kwarki- szczury niebieskookie

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: *Delilah* »

No, to całkiem logiczne : Dolar za dolara :D
Ciesze sie, ze wreszcie jakies rozgrzewajace wiesci z Kwarkowa dotarly :)
ślemy rownie cieplutkie pozdrowienia , no i chłopaki przestancie spiewac, bo juz po kolędzie ;)
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

źle, źle, źle! :-\ a nawet paskudnie.... nie miałam wczoraj okazji specjalnie zajmować się szczurami; stwierdziłam, że Blessiowe gadanie spokojnie wytrzyma do dzisiaj, tymczasem dzisiaj...Gacuś jest w fatalnym stanie. Problemy z oddychaniem i w ogóle „kapeciek” –moje Grafiątko smętnie zwisające z durszlaka i Bless- tulący go troskliwie :'( .
No niestety- koniec złudzeń i czarowania rzeczywistości: Gacuś najprawdopodobniej ma mykoplazmozę... (po raz pierwszy się cieszę, że moje szczury się nie lubią- ten ich brak kontaktów, może wyjść na dobre Darkowi i Dolarkowi. Bo co do Stefka- i bez tego go podejrzewam o to świństwo.) Praktycznie nie widać Graficzkowego serduszka tak, że trudno stwierdzić, czy obrzęk płucek, to wynik zapalenia płuc, czy problemów z sercem. Już dziś się boję robienia kontrolnego zdjęcia, bo po dzisiejszym wszyscy mamy dosyć. Obaj i Gacuś i Bless musieli mieć powtarzane i trwało to strasznie długo. W międzyczasie w poczekalni utworzyła się porządna kolejka i pewnie wszyscy nas „błogosławili”... no, mam nadzieję, że nie wszyscy. – spotkaliśmy tam dzisiaj Justynkę 54 ze śliczną Bajką. Bałam się ją dotknąć, żeby nie zarazić, ale Bajeczka miała nosio w porfirynie i wyglądała, jak mała, śliczna, smutna księżniczka. Bidulka w nocy się dławiła i oczywiście solidnie wystraszyła Justynkę.

I tak to, wszystkie bardzoważnesprawy, schodzą na dalszy plan: śliczny Czarny Diament znowu dezorganizuje mi życie. No dobra Malutki, niech ci będzie- tylko wyzdrowiej...
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Ogoniasta »

ojj...niedobre wieści :( Choróbska paskudne! >:(
Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrówka! Wspieram was serduszkiem gorąco. :-*

Niech się już ten wstrętny styczeń kończy! Wszystkim daje w kość...z nadzieją wyczekuję lutego...oby przyniósł lepsze dni.
O marzeniach o końcu zimy nie wspomnę... :-X
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: sssouzie »

my również kciuki trzymamy za indywidualistów. oby wszystko wróciło do normy! :)
...czyż nie dobija się koni...?
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Babli »

Kciukamy mocno! Za Gacusia szczególnie :-*
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: denewa »

Zdrówka dla Gacusia!
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: ol. »

Zdrowiej Grafiku - dużo zdrówka siłą myśli Ci przesyłamy.
Musi być dobrze.

I reszta Kwarkowa również niech się w cieple chowa.
Awatar użytkownika
Asiulec
Posty: 300
Rejestracja: czw mar 27, 2008 9:44 pm
Lokalizacja: Ozimek

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Asiulec »

Trzymam kciuki za wszystkie chorowitki, szczególnie za Gacusia.
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: unipaks »

cała pozytywna energia od nas dla was; niech Gacuś się dzielnie trzyma i zdrowieje jak najszybciej! :) Mocno kciukamy!
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Nue
Posty: 1641
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 9:35 am
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Nue »

Zdaje się, że borykamy się z tym samym :( Życzę dużo zdrówka Gacusiowi!
[*] Mała Kawowa Apokalipsa... ciąg dalszy nastąpi. [/color][/size]

Gdyby szczury nie istniały, należałoby je wymyślić.
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: ol. »

Jakże się ma Grafik ?
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Izabela »

No właśnie, co w Kwarkowie słychać?
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

Dzięki Wam wielkie, za dobre myśli i energię. Tak bardzo, bardzo, są nam potrzebne! W zasadzie TO właśnie, jest jedynym, co nam zostało.
Wstyd się przyznać, ale mnie ogarnia bardzo silne przygnębienie, graniczące ze zwątpieniem w sens walki... nie wiem, czy ten Malutki Odprysk Diamentu chce jeszcze... nie chce przyjmować leków, dzisiaj nie widziałam, by cokolwiek zjadł. Powinnam go chyba izolować, by widzieć, czy zje cokolwiek- ale jak go izolować, skoro Blessiaczek tuli go jak najczulsza pielęgniarka... tuli, głaszcze i ogrzewa?
Najgorsze jest to, że każdy stres prowadzi do problemów z oddychaniem. A Gacuś zawsze przecież bardzo wrażliwy był. Boi się biedactwo nebulizatora i tak ostatnia chyba szansa rozpływa się w nebuli.... Ciocia merch podpowiedziała, Doktor Ala opracowała terapię w polskich warunkach, odmienna zdobyła z niemałym trudem (to wbrew pozorom, nie takie proste, bo tu chodziło o czas a wybór wcale nie jest wielki nawet w takiej sporej mieścinie jak Kraków) a chłopczyk się boi... mamy to dopiero od wczoraj i nie wiem, czy zdąży się przydać. Jeśli tak- to będzie tylko Wasza zasługa
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Ogoniasta »

Trzymam kciuki za chorowitka...Gacusiu - kochanie, pozwól sobie pomóc! :-*
Wytrwałości i siły w walce odmienna! :-*
Tulę was gorąco serduchem. :-*
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Babli »

Gacku Ty nasz kochany.. trzymaj się.. Ogoniasta ma rację, daj sobie pomóc :-*

odmienna, dużo siły Wam życzę..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”