RE: Kilka moich uwag/propozycji na temat nowego forum...

Wypowiedz się na temat serwisu, zaproponuj zmiany, zgłoś skargę lub usterkę.

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

Kilka moich uwag/propozycji na temat nowego forum...

Post autor: 'Asia »

Przejrzałam pozostałe tematy w tym dziale i nikt nie napisał jeszcze o tym czego mi bardzo brakuje, czyli przy każdym poście informacji skąd dana osoba jest (Livonia wspominała na poznańskim spotkaniu zaszczurzonych że jej również tego brakuje :D), w jakim jest wieku (oczywiście te informacje można zobaczyć wchodząc w profil, jednak jeśli dałoby się to zrobić w takiej formie jak napisałam, czyli tak jak było wcześniej, byłoby o wiele wygodniej i byłabym szczęśliwsza ;)), ile ma szczurków i ich imiona. Bardzo się przyzwyczaiłam do tych info i strasznie mi ich brakuje :P
Oczywiście to nie jakaś nagła sprawa ale fajnie by było wiedzieć przynajmniej że tak będzie wkrótce ;)

Poza tym chciałam zgłosić pewną usterkę... W zasadzie była ona również jeszcze za czasów poprzedniego forum, ale jakoś o tym zapomniałam... A mianowicie - w wielu tych starszych postach pojawiają się takie oto błędy: np. ktoś pisze: "ten a ten wet przyjmuje w godzinach 1015118" :shock: albo że "lek należy podawać w dawce (przykładowo) 515110 kropli"... Udało mi się już obczaić że "151" to myślnik :D Dałoby radę to jakoś poprawić??

A tak poza tym brakuje mi kwestii już poruszanych, czyli galerii i emotikonów (tego szczególnie!!! I tamte stare były w zupełności ok! Również z tego względu że teraz  w wielu postach z kilkoma emotami zamast danego emota widczna jest tylko jego nazwa (w dwukropkach), co często psuje zupełnie efekt, jaki osoba chciała wywołać...)

I tyle :D Dziękuję za uwagę ;P
Ostatnio zmieniony pt lut 23, 2007 5:44 pm przez 'Asia, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Aniołki: Lola (*), Żaba (*), Maja (*), Zuzia(*), Mela(*), Marie (*) ;(( Pamiętam... >>ZOBACZ<< Aktualnie: pustka w sercu i pusto w klatce... ;(
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

RE: Kilka moich uwag/propozycji na temat nowego forum...

Post autor: Elly »

Nic dodać, nic ująć ;] Zgadzam sie :D
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: Kilka moich uwag/propozycji na temat nowego forum...

Post autor: limba »

Co do dziwnego ciagu literek to jest tak w starych postach od dawna. Po ktorejs przymiarce do nowego forum sie pomieszalo.

Rade by dalo poprawic- recznie co jest robota od ..no duza robota bo trzeba praktycznie by przejrzec kazdy z tematow. jesli gdzies widzisz to podrzuc mi linka a ja chetnie zmienie ;)

Z tego co wiem miejscowosci ani ilosci szczurkow nie bedzie pod ava.

Co do reszty, to my rowniez czekamy :)
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

RE: Kilka moich uwag/propozycji na temat nowego forum...

Post autor: Agata »

[quote="limba81"]
Co do dziwnego ciagu literek to jest tak w starych postach od dawna. Po ktorejs przymiarce do nowego forum sie pomieszalo.

Rade by dalo poprawic- recznie co jest robota od ..no duza robota bo trzeba praktycznie by przejrzec kazdy z tematow. jesli gdzies widzisz to podrzuc mi linka a ja chetnie zmienie ;)
[/quote]
To może podkleić ogłoszenie, że na forum wkradł się błąd, który sprawia, że w ciągu cyfr połaczonych myślnikiem, zamiast kreski pojawia się liczba '151', np. 815110 kropli = 8-10 kropli.
Co Wy na to, hmm...?
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

RE: Kilka moich uwag/propozycji na temat nowego forum...

Post autor: 'Asia »

limba, nie ma problemu ;)) Teraz jadę do weta z Zuzą, ale jak wrócę kilka linków podrzucę bo pamiętam kilka w których to ostatnio zauważyłam. Wiem że tak jest od dawna ale jakoś zapomniałam o tym wcześniej napisać...

A co do tych info pod avatarem to bardzo szkoda, bo bardzo się przyzwyczaiłam i lubiłam zawsze tam zerkać i wiem że przynajmniej kilka innych osób także ;) No cóż... Mam jednak nadzieję że jeszcze adini przemyślą to ;P (o ile to w ogóle możliwe, bo ja tam się nie znam ;)

A-g-a-t-a, ale często się zdarza że ktoś ma jakiś nagły problem z np. bardzo chorym szczurkiem, migiem znajduje forum, rejestruje się i zaraz wskakuje do tematu rozwiązującego jego problem, nie patrząc na nic innego. Więc rozwiązanie które proponujesz mogłoby być trochę niezauważone. Tymbardziej że ten błąd pojawia się najczęściej właśnie w tematach działu "Objawy i leczenie", lub "Weterynarze", gdzie użytkownicy podają przedziały dawkowe leków / godziny przyjmowania wetów.
Ostatnio zmieniony pn mar 05, 2007 6:40 pm przez 'Asia, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Aniołki: Lola (*), Żaba (*), Maja (*), Zuzia(*), Mela(*), Marie (*) ;(( Pamiętam... >>ZOBACZ<< Aktualnie: pustka w sercu i pusto w klatce... ;(
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

RE: Kilka moich uwag/propozycji na temat nowego forum...

Post autor: Agata »

[quote="aska4art"]
A-g-a-t-a, ale często się zdarza że ktoś ma jakiś nagły problem z np. bardzo chorym szczurkiem, migiem znajduje forum, rejestruje się i tematu rozwiązującego jego problem, nie patrząc na nic innego. Więc rozwiązanie które proponujesz mogłoby być trochę niezauważone. Tymbardziej że ten błąd pojawia się najczęściej właśnie w tematach działu "Objawy i leczenie", lub "Weterynarze", gdzie użytkownicy podają przedziały dawkowe leków / godziny przyjmowania wetów.
[/quote]
Zgadzam się z tym jak najbardziej, ale chodziło mi o to, żeby zamieścić takie ogłosznie i oprócz tego starać się powyłapywać i popoprawaić takie błędy, bo niemożliwiścią byłoby wykrycie ich wszystkich, no w każdym razie nie aż tak szybko.
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
martusia7377
Posty: 132
Rejestracja: pn cze 12, 2006 3:33 pm
Lokalizacja: Tczew k.Gdańska

RE: Kilka moich uwag/propozycji na temat nowego forum...

Post autor: martusia7377 »

Także mi bardzo brakuje miejscowości!!!
Te liczby to też prawda, a jak to wkurza;/
"Ci, którzy są okrutni wobec zwierząt, mają zakłócone relacje z ludźmi.
Możemy ocenić serce człowiake po tym, jak traktuje zwierzęta." -Immanuel Kant
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: Kilka moich uwag/propozycji na temat nowego forum...

Post autor: limba »

Wkurza???.... to nadal prosze o linki? !!
Co do reszty odpowiedzialam wczesniej...
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

RE: Kilka moich uwag/propozycji na temat nowego forum...

Post autor: 'Asia »

limba, sorki, mialam Ci wrzucic te linki, ale ciagle nie mam czasu :/
wrzuce jutro wieczorem kilka ktore pamietam ze byly tam te bledy

A co do tego co napisala Agata, to moznaby tez dodatkowo dac takie ogloszenie w sumie... Ale ja bym je sformulowala tak ze jak ktos zobaczy taki blad, to niech podesle linka moderacji/administracji (wtedy moze da rade wylapac wszystkie takie bledy) a nie niech tylko sobie zastapi "151" myslnikiem ;P
Ostatnio zmieniony ndz lut 25, 2007 1:33 am przez 'Asia, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Aniołki: Lola (*), Żaba (*), Maja (*), Zuzia(*), Mela(*), Marie (*) ;(( Pamiętam... >>ZOBACZ<< Aktualnie: pustka w sercu i pusto w klatce... ;(
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: Kilka moich uwag/propozycji na temat nowego forum...

Post autor: limba »

Huh co do bledow to.. na poprzednim skrypcie byla funkcja "zglos post". Korzystalo z niej doslownie ze 2-3 uzytkownikow. Z tego tez wnioskuje ze niestety ogloszenie tez by niewiele zmienilo.
Moge tylko zaapelowac, ze jesli ktos widzi gdzies blad, zlamanie regulaminu, dyskusje nie na temat... piszcie do nas. My nie gryziemy...za mocno ;)
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
martusia7377
Posty: 132
Rejestracja: pn cze 12, 2006 3:33 pm
Lokalizacja: Tczew k.Gdańska

RE: Kilka moich uwag/propozycji na temat nowego forum...

Post autor: martusia7377 »

"Ci, którzy są okrutni wobec zwierząt, mają zakłócone relacje z ludźmi.
Możemy ocenić serce człowiake po tym, jak traktuje zwierzęta." -Immanuel Kant
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

RE: Kilka moich uwag/propozycji na temat nowego forum...

Post autor: Lulu »

Poprawione.
Dodam, ze teraz tez jest funkcja zglaszania postow moderacji i jak najbardziej mozna z niej korzystac by te 151 zglaszac ;) pamietajcie tylko by to wpisac w powodzie zgloszenia ;)
MaLaGa
Posty: 184
Rejestracja: wt mar 28, 2006 10:27 pm

RE: Kilka moich uwag/propozycji na temat nowego forum...

Post autor: MaLaGa »

faktycznie, te informacje skad kto jest, ile ma lat i ile szczurkow byly fajne;)
agagrzes
Posty: 20
Rejestracja: ndz gru 17, 2006 11:15 pm

RE: Kilka moich uwag/propozycji na temat nowego forum...

Post autor: agagrzes »

Ale skoro nie ma mozliwości aby te info były pod avatarem to może w podpisie kazdy by je umieścił. To chyba tez jakieś rozwiązanie , tak myśle . Hmmm>? :)


A tak w ogóle gdzie sie podziały avatary ? :(
Ostatnio zmieniony sob mar 03, 2007 11:22 am przez agagrzes, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
szpaczek
Posty: 877
Rejestracja: sob gru 09, 2006 10:43 pm
Lokalizacja: Sosnowiec rulezz:D

RE: Kilka moich uwag/propozycji na temat nowego forum...

Post autor: szpaczek »

nom mi tyeż brakuje miejscowości i ilości szczurków:(
od 07.03.2008 Mgiełka :)
od 20.12.2008 Iris:)

za TM:Pixi ['] (14.01.2007-17.11.2008) ;(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Technikalia”