RE: Moje piąąkne damy:)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
aicik
Posty: 34
Rejestracja: pn mar 12, 2007 8:30 pm

Moje piąąkne damy:)

Post autor: aicik »

Witam:) od wczoraj jestem wiezniem 2 szczurzych serduszek:)
Chcialabym je Wam przedstawic:)
Oto moje ślicznotki:D

[attachment=798]
[attachment=799]
[attachment=800]
[attachment=801]
[attachment=802]
[attachment=803]

Dziewczyny sa przecudowne,kochane,lubia mizianki(przynajmniej w dizen:)maja 2mies.
jeszcze boja sie wchodzic na reke, ale pomalu i do tego dojdziemy:)

Jest tylko jeden malutki problem:)niemam zadnego pomyslu na imiona:)nic mi do nich nie pasuje, ani nie przychodzi do glowy:)Moze ktos pomoze? jakies propozycje???
Ostatnio zmieniony sob cze 09, 2007 6:18 pm przez aicik, łącznie zmieniany 1 raz.
fenek11
Posty: 134
Rejestracja: pt lut 02, 2007 1:04 pm

RE: Moje piąąkne damy:)

Post autor: fenek11 »

Jakie super dziwuchy !!! a co do imion to moze fiona i lola ?
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

RE: Moje piąąkne damy:)

Post autor: RattaAna »

śliczne dziewuszki;-) w sumie imiona fajnie dobrać do charakteru, żeby uniknąć np. takich wpadek jak dla szczurka-flegmatyka: Szatan itp.;-) a może inka i kawa? albo iga i zyta;-) tu na forum jest taki temat o imionach dla ogonków, musisz poszukać;
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
aicik
Posty: 34
Rejestracja: pn mar 12, 2007 8:30 pm

RE: Moje piąąkne damy:)

Post autor: aicik »

Dziekuje:) naprawde trudno sie zdecydowac. jak dlamnie to musza byc takie wlasnie indywidualne imiona swiadczace o ich charakterze i wogole brzmiace ,ale jak narazie chyba malo je znam zeby cos stwierdzic;)na forum tez juz szukalam i jakos nic nie wpadlo mi do glowy....jesli cos tylko wymysle to dam znac:)
narazie czekam na jakies fajne koncepcje:) pozdraiwam
KEN-KON
Posty: 386
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Zawichost

RE: Moje piąąkne damy:)

Post autor: KEN-KON »

Dziewuchy jak malowane.Proponuje podejżeć co do imion na forum. :-)
Korzystaj z każdej chwili swojego życia.Bo niewiadomo kiedy możesz odejść z tego świata.
7818944:-)
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Moje piąąkne damy:)

Post autor: Telimenka »

sliiiczne Dziewuszyska :-D co do imion proponuje sie samemu wysilić i coś wymyślic :hoprat:
moze czym sie interesujesz? i cos od tego :-),moje Laski maja imiona od pieciu klaczy Mahometa jedno podzielone..duuuzo opcji nie trzeba zgapiać
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

RE: Moje piąąkne damy:)

Post autor: Landrynka »

Husky! mniam, mniam... A co do imion: Możesz wziąć pierwszy lepszy słownik, otworzyc na przypadkowej stronie i poszukać (na szczęście słowniki mają duużo stron:)

Telimenka; klacz Mahometa miała na imię Pupa?;)
Ostatnio zmieniony ndz cze 17, 2007 6:32 pm przez Landrynka, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Moje piąąkne damy:)

Post autor: Telimenka »

buahahhaha nie miala na imie Kuhaylah :-) a ja przedzielilam,matkoooo jakby miala na imie Pupa..ale obciach :P
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

RE: Moje piąąkne damy:)

Post autor: Landrynka »

Po prostu myslałam, że pisząc "laski" mmiałaś na myśli wszystkie panny. A o Kuhaylah wiedziałam.
Swoją drogą sporego stadka się dorobiłaś.:hoprat:
Ostatnio zmieniony wt cze 26, 2007 4:02 pm przez Landrynka, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Moje piąąkne damy:)

Post autor: Telimenka »

wszystko przez te interwencyjne Baboki :-) nie moglam przejsc obojetni,a moja mama nadal przekonana ze one na tymczas :hoprat:
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
aicik
Posty: 34
Rejestracja: pn mar 12, 2007 8:30 pm

RE: Moje piąąkne damy:)

Post autor: aicik »

Chyba mam imionka:) !!!:)
a Znalazlam je w taki sposob ,ze wyrywalam kartke z kalendarza(myslac wlasnie o moich panienkach) i pierwsze imie jake wpadlo mi w oko to Eliza:P, pozniej na chybil trafil wypadlo Ala:) i tak oto moje dziewczyny maja juz imionka:P chociaz zamiast wolać do Ali -Ala, mowie do niej "Malinka":P wiec chyba juz tak zostanie : Eliza i Malinka:)

a tak chorkiem to są moje "Dupy" i "Ciapy" - tak zdrobniale:P, wtedy gdy coś nabroją lub nie chca wyjsc z hamaczka:P:upsrat:

Sa bardzo milusinskie i naprawde zadziwiajaca szybko sie oswajaja! i sa naprawde grzeczne i spokojne! powaznie , az czasami sie o nie martwie, czy są normalne:P
Potrafia caly dzien przespac w hamaku, chyba ze coś dobrego przyniose.
Czasami musze je z klatki wyciagac bo same nie wyjda i sobie nie pogonia, nawet kiedy jest caly czas otwarta.Ale kiedy sa juz poza klatka od razu staja sie zywsze i probuja wslizgnac ie pod szafe-w ich ulubione miejsce-tam sie bawia.Moje panny chyba preferuja nocny tryb zycia, gdy jest cisza i spokoj wtedy najbardziej buszuja.na poczatku jeszcze jak halasowaly to wstawalam do nich w nocy-z regulu zawsze ok 2.00, pozniej sie chyba przyzwyczailam bo teraz sie juz nie budze.
Jestem im baaardzo wdzieczna ze nie gryzą pretow klatki jak moj kroliczek kiedys:)-ten odglos mnie do szlu doprowadzal...

Coraz mniej sie mnie boja,prawie juz wchodza mi same na reke, poznaja moj glos, nie uciekaja na moj widok , daja sie miziac nie tylko w klatce. Lubia siedizec u mnie na ramieniu i pod bluzka, na plecach lub we wlosach i tak moge z nimi chodzic pol dnia:)
Zalatwiaja sie w jednym rogu klatki-czysciochy moje:)

Naprawde nie sadzilam, ze bedzie az tak prosto:)

Dziewuszki juz jasnieja i to z dnia na dzien coraz wiecej bialych wloskow..A tak podobalo mi sie ich bialo- popoielate futerko:)takie mieciutkie i wogule.
Czy wie ktos moze w jakim czasie calkiem jasnieja szczurki huski??

Moja mama chyba calkiem przekonala sie do moich milusinskich- ona naprawde nie lubila szczurow O_o Moze to jakas trauma z dziecinstwa?:P
Pozwolila mi na nie, ale na poczatku nawet do pokoju nie chciala wchodzic:Phihi
Coraz czesciej zastanawiam sie nad przygarnieciem jeszcze jakiejs panny:)Ale nieiwem czy to dobry pomysl?..
pozdraiwam Wszystkich:))))dziekuje za posty:)
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: Moje piąąkne damy:)

Post autor: yss »

o boże nie, tylko nie eliza.... co za rozpacz.
nazwij ją szmergiel, wanna, rura, gryzelda, ale nie eliza, ja cię błagam... bo nie będę czytała tego tematu :P
imiona i tak się potem przekształcają, i alcybiades zostaje ciapkiem albo prykiem.... właśnie po charakterze... na moją kotę mruczkę rodzina mówiła krowa, i co im zrobić....

ładnie wyglądają razem dwie huskulki :) szkoda że jedno imię takie denne :P :P
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

RE: Moje piąąkne damy:)

Post autor: Landrynka »

yss: czemu denne? Imię prawda, trochę pospolite, ale nie za nie szczurki się kocha:)
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
aicik
Posty: 34
Rejestracja: pn mar 12, 2007 8:30 pm

RE: Moje piąąkne damy:)

Post autor: aicik »

hehe doslownie wszyscy tak na to reaguja:P Ciekawe dlaczego:P lol::::?

Co do przeksztalcen to sie zgodze:) kiedys mialam psa Reksia,,po roku wszyscy wolali na niego Nunuś:P.........Eliza byla na przekor wszystkim w domu, choc pewnie za jakis czas i tak sie zmieni:)

Bedziecie o tym informowani na bieżąco:)

Wczoraj moje panny spedzily cala noc poza domem:P i dzisiejszy dzien praktycznie tez! Oj wolnosc im zasmakowala:P Teraz to klateczka bee.
Wymyslilam juz co zrobic aby nie wlaszily pod szafe. Wydaje mi sie to dobrym pomyslem gdyz prawie zlewa sie to z panelami. A jest to taki myk, iz odmierzylam odleglosc miedzy podłogą a dołem szafy, wycielam tej szerokosci paski z kartonu(nabylam go kiedys w hurtowni, dl 100/70cm,za kilka groszy i lezal sobie bezczynnie) Karton ten wsadzilam na okolo szafy(do szpary miedzy podloga a szafa)szerokosc jest na tyle proporcjonalna ze samo nie wypadnie bo trzeba troche sily zeby to wyciagnac....oto foteczka:)Mam nadzieje,ze przedstawilam to tak iz wiadomo oco mi chodzi:P

[attachment=892]

w kazdym razie spelnia swoja role:)
ja to mam pomysly....Za niektore to mnie zamknac powinni:P(zarcik)

Oto moje kochanie pod bluzeczką sobie smacznie nynalo:)

[attachment=893]

tutaj poznaje nowe horyzonty:P
[attachment=894]
[attachment=895]

Mam nadizeje, ze cosik tam widac:)
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Moje piąąkne damy:)

Post autor: Telimenka »

śliczne zdjecia :-D sliczne Szczurki ae Eliza...hmm no moze zmienisz co ?:mykrat:
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”