Black & white

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
agusia850
Posty: 69
Rejestracja: wt gru 21, 2004 8:05 pm

Black & white

Post autor: agusia850 »

w koncu kiedy wyprowadzialm sie od rodzicow moglam pozwolic sobie na szczury:smykrat::smykrat::loverat: - rok na to czekalam (dokladnie rok temu odeszly moje poprzednie milosci, byly wspaniale, lecz rodizce na kolejne nie wyrazili zgody....)

Moze to kwestia przyzwyczajenia, moze uwazam ze te szczurzyce beda jak moje poprzednie- wiec zakupilam podobne kolorem, lecz czarna ma bialy brzuszek , czego ruda nie miala, a biala nie jest kapturkiem tylko jak widac na zdjeciu cos podobnego do husky.

jestem zdziwona poniewaz przez tydzien bardzo sie oswoily, przychodza, zasypiaja na rekach , nie uciekaja.:loverat::loverat:

dopiero niedawno znalazlam moja cyfrowke (miesiac lezala za kanapa;p i wrzucilam kilka fot)

Konkretnych imion nie mam, nazywam je po prostu Czarna i Biała - wiem , że bardzo orginalne, ale moze jak dostane natchnienia, albo jesli pomozecie to jakos je konkretniej nazwe.

bardzo je kocham i moj chlopak - przeciwnik szczurow w domu , caly czas je bierze, karmi , wypuszcza .... eh co szczurki potrafia zrobic z ludzmi ;p;p
Zawsze w moim sercu [']['] Moje dwie milości : Ruda i Ritka :* :* ['][']

Moje dwie kolejne milosci - Czarna & Biala :* :*
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Black & white

Post autor: Telimenka »

sliczne masz Maeństwa :D maja bardzo ufne pyszczki :D hihi noooo slodkie sa nie da sie ukryc :P.
wielkie mizianie w kierunku pysiaczkow :D
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Basial
Posty: 406
Rejestracja: pt cze 08, 2007 12:37 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

RE: Black & white

Post autor: Basial »

Śliczniusie. Twój chłopak już jest zaszczurzony, choć może nie chce jeszcze tego przyznać. No bo jak można oprzeć się takim ślicznym pyszczkom?!
Mizianko dla księżniczek.
za TM: Mizia, Ziutek, Diego, Biniu, Tomek, Sid, Maxiu, Niunieczka, Beziu, Kolalu, Haszczu, Sylwek, Busik, Maniek, Małe Mu, Felek, Tobiasz, Tofik, Kajtek, Gniotek, Bubu, Albercik, Zakalec, Kinia, Matylda, Angielka, Lusia, Milka,



gg 11160056
agusia850
Posty: 69
Rejestracja: wt gru 21, 2004 8:05 pm

RE: Black & white

Post autor: agusia850 »

heh, dzieki bardzo za dobre slowka. Co do chlopaka to juz zmienil zdanie - teraz to sa jego slodkie malenstwa, ktorym ciagle cos kupuje (gerberki, kolby, ciastka dla gryzoni) i o dziwo "ten paskudny ogon" juz nie przeszkadza , wrecz stal sie uroczy :smykrat: :smykrat:

serio szczurzaste to potrafie zauroczyc :mykrat: :loverat::hoprat:
Zawsze w moim sercu [']['] Moje dwie milości : Ruda i Ritka :* :* ['][']

Moje dwie kolejne milosci - Czarna & Biala :* :*
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

RE: Black & white

Post autor: Landrynka »

Śliczne szczurzynki. :loverat:
Na drugim zdjęciu widac sporo klatki. Jakaś dziwnie mała się wydaje. Jakie ma wymiary?
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
agusia850
Posty: 69
Rejestracja: wt gru 21, 2004 8:05 pm

RE: Black & white

Post autor: agusia850 »

tak to jest mala klatka ale polaczona z duza, tzn duza jest na dole a mala na gorze i szczurki przechodza pomiedzy nimi swobodnie choc dziwie sie ze wiekszosc czasu spedzaja w tej malej ;p , badz w pokoju za kanapa (klatki sa zawsze otwarte)

i tak zamierzam kupic im nowa, jeszcze wieksza klatke(czekam na wyplate) , taka ponad 100 cm , poniewaz te dwie sa dosc stare - mieszkaly w nich moje dwa poprzednie ogonki i jest troszke zniszczona - obgryziona
Zawsze w moim sercu [']['] Moje dwie milości : Ruda i Ritka :* :* ['][']

Moje dwie kolejne milosci - Czarna & Biala :* :*
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

RE: Black & white

Post autor: Landrynka »

Jeśli tak to wszystko dobrze:) Tylko, że czasami zdarzają się ludzie którzy nie rozumieją, że szczurek potrzebuje klatki większej niż pudełko po butach:/

Z biegiem czasu wszystkie "paskudne ogony" stają się urocze:D
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
Awatar użytkownika
maggie
Posty: 223
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 9:43 am
Lokalizacja: pod Poznaniem

Odp: Black & white

Post autor: maggie »

Szkoda ze nie mogę zobaczyc zdjęć...ale imiona świetne ;)
Obrazek
Od lewej:Maggie['],Pestka['],Mela['],Kropka :)
Maggie[']-moje słońce ;( (20.07.07r.)
Pestka[']-moje serduszko ;( (29.04.08r.)
Mela[']-moja siostra (10.12.08r.)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”