek :-(

No mam nadzieje ze moje stadko bedzie wspołżyło dobrze z twoim- tylko zdaleka trzymaj białych od Milvy bo ja [ciach!] jak coś takiego spróbuje Skavenowi zrobić :wsciekly: :wsciekly:

[ Komentarz dodany przez: limba81: Sob Cze 17, 2006 3:26 am ]
Nie uzywamy wulgaryzmow i nie wstawiamy gwiazdek kiedy i tak wiadomo o jaki wulgaryzm chodzi!
limba81 mod
Ostatnio zmieniony sob cze 17, 2006 2:25 am przez zamtuz, łącznie zmieniany 1 raz.
NIE KARMIC TROLLA
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

Nitka, Milva, Arsen i Regis + Triss i Falka :)

Post autor: mataforgana »

jak mówi stare ludowe porzekadło albo tytuł jednego z rozdziałów 'Szatana z siódmej klasy' - NIE PCHAJ PALCY MIĘDZY DRZWI.

mógł nie zaczepiać statecznej starszej damy...

dobrze, że to się tylko tak skonczyło...
byłam przerażona.
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

Nitka, Milva, Arsen i Regis + Triss i Falka :)

Post autor: mataforgana »

ostatnio, 12 czerwca pisałam, że Regisek waży już 220g.
dzisiaj wskoczył na wagę w sklepie, kiedy wracaliśmy od weta, ja patrzę i... oczom nie wierzę :D

300g! :lol2: :lol2: :lol2: mój duuuży chłopiec :D :hyhy:
on ma dopiero 2,5 miesiąca!!!
Seniuś jest równe 3 miechy starszy, a waży 320 ;)

marryla, jeszcze raz WIELKIE dzięki za gnoja - ubóstwiam go :hyhy:
nezu, i tobie dziekuje za pokazanie mi jego fotki - od pierwszego spojrzenia wiedziałam, że go wezmę :P
Ryjek jest praktycznie tak duży jak Senio - tylko Senio jako rex wydaje sie być optycznie wiekszy :) no, do Amonita to mu sporo brakuje, fakt, bo Amonit jest nieziemsko długi, ale ja myślę, że Ryjuś jeszcze go przerośnie ;)
no i... to straszliwy zbój, a jednocześnie... przytulak :D ufa ludziom, mimo niewesołych przeżyc, które miał ostatnio, sam przychodzi na mizianko...

poza tym ładnie się zagoiliśmy. jutro wieczorkiem idziemy na zdjęcie ostatnich 2 szwów. została niefajna blizna, ale najważniejsze, że to tylko głupia blizna i nic wiecej... ach, no i jeszcze został wielki strup po zastrzyku z antybiotykiem sprzed 2 tygodni... martwica? to się samo zniknie? nie widać zupełnie, zarośnięte sierścią...tylko doskonale wyczuwalny twardy strup, widoczny po odgarnięciu futerka...
nie wiem co robić, zostawić to tak jak jest?

no i nie pochwaliliśmy się naszymi fotkami z ostatniej sesji, tylko zamtuz sie chwalił swoimi chłopakami na prawo i lewo ;)
to teraz nasza kolej :>

ARSEN:
Obrazek
moja ulubiona fotka ;)

szczur myśliwski ;)

niuch niuch

...kobieto, UMYJ SIĘ!

mmm, reka ci pachnie truskawkami...

uuu, bójcie się, jestem ogromnym, strasznym, szczurem pakerem :]

..nieważne, że na tej fotce wyglądam jak 3tygdniowy smarkacz... czyż nie jestem słooodki? :D

moja pańcia ma nochal wielki, to ja mam zadarty, a co!

REGIS:
widać, że urósł? :D
o, aparat, aparat, lol, daj ja ci też chce pstryknac fotke :D

mrrrau, jestem taaaki przystojny, co nie? :D

...i mam piękne zaokrąglone kształty. urosłem?

bonusowo Falcia, która dostała megarujki po wyniuchaniu poduchy, na ktorej pozowali chłopcy:
co mnie ruszasz, głupia babo, chłopa mi daj!

ooo, to spojrzenie, te roztrzęsione uszka :D

dobra, to gdzie ten men? ...i niech ktoś powie, że nie jestem seksowna!


chłopcy własnie szaleją na moim łóżku, i oj, coś widzę, że nie będą zachwyceni, jak im niebawem oznajmię, że pora wracać do klatencji... ;)
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Nitka, Milva, Arsen i Regis + Triss i Falka :)

Post autor: sauatka »

:zakochany: przekochane stforki :) pierwsza fota cudna :P
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

Nitka, Milva, Arsen i Regis + Triss i Falka :)

Post autor: Guślarka »

[quote="mataforgana"]uuu, bójcie się, jestem ogromnym, strasznym, szczurem pakerem :] [/quote]
Super zdjątko :lol:
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Nitka, Milva, Arsen i Regis + Triss i Falka :)

Post autor: Lulu »

slodziaki :zakochany:
Velis
Posty: 234
Rejestracja: pt cze 16, 2006 7:48 am

Nitka, Milva, Arsen i Regis + Triss i Falka :)

Post autor: Velis »

Kurcze, przez Twoje szczurki Mataforgano, zaczynam chorować na GMR ;) A Arsen i ta fotka - straszny szczur paker jest boska ;)
I believe in a thing called love!
Just listen to the rhythm of my heart
There's a chance we could make it now
We'll be rocking 'til the sun goes down
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

Nitka, Milva, Arsen i Regis + Triss i Falka :)

Post autor: mataforgana »

8)

proszę, co mi tu wyrasta!

Obrazek

;)
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
zamtuz
Posty: 385
Rejestracja: wt sty 24, 2006 9:41 pm

Nitka, Milva, Arsen i Regis + Triss i Falka :)

Post autor: zamtuz »

E a zapomnialas juz ze moje stado to reż twoje. Moi sa pomijani w twoim temacie :(
NIE KARMIC TROLLA
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

Nitka, Milva, Arsen i Regis + Triss i Falka :)

Post autor: mataforgana »

E a zapomnialas juz ze moje stado to reż twoje. Moi sa pomijani w twoim temacie :(
taaaa... :evil:

AMONIT w potrawce, albo szczur w sosie własnym.
pięknie załatwił Ryjeczka. mały się o mało nie wykrwawił przez tego twojego zbója!!! :evil:

...
Ryjeczek powoli dochodzi do siebie.


przy okazji, poszliśmy się zwazyć dzisiaj.
wyniki:

Amonit - 435g
Skaven - 370g
Bilasek - 350g

Ryjuś - 370g
Senio - 370g

Nitka - 280g
Milva - 380g
Triss - 390g
Falka - 280g

:)
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

Nitka, Milva, Arsen i Regis + Triss i Falka :)

Post autor: mataforgana »

...proszę trzymajcie kciuki dziś od 13.00...
Ryjeczek będzie miał zabieg, kastrujemy go...

bardzo bardzo się boję...
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Nitka, Milva, Arsen i Regis + Triss i Falka :)

Post autor: sauatka »

bedzie dobrze! Trzymam kciuki! ;)
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

Nitka, Milva, Arsen i Regis + Triss i Falka :)

Post autor: mataforgana »

hmm...

powiedzcie mi, czy to normalne że po kastracji szczur chudnie?! :roll:



a poza tym, kto ma doswiadczenie w produkcji szczurzych tortów? może sie podzielicie patentem? ;)
Niteczka ma niebawem 2 urodzinki, niedlugo potem 2 urodzinki beda świetować Milva i Triss :) :) :)

oj, beda szczurze imprezki 8)
Ostatnio zmieniony sob wrz 16, 2006 12:03 am przez mataforgana, łącznie zmieniany 1 raz.
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”