RE: Włoszczyzna suszona

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Włoszczyzna suszona

Post autor: Nina »

Nie znalazłam podobnego tematu ani żadnego który rozwiałby moje wątpliwości więc pisze. Jeśli już o tym było to prosze o podanie linku i zamknięcie tematu.
Moja mama kupiła dzisiaj włoszczyzne suszoną z myślą o moich dziewczynkach ale zastanawiam sie czy szczury mogą jeść wszystkie jej składniki:
marchew, pasternak, por, cebula, pietruszka (natka i korzeń), seler.
Z góry dzięki za odpowiedź :)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Mewa:*
Posty: 12
Rejestracja: śr lut 07, 2007 8:40 pm

RE: Włoszczyzna suszona

Post autor: Mewa:* »

marchew dala bym spokojne, moj ja uwielbia :D wiem ze pietruszka zawiera jakies cos(przepraszam ale zapomnialam jak to sie nazywa) i w malych ilosciach, co do cebuli i innych? nie jestem przekonana, choc por to moj lubi ale w malych liosciach daje i zazwyczaj do czegos. ale jak mowilam marchewke mozesz dac bez zadnych wychutow sumienia(chyba ze ma alergie ale watpie) :D
...Wilki muszą być wolne, zwłaszcza gdy są młode...
gijane
Posty: 162
Rejestracja: śr wrz 06, 2006 3:41 pm

RE: Włoszczyzna suszona

Post autor: gijane »

ja bym dala wszystko, oprocz cebuli ( zreszta pewnie i tak nie beda chcialy jesc)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

RE: Włoszczyzna suszona

Post autor: Nina »

Właśnie ta cebula mnie zastanawia najbardziej. Tylko że to wszystko jest pokrojone i razem zmieszane (pakowane w paczkach)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
kasiekxxx
Posty: 14
Rejestracja: wt paź 17, 2006 12:46 pm

RE: Włoszczyzna suszona

Post autor: kasiekxxx »

No to sie pobawisz w wybieranie :D
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

RE: Włoszczyzna suszona

Post autor: ESTI »

Mysle, ze mozna dac wszystko i zobaczyc, co szczurasy beda wcinac najchtniej. ;)
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”