Maciek ;(

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Magda
Posty: 26
Rejestracja: ndz maja 01, 2005 10:16 pm

Maciek ;(

Post autor: Magda »

Dziś razem z mama i siostra poszłyśmy uśpić szczurka - Maćka. Tego ze zdjęcia :( Miesiąc temu zaczął mieć problemy z nogami , powiedziano mi , że niewiele mozna zrobić , bo jesli 2,5 letni szczur zaczyna miec paraliz to znaczy , ze to dziedziczne i ze wiele mu sie zycia nie przedłuzy..A dzis u weta, kiedy poszlysmy uspic, wet powiedzial "moglismy cos wczesniej probowac robic, bo 2,5 to nie taki stary szczur"...Wydaje mi sie, ze to jzu by niewiele pomogło - jesc jadl , nawet dzis, ale wody juz pic nie chcial i kiedy zakrztucisil sie nektarynka i zaczal sie dusic juz wiedzialam, ze nie ma sensu przedluza, bo go to musi bolec... z objawow- schudl mimo, ze jadl, duzo sikal a wcale duzo nie pil, zgrzytal zebami, a łapki mial z czuciem bo ruszal czasem i kurczyl jak sie dotykalo, ale wisialy mu na boki...sierc mial przerzedzona i lyse miejsca... Dodam , ze robilam mu bardzo urozmaicona diete, poilam i karmilam reka, zeby sie nie mmeczyl :( strasznie mi zle po tym jak powiedzial dzis , ze mozna cos bylo robic :(
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Maciek ;(

Post autor: Telimenka »

[*] dla Macka... a wet chyba mysli o Ciurkach ktore kiedys zyly po 5 lat...nie win sie...Ty najlepiej znasz swojego Szczurka...trzymaj sie
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
tygrys1985
Posty: 615
Rejestracja: wt cze 06, 2006 10:09 pm

RE: Maciek ;(

Post autor: tygrys1985 »

[']['][']...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”