Milan i Dagon :) Chistoria szczurów z centrum handlowego :D+pies, koty i reszta

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
kinga1991
Posty: 146
Rejestracja: pt gru 15, 2006 8:13 pm
Lokalizacja: Ruda Śląska

Milan i Dagon :) Chistoria szczurów z centrum handlowego :D+pies, koty i reszta

Post autor: kinga1991 »

Wszyscy słodzą to ja też .
Przeczytajcie troszeczkę o moich skarbach :)



w roli głównej:
ogonek albinosek- Milan
ogonen kapturek- Dagon
pies- Perełka
łaciata kotka- Maja
pręgowany kocurek- Gucio

<3)~ Milan
Milanek jest ze mna od 2.12.2006r. :) Jest przeuroczym szczurkiem :)Kupiłam go w likwidowanym sklepie zoologicznycm w jednym z centrów handlowych :) Był jeden jedyny, samotny kochany szczurek:) Mialam zamiar kupic królika ale ogonek od razu zawładnoł moim serduchem no i jest :) Nie musiałam go w oswajać . Od razu zaczął sie ze mna tulić i uwielbiał jak sie go mizia po brzuszku :) Do dziś mu to zostało . Kładzie się na plecka i czeka , ąż ktos będzie smyrał go po białym, cieplutkim brzusiu :) Uwielbia jeść kotowane mięsko i gerberki z mieskiem oczywiście . Za gerberka dał by się pociąć byle tylko dostać smakołyk . Uwielbia też pomidorka i płatki FITNES z jogurtem :) FITNES jednak o linie nie dba :P :D Jest grubiutki i rozpieszczony :)Zprzymierzył się z Mają :D Teraz czasami ze soba spią. Zdarza sie też, że Milanek wykrada Maji jedzonko z miseczki :D Miluś jest ogromnym spiochem :) Śpi wszędzie :d na komputerze , za łóżkiem, na parapecie z którego już nie raz bidulek spadł :P Jeśli mu się nudzi biega w koło łóżka jak szalony :) Nie sposób go wtedy zatrzymać :). Jest ciekawski i strasznie uparty :). Jeśli postanowi , że wejdzie na ta półkę to choćby miał się męczyc miesiąc w końcu tam wejdzie . Kocham go najbardziej na świecie i nie zxamieniłabym go na nic w świecie :)

<3)~Dagon
Jest ze mną od lipca 2007r. Pewnego razu poszłam sobie z przyjacielem na Shreka 3 . Do seansu zostało nam 2 godziny . A , że kino było w centrum handlowym zwiedziłam resztę. Wchodzę do zoologicznego , patrzę a tam taki ślicznu maleńki kapturek :D Musiałam go mieć :D Kumpel od razu wyszedł ze sklepu , nie chciał słuchać jak znowu słodzę szczurowi:D Cały sklep się ze mnie nabijał . Jak tak można gadać o zwykłym szczurze :D No ale cóż ...każdy kocha coś innego :P Po chyba 15 minutach gadania jaki to on jest śliczny i słodki w końcu go kupiłam . Miałam obawy , że Milanek go nie zaakceptuje , jednak po 5 minutach już razem spali . Dagon jest troszku bardziej strachliwy niż Milan. Tez uwielbia gotowane mięsko i gerberki J Uwielbia biegać po pokoju i gryść/ortć /ort/ortć /ort/ortć /ort wszystko co mu pod pyszczek wpadnie JJest mądrym i inteligentnym szczuraskiem z resztą jak każdy ogonek :P  Daguś jest zawzięty , uparty i zawsze wygrywa :D

^..^  Maja
Mniutek ma 2 latka J Przynieslismy ją ze śmietnika . Była maleńka , strasznie chora . Wet nie dawał jej szans na przeżycie , ale żyje i ma się świetnie . Jest leniwa. Tylko śpi i je , ale i tak ją kochamy

^..^ Gucio
Gutek ma poł roku . Jest strasznym urwisem . Cały dzień szaleje . Niszczy wszystko co mu w łapki wpadnie . Guciu nauczył się apartować . Najczęściej przynosi cukierka i kośc z kurczaka J Uwielbia bawić się piórkami i tłuc porcelanę. Ciągle zaczepia Maje . Nie daje się jej wyspaćJ... Uwielbia jeść. Jadłby tyle ile tylko mu się zmieści J Wygląda jak tłusta kluseczka :P Jest strasznie szalonym kociakiem . Włazi tam gdzie nie trzeba a na dodatek uwielbia wodę :P Siedzi na wannie i patrzy jak leje się woda . Czasami włazi też komuś do kąpieli :D co nie jest zbyt przyjemne kiedy obok w wodzie siedzi kot i wbija pazurki w nogę :Djednak kochamy go jak całą resztę pupilków.

Perełka
Niuńka ma już 9 latek , jednak ciagle zachowuje się jak szczeniak J Uwielbia rozrywac pluszowe misie i ciagnąć na nogawki J Uwielbia długie spacerki i spanie w pościeli :P
Włazi wszedzie i na wszystko :D Ubustwia kopać i węszyć myszy , krety ito :D Umie cały dzień siedzieć przy kretowisku i wpatrywać się czy nie wyłazi może jakiś kret :D Jest przeuroczom suczkom . Uwielbiam ja za miłę przysposobienie i uparty charakter:D

Mamy jeszcze chomika i świnkę morską, ale to zwierzaki siostry wieć im nie słodze :P

A teraz link do albumu z moimi zwierzakami . Podaje link , ponieważ nie chce mi się wklejac tyle fotek :P

http://kinga1991.fotosik.pl/albumy/147307.html

a tu cała stronka http://www.kinga1991.fotosik.pl
Ostatnio zmieniony ndz lis 04, 2007 2:49 pm przez kinga1991, łącznie zmieniany 1 raz.
Kinga1991 
http://kinga1991.fotosik.pl/albumy/147307.html
Moi chłopcy :*

http://www.kinga1991.fotosik.pl&nbsp;
>>looknij czasem<<
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”