Motaba

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

yagami

Motaba

Post autor: yagami »

Mieliśmy dwie szczurzyce - Motabę i Subaru...

Gdy wróciliśmy w poniedziałek wieczorem do domu, Motaba była w stanie agonalnym (chociaż rano czuła się dobrze - jadła, nawet przegoniła Subaru od miski). Umarła w ciągu kilkunastu minut, na moich dłoniach - jakby czekała...

Pochowaliśmy ją pod drzewem, w lesie (praktycznie na końcu ulicy, przy której mieszkamy).

Nie chcieliśmy, żeby Subaru była sama, więc przedwczoraj kupiliśmy jej drugą towarzyszkę. Ta jest cała biała, z oczkami jak czerwone porzeczki - i zdrowa. Nie mogliśmy jej jakoś wymyślić imienia - w końcu została po prostu Motabą II...

Kiedyś jeszcze miałam dwie inne szczurzyce - Ściurwę (odeszła 9 lat temu) i Bazookę (nie ma jej od 7 lat)...

Cały czas mam przed oczami Motabę I... Umarła spokojnie, bez żadnych drgawek czy pisków. Leżała na mojej dłoni i w którejś chwili... przestała oddychać. Taka była maleńka i bezbronna... Motaba II jest fajna, ale...
cos

Motaba

Post autor: cos »

Przynajmniej tyle że szczurka udając się do szczurzego raju nie cierpiała.
Niestety każde zwierze prędzej czy później umiera. :placze:
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Motaba

Post autor: Mycha »

Ja tam wierzę że moja Shaididwa to jest odrodzona Shaidi :wink:
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
cos

Motaba

Post autor: cos »

Na pewno twoja śp Shaidi patrzy na ciebie ze szczurzego raju tak jak na mnie Hercio. A może nawet nasze zwierzątka się tam spotkały.:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Motaba

Post autor: Mycha »

Shaidi jedzie teraz na grzbiebie mojego śp Filipka (tj pies)
wiem to :wink:
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
cos

Motaba

Post autor: cos »

Może siedzi z moim Herciem.:mrgreen:.:mrgreen:.:mrgreen:
Awatar użytkownika
Potteromaniaczka
Posty: 92
Rejestracja: sob mar 02, 2013 12:01 am
Lokalizacja: Woj. Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki

Re: Motaba

Post autor: Potteromaniaczka »

[*]
Obrazek
Obrazek
treehouse
Posty: 406
Rejestracja: wt paź 18, 2011 11:56 pm
Lokalizacja: USA

Re: Motaba

Post autor: treehouse »

:(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”