RE: Szczurek ze złą przeszłością ??

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

FeRgIe
Posty: 4
Rejestracja: ndz maja 20, 2007 3:58 pm

Szczurek ze złą przeszłością ??

Post autor: FeRgIe »

Mam pewien problem...jestem właścicielką 2 szczurków: Fergie i Charlotte.Szczurka Fergie kupiłam, kiedy była jeszcze malutka.Po pewnym czasie, kiedy podrosła zdecydowałam sie na drugiego.Charlotte kupiłam już dużą...była nieufna,zamknięta w sobie i nie lubiła jakichkolwiek kontaktów ze mną (kupiłam ją w małym sklepie zoologicznym, była jedynym szczurkiem w tym sklepie.Zrobiło mi sie jej żal, widzą ją samą i smutną, więc nie miałąm wyboru i ją kupiłam)Z Fergie dogadywała sie doskonale...ja starałałam sie być dla niej jak najdelikatniejsza...bardzo dużo czasu poświęcałam dla niej, starałam sie jak najbardziej.Moje starania poskutkowały i mnie zaakceptowała.Lecz problem polega na tym że po pół roku nadal jest strasznie płochliwa i bojaźliwa.Jak myślicie?? czy ona jest taka poprostu?? czy może kryje coś w przeszłości??? :-(
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Szczurek ze złą przeszłością ??

Post autor: Telimenka »

hmm moze po prostu przez przeszlosc taka sie stala...nie kazdy Szczurek musi byc pieszczochem.moze Ona taka juz zostanie jesli to trwa tyle czasu
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Czerwonaona
Posty: 1093
Rejestracja: ndz sty 21, 2007 1:55 pm
Lokalizacja: Kraków

RE: Szczurek ze złą przeszłością ??

Post autor: Czerwonaona »

Jeśli to już nie młody szczurek i nie przyzwyczajony do człowieka to być może tak już pozostanie.Jednak ta sprawa nie jest wcale przesądzona i może troche więcej czasu potrzebuje by zaufać.W każdym razie fajnie,że trafiła na Ciebie i mimo tego,że jest jaka jest napewno bardzo ją kochasz.Mam nadzieje,że wszystko się zmieni:)
Za Tęczowym mostem:Cola,Tekila,Meisi,Kruszynka,Milka,Skiniu,Fart,Fuks,Spidi,Cofi.
Ze mną:Darkon,Frost,Rubin.Bez ogonowo:Ewald,Borsunio,Kajtuś.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”