Rian...

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Rian...

Post autor: Nakasha »

Rian ma zapalenie mózgu. Albo guza. Najprawdopodobniej guza... możliwości prześwietlenia niestety nie ma...

Leczę ją od 1,5 tygodnia. Dostaje sterydy, leki przeciwbólowe, przeciwzapalne...

Nie skutkują. Ciągle jest tak samo źle. Powoli jej stan się pogarsza.

Ma przekrzywioną główkę - i to mocno.... nie trzyma równowagi, ma problemy z poruszaniem się, z ruszaniem kończynami. Co chwila się wywraca. Jest mocno osowiała.

Nie chcę, żeby niepotrzebnie cierpiała.. rokowania są - 0%... najprawdopodobniej mogę utrzymać ją przy życiu sterydami jeszcze tydzień, może dwa.

Męczy się. I to mocno. Nie chcę tego przedłużać. W niedzielę... pożegnam ją... przytulę po raz ostatni.... :sad2:


Rian urodziła się 7 sierpnia 2005 roku. Ma rok i miesiąc. Moja ukochana capped... To nie jest dobry wiek na taką chorobę... nie jest.........
Ostatnio zmieniony pt paź 13, 2006 10:43 pm przez Nakasha, łącznie zmieniany 1 raz.
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
witch
Posty: 147
Rejestracja: pt wrz 29, 2006 5:39 pm

Rian...

Post autor: witch »

Biedna,jak ja Ci wspolczuje...ale robisz,co mozesz,zeby nie cierpiala...wiesz,co mozesz jeszcze zrobic...nie masz wyjscia.Jestem z Toba!
Moje Bable:Gilotyna-imie wprost proporcjonalne do sposobu bycia,Luna i Histeria-dwa uszaste smierdziuszki
Za Teczowym Mostem:Szczurencjusz,Pyzunia-nie znajde juz takiego cudnego Ogonka.Nigdy.
Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Rian...

Post autor: Viss »

Nakasha, jestem z Wami calym sercem :przytul:
I am not from your tribe.
Awatar użytkownika
jadenit
Posty: 132
Rejestracja: wt wrz 28, 2004 9:57 pm
Lokalizacja: Wrocław

Rian...

Post autor: jadenit »

Współczuję :cry: To smutne kiedy patrzymy jak nasze maluszki cierpią.
Jestem myślami przy Was :przytul:
Odeszły: Iskierka, Gacek, Pudzianek, Mycha, Heniek, Hektor, Laufer, Lorien, Skoczek
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

Rian...

Post autor: Guślarka »

Kochać - to podejmować nawet najtrudniejsze decyzje. Myślę, że dobrze postąpisz :przytul:
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
Yshia
Posty: 499
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 10:14 pm

Rian...

Post autor: Yshia »

Trzymaj się dzielnie... i bądź silna..
~~jestem chora~~
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Rian...

Post autor: merch »

Bardzo trudno podjać jakąkolwiek decyzję. Faktem jest ,że wyzdrowienia sa rzadkie, natomiast 1,5 tygodnia przy tych objawac hto nie jest długo , czasem na poprawę trzeba czekać dłużej. Nie namawiam ciebie , gdyz najcześciej i tak konczy sięto xle. Trzymaj sie.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
AngelsDream
Posty: 1069
Rejestracja: sob gru 11, 2004 11:38 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Rian...

Post autor: AngelsDream »

Kulka dostał 7 dni na poprawę... Z zapalenia mózgu jeszcze wyszedł... Kiedy jednak, mimo podawania leków stan jego płuc się pogarszał, z wątpliwościami i bólem poszłam mu pomóc umrzeć... :przytul: Jestem obok, wspieram.
Wyjątki i dwa psy.
witch
Posty: 147
Rejestracja: pt wrz 29, 2006 5:39 pm

Rian...

Post autor: witch »

Mnie nie bylo przy moim SZczurencjuszu,kiedy odchodzil,za co jakos siebie nie kocham.
Bylam w tedy na uczelni,na jakims wykladzie,i zobaczylam go przed moimi oczami,jakby naprawde tam byl...juz wiedzialam,co sie stalo...w tedy jak nigdy przyjechalam po mnie mama,zeby mi powiedziec...Ty bedziesz przy swoim Malenstwie,to bardzo duzo...
Moje Bable:Gilotyna-imie wprost proporcjonalne do sposobu bycia,Luna i Histeria-dwa uszaste smierdziuszki
Za Teczowym Mostem:Szczurencjusz,Pyzunia-nie znajde juz takiego cudnego Ogonka.Nigdy.
Szałas
Posty: 880
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 11:28 am

Rian...

Post autor: Szałas »

trzymaj sie :|
to bardzo poważna decyzja...
" nie jestem oswojonym szczurem"
"Piotruś Pan nie żyje...Peter Pan is dead"
Elbereth
Posty: 569
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 4:13 pm

Rian...

Post autor: Elbereth »

Nakasha, :przytul:
Szczury są okropne. Uciekają, włażą w miejsca, z których nie można ich wydostać, gryzą swojego właściciela i jego rzeczy, grzebią w doniczkach i wspinają się na rośliny w nich rosnące, załatwiają się gdzie popadnie, urządzają sobie spiżarnię w moim łóżku i w ogóle są paskudne. Ale mimo wszystko mam już osiem i chcę dziewiątego 8) (szczerość wobec siebie ponad wszystko. GMR jest nieuleczalne i trzeba to wreszcie przyjąć do wiadomości 8) ).
Dory
Posty: 1268
Rejestracja: sob lut 04, 2006 3:38 pm

Rian...

Post autor: Dory »

Nak, trzymaj się dzielnie :przytul:
Grubasy zapraszają do galerii -> http://szczury.org/album_personal.php?user_id=2925
Ami (07.05.2006) ze mną od 12.06.2006
Caspuś (07.09.2006) ze mną od 11.10.2006
Docencik (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Dziekaniątko (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Rian...

Post autor: Nakasha »

Musiałam to zrobić już dzisiaj...

Już jej nie ma :sad2:



Dziękuję wszystkim...


Gdyby była poprawa - po podaniu leków - to bym nawet nie pomyślała o uśpieniu...

To mój szósty szczurek, który odszedł... Pochowałam już sześć istnień.......
Ostatnio zmieniony sob paź 14, 2006 6:52 pm przez Nakasha, łącznie zmieniany 1 raz.
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Rian...

Post autor: marchewa »

Nakasha, współczuję...
Taka ciężka decyzja... ehh... Trzymaj się dziewczyno :przytul:

Dla Rianki [']['][']... już nie cierpisz Aniołku :sad2:
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Rian...

Post autor: merch »

:(
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”