Wesołe stadko (=

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Niuniak
Posty: 154
Rejestracja: pt kwie 14, 2006 10:51 pm
Lokalizacja: Wrocław

Wesołe stadko (=

Post autor: Niuniak »

Zdjęcia dostępnę są w mojej galerii :) tutaj dodam troszeczkę opisu ;)

Stefan - szczurek od którego się wszystko zaczęło. Prezent od przyjaciółki. Byl to typowy mężczyzna - zjeść, dać się wymiziać, pójść spać ;) Ale kiedy trzeba było, stawał się niezwyciężonym wojownikiem - ostro bronił swojego pokoju przed szynszylem. Skończylo się to utratą garści włosów przez szynszyla i strasznym piskiem z jego strony ;) Stefan przez kilka minut łaził wokół jego klatki, żeby wreszcie dosięgnąć kłaków jego wroga ;) Był to typowy husky.

Manfred - rodzice kupili mi go na "pocieszenie" po utracie Stefana. Także typowy samiec, uwielbiający głaskanie :) Jako że był bardzo bojaźliwy dokupiłam mu Leona. Baaardzo opiekuńczy dla młodszego szczurka...zwlaszcza że Leon okazał się samiczką ;) Czarny kapturek :)

Leon - mała niespodzianka, która od samego początku nie chciałabyć mi odpowiednio poddana . Bardzo władcza, w tej chwili najstarsza i najwyżej postawiona w stadzie. Wszędobylska, nie raz ściagałam ją ze ściany . Uwielbia zjadać mojego pilota... kawowy kaptur :)

Kasieńka - nie mogłam oprzeć się ogłoszeniu o oddaniu maleńkich szczuraków... przyjechała do mnie z Poznania. Leon stała się jej mamką. Kasieńka ma baaaardzo silny charakter, ale ze względu na swoje rozmiary nie potrafi podporządkować sobie innych szczurów. Za to jest bardzo waleczna :) jak tylko pojawia się inny szczur ona jest pierwsza do stroszenia sierści i cwaniakowania ;) odmiana american blue...ale ostatnio pupa jej zbrązowiała :)

Jakub - równierz przygarnięty z forum. Największy a zarazem najbardziej ciapciakowaty szczuras w moim stadzie. Ma tyle siły że wszystkie 3 szczury na raz mógłby przewrócić, ale ma na tyle słąby charakter, że najczęściej ja jego muszę ratować ...bo go np. Leon gania po pokoju gryząc w pupę :P Jakub jest prawie 100% wegetarianinem. Jak tylko inne szczuraki dostają po kawałku mięsa, jemu muszę dać kawałek sera...no chyba że zapachnie mu kabanosek ;) Jest to typowy albinoskowaty Wistar :)

Lucjusz vel Nervous - jest u mnie także dzięki forum :) Jest to najbardziej skoczny szczuras jakiego miałam. On nie chodzi po ziemi...on radośnie przeskakuje potężnymi susami przez cały pokój lub też między meblami...czasami zdarza się że z mebli skacze na mnie... ;) ma śliliczny biały brzuszek i skarpetki :) Był odmiany black silvered...ale zbrązowiał...tak jak Kasieńkowa pupa ;)

Narazie to całe moje stadko :) wszystkie mieszkają razem w jednej klatce, oczywiście śpią najczęściej w jednym hamaczku . Każde zwierzątko jest bardzo towarzyskie... co czasami złości mojego chłopaka - zawsze jak się położy na łóżko to wszystkie muszą przyjść i pobiegać po nim ;)
Bo szczuraki tak jak i dzieci dzielą się na : czyste i ...... szczęśliwe ;)
KEN-KON
Posty: 386
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Zawichost

Odp: Wesołe stadko (=

Post autor: KEN-KON »

No no liczne to twoje stadko. :)
A co ze sdjęciami szczurasów??
Korzystaj z każdej chwili swojego życia.Bo niewiadomo kiedy możesz odejść z tego świata.
7818944:-)
Awatar użytkownika
Niuniak
Posty: 154
Rejestracja: pt kwie 14, 2006 10:51 pm
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Wesołe stadko (=

Post autor: Niuniak »

http://szczury.org/index.php?action=gal ... itemId=974 tutaj są dostępne zdjęcia :) chyba że galeria nie działa jeszcze poprawnie?
Bo szczuraki tak jak i dzieci dzielą się na : czyste i ...... szczęśliwe ;)
Basial
Posty: 406
Rejestracja: pt cze 08, 2007 12:37 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Odp: Wesołe stadko (=

Post autor: Basial »

Śliczne pyszczki, wycałować  :-* :-* :-*
za TM: Mizia, Ziutek, Diego, Biniu, Tomek, Sid, Maxiu, Niunieczka, Beziu, Kolalu, Haszczu, Sylwek, Busik, Maniek, Małe Mu, Felek, Tobiasz, Tofik, Kajtek, Gniotek, Bubu, Albercik, Zakalec, Kinia, Matylda, Angielka, Lusia, Milka,



gg 11160056
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”