RE: Mój Mietek

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
KEN-KON
Posty: 386
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Zawichost

Mój Mietek

Post autor: KEN-KON »

Dzisiaj pojechałem kupić sobie jakiegoś szczurka,ponieważ kilka dni temu straciłem Zenka nie chciałem żeby ten był do niego podobny.Nie mogłem patrzeć na pustą klatke.Brakowało mi tych codziennych zabaw.Więc kupiłem sobie Szczurka o imieniu Mietek.Mietek ma 5 tygodni.Jest jeszcze mały.Ale bardzo ciekawski.Zenek był trochę strachliwy.Natomiast Mietek jest jego przeciwieństwem.Mam go dopiero od kilku godzin.I już daje mi się głaskać,brać na ręce.Jest ciekawy świata.:-)
Oczy ma czerwone,główke w kolorze piaskowym,a reszta ciała ma kolor biały.

Fotki postaram się wstawić jutro.Dzisaj niech zapozna się trochę z terenem.:-)
Korzystaj z każdej chwili swojego życia.Bo niewiadomo kiedy możesz odejść z tego świata.
7818944:-)
Awatar użytkownika
koopa
Posty: 689
Rejestracja: sob lip 22, 2006 11:52 am
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

RE: Mój Mietek

Post autor: koopa »

A może dokupisz mu przyjaciela żeby nie był samotny??
Ozzek (*) 10.10.04 - 16.07.06
Rubin (*) 11.06.07 - 12.06.07
Joda + Jenkin od 18.07.06
Jenkin (*) 15.07.08 Joda (*) 14.12.08
RubinII (*) od 2.07.07 - 26.10.2008
Czejen od 22.09.07
KEN-KON
Posty: 386
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Zawichost

RE: Mój Mietek

Post autor: KEN-KON »

O tym też myślałem.Myślę że przyjaciela Mietek będzie miał na począdku śierpnia.:-)
Korzystaj z każdej chwili swojego życia.Bo niewiadomo kiedy możesz odejść z tego świata.
7818944:-)
Awatar użytkownika
sophiya
Posty: 459
Rejestracja: pn lip 16, 2007 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Mój Mietek

Post autor: sophiya »

i jak tam Mietek? I czy ma już przyjaciela? :D
Obrazek
KEN-KON
Posty: 386
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Zawichost

Odp: Mój Mietek

Post autor: KEN-KON »

Z Mietkiem jest ok ;D.Co dziennie lata po pokoju :).
Najbardziej lubi leżeć na półce z płytami.
Co do kolegi to w końcu go nie ma,ponieważ rodzice na 2 nie wyraźili zgody.
Korzystaj z każdej chwili swojego życia.Bo niewiadomo kiedy możesz odejść z tego świata.
7818944:-)
Awatar użytkownika
sophiya
Posty: 459
Rejestracja: pn lip 16, 2007 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Mój Mietek

Post autor: sophiya »

No niiieeee no. To Ty, taki bywalec forum, a nie masz standardowej ilości szczurów? ;)
Obrazek
KEN-KON
Posty: 386
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Zawichost

Odp: Mój Mietek

Post autor: KEN-KON »

No niestety nie mam ;).Sam chcę ale rodzice na razie na drugiego nie wyrażają zgody.Chociaż prawde powiedziawszy Mietek według mnie nie czuje się jakoś szczególnie samotnie.Oczywiście wiadomo,że jak by miał kolege to byłby szczęśliwszy. :)
Zgody nie dostałem,ponieważ rodzice uważają ,że mógłby nie tolerować innego szczurka po takim okresie bez konkurencji.Nie wiadomo jak by zaragował na szczura na jego terytorium.Po Mietku wezmę na pewno 2 szczurki(niech żyje jak najdużej).Wtedy nie powinno byc z połączeniem najmniejszego problemu.Ja uważam,że  mimo to zakolegował by się z innym szczurem.Ale decyzji rodziców trzeba przestrzegać ;D.
Korzystaj z każdej chwili swojego życia.Bo niewiadomo kiedy możesz odejść z tego świata.
7818944:-)
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Mój Mietek

Post autor: Telimenka »

Tylko rodzice nie zawsze wiedza ze nie maja racji... ;) moze pokaz im temat jak ludzie lacza swoje samczyki  ;D? przeciez to tak jak z czlowiek gdy przychodzi ktos nowy np do zespolu traktuje sie go z dystansem..a pozniej to juz nie pamieta sie tego i tak jakby byl tam od zawsze. oczywiscie mowa o milych ludziach,ale jako ze Szczurki wszystkie sa milutki to problemu nie bedzie...zawalcz troche o tego przyjaciela dla MIetka  :D. chochranie dla niego
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”