Karma Deli Nature

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Afri
Posty: 146
Rejestracja: pt mar 30, 2007 5:35 pm
Kontakt:

Karma Deli Nature

Post autor: Afri »

Dobra :> Przeszukałam całe forum i nie znalazłam takiego tematu :>
Co myślicie o tej karmie ? Według mnie jest świetna, nie ma tam samych ziarenek, same naturalne rzeczy i te najtłustsze w umiarze. Nitkowi smakuje, a skład ciekawy:
Ziarna Dyni, Ziarna słonecznika, suszony bananek, suszona śliweczka( lub rodzynek, nie znam się na tym :>), Śruta kukurydziana, Popcorn- w ogóle nie tłusty, nie przypalony, Chipsy z jakiejś rośliny :D, biała odmiana słonecznika, chrupki bez badziew, prażona(?) pszenica.
Pokarm znika z miseczki szczurka i myszki po jednej nocy. Myślę(!), że to dobra karma. Co o niej sądzicie ?
....
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Karma Deli Nature

Post autor: Telimenka »

hmm jesli ma taki dobry sklad i w ogole jestes zadowolona to powiedz prosze ile kosztuje,z ceny tez mozna wywnioskowac co nieco...i skad pochodzi produkt? np vitapol-3zł,xtravitral-11 :-)
nie mowie ze to glowny czynnik ale chyba troche swiadczy o jakosci.
i z tego co widze,bo poszperałam troche nie ma w niej miesa ale ogolnie karma dobra tylko czytam sobie ze lepsza jest dla chomikow pod wzgledem zawartosci:mykrat:
Ostatnio zmieniony śr cze 13, 2007 7:40 pm przez Telimenka, łącznie zmieniany 1 raz.
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Afri
Posty: 146
Rejestracja: pt mar 30, 2007 5:35 pm
Kontakt:

RE: Karma Deli Nature

Post autor: Afri »

Właśnie podjechałam fotelem do półki i sprawdziłam cenę. Karma 500 gramów kosztuje 8 zł 90 gr. Kupiłam ją w Warszawskim Zoologiku Anna-Zoo w Galerii Ursynów. Z Panią jestem już tam zaprzyjaźniona i ona zna Nitusia :) Owa pani hoduje chomisie dżungarskie i nie sprowadza do swojego sklepu ciumciurów, by nie sprzedawać terrarystom :)
Ostatnio zmieniony śr cze 13, 2007 7:43 pm przez Afri, łącznie zmieniany 1 raz.
....
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Karma Deli Nature

Post autor: Telimenka »

hmm karma wydaje sie byc dobra wlasnie o niej czytam na roznego rodzaju forach :-) i na stronie sprzedawcy,wiec jesli dodajesz do pokarmu sowjego Ciurka mieso to bez obaw mozesz podawac, a ja zawsze i tak wsypuje swoje "gowienka" w stylu siemie lniane,pestki dyni itp :-D
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Afri
Posty: 146
Rejestracja: pt mar 30, 2007 5:35 pm
Kontakt:

RE: Karma Deli Nature

Post autor: Afri »

Mój rzeczywiście uważa siemię za gówienko, bo w ogóle nie tknie je :P A pestki już tam są :P
Karmę ostatnio moja koleżanka widziała w Poznańskim Zoo Piątkowo ( czy coś takiego ) w TESCO przy ul. Opieńskiego 1
....
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Karma Deli Nature

Post autor: Telimenka »

łeee jery :-D to blizej mam do zoolandu po xtravitalik,hehehe ktorego moje Ciurki teraz nie chca jesc bo zostaly na jakis czas z mama i je karmila vitapolem "bo co to za roznica"...co za porazkowa kobieta...ale juz sie nawracaja :hoprat:, moje jedza wszystko co sie da jedne tego nie drugie tego nie a ze mam 5 to nic nie zostaje bo kazda cos dokonczy,najwieksza bitwa jest o pop corn wiec zawsze troche wiecej im zrobie :-)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: Karma Deli Nature

Post autor: limba »

Dobra karma. Kupuje ja czasem i miacham z Xtra Vitalem. Moje paskudy ja lubia.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

RE: Karma Deli Nature

Post autor: Lulu »

U nas tez sie pojawia. To jedyna karma, ktora zostaje zjadana w calosci, bez zostawiania mniej smacznych kaskow w miseczce.

(btw tez kupujemy ja w galerii ursynow ;-) )
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

RE: Karma Deli Nature

Post autor: Oleczka »

o to chyba jutro sie przejde do g. ursynow po ta karme :D juz sie pare razy zastanawialam ale nie bylam pewna ale jak tak chwalicie to kupie :)
Mój Sklep dla Gryzoni - Gryzoland
http://www.gryzoland.pl
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

RE: Karma Deli Nature

Post autor: Agata »

Może prośba troszkę dziwna, ale czy ktoś z Was mógłby zrobić zdjęcie tej karmie? ;] Nie chodzi mi w tej chwili o pudełko, ale o samą karmę, bo chciałabym zobaczyć, jak to wygląda. Dałoby radę?
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Karma Deli Nature

Post autor: Telimenka »

W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Natalia_1222
Posty: 358
Rejestracja: pt maja 12, 2006 10:48 pm
Lokalizacja: Kraków

RE: Karma Deli Nature

Post autor: Natalia_1222 »

Przecież to nie jest Deli Nature! Deli Nature nie ma takich chrupek, ma w większości takie duże zielone i inne oraz popcorn. To jest karma Pro gold:).
Ostatnio zmieniony czw cze 14, 2007 4:01 pm przez Natalia_1222, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje szczurki:
Luna [*]...
Bebe u Nisi.
Afri
Posty: 146
Rejestracja: pt mar 30, 2007 5:35 pm
Kontakt:

RE: Karma Deli Nature

Post autor: Afri »

Natalia ma rację Telimenko. Szukałam zdjęcia tej karmy i nie mogłam znaleźć, zaraz sama pstrynkę i wwalę.
Tak wygląda Deli Nature:
Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony czw cze 14, 2007 3:53 pm przez Afri, łącznie zmieniany 1 raz.
....
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Karma Deli Nature

Post autor: Telimenka »

hmm no to ja nie wiem, sorry w takim razie :upsrat:,myslalam ze to to ale ktos podal bledne info
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Karma Deli Nature

Post autor: Magamaga »

Podnoszę stary temat z pytaniem - stosował ktoś tę karmę?
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”