Biscuit...Moje rude słoneczko;(

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

Biscuit...Moje rude słoneczko;(

Post autor: magda18 »

Biscuit nie żyje... Miała guza... Nawet nie wiem co napisać... Była małą indywidualistką... Uwielbiała przesiadywać w szafie...zjadać plecaki, do kabelków czuła silny afekt... Była piękna... Kiedy weterynarz dawał jej zastrzyk maleńka przytuliła się do mojej dłoni... Jak mi ciężko.... Miała dopiero 14 miesięcy...
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Biscuit...Moje rude słoneczko;(

Post autor: Telimenka »

ja po prostu nie wierze.. nie moze byc.. nie da sie to jest jakies..chore nie nie nie... Maly kochany Rudzielec... :( :(


['][']['] dla Bis na droge..trzymaj sie Maluszku...Ty tez sie trzymaj Madziu..

['][']['].....
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Odp: Biscuit...Moje rude słoneczko;(

Post autor: Nina »

Bardzo mi przykro :( Wiem co znaczy strata młodego ogona, niestety... Moja Heidi też była za młoda by odejść...

Dla rudzinki [*]
A Ty sie trzymaj :*
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

Odp: Biscuit...Moje rude słoneczko;(

Post autor: magda18 »

ObrazekObrazek
Zdjęcia słoneczka...

Dziękuję wszystkim...:* To jest takie ciężkie....
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Biscuit...Moje rude słoneczko;(

Post autor: susurrement »

jaka ona piękna! :( boże..
strasznie mi przykro..
trzymaj się cieplutko..
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
Awatar użytkownika
Pamelka666
Posty: 255
Rejestracja: ndz cze 17, 2007 12:44 pm
Lokalizacja: Kobyłka
Kontakt:

Odp: Biscuit...Moje rude słoneczko;(

Post autor: Pamelka666 »

['] dla Biscuit... :( przykro mi, kolejny szczurek za TM :(
U mnie: Mafia, Cappuccino, oraz Blues ;) Oraz tymczasowo: Kler i Tiru :)
(*)Chilli, maleństwo, które zbyt wcześnie odeszło na drugą stronę...
Awatar użytkownika
Paweł69
Posty: 672
Rejestracja: wt gru 19, 2006 3:28 pm
Lokalizacja: Szczecin

Odp: Biscuit...Moje rude słoneczko;(

Post autor: Paweł69 »

współczuję bardzo magda  :(
to takie przykre, gdy musimy pożegnać się z naszym pupilem :'(
magda trzymaj się jakoś i pamiętaj, że Ty i Biscuit byłyście szczęśliwe, chociaż ta chwila, nie trwała długo, to Biscuit na zawsze pozostanie z Tobą

[ * ] dla aniołeczkla, ślicznego rudzielca
JESTEM KOBIETĄ :)

ZAWSZE z NAMI GUCIO,CEZAR, ŻWIRCIA,MUCHOMORCIA,NIKITA,SHILA,KRUSZYN,JUNIOR, DUDUŚ, POLDEK, JACEK, PLACEK, NEON, IGNIS [ * ]
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

Odp: Biscuit...Moje rude słoneczko;(

Post autor: magda18 »

Dziękuję wszystkim...:* Nie wiem co bym bez was zrobiła...nikt inny tego nie potrafi zrozumieć...:'(
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Biscuit...Moje rude słoneczko;(

Post autor: limba »

Dla przeslicznej Biscuit [']['][']...
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

Odp: Biscuit...Moje rude słoneczko;(

Post autor: RattaAna »

bardzo współczuję straty
[*] za śliczną kremówkę Biscuit
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Biscuit...Moje rude słoneczko;(

Post autor: 'Asia »

Magduś, piszę dopiero teraz bo długo nie było mnie na forum, ale pamiętam jak mi napisałaś o tym na GG... :'( To był szok... Taka silna indywidualistka i dominantka, wydawać by się mogło, że będzie miała też silne serducho... Przypomina mi się moja Majka, nazywana przeze mnie "Siłaczką", najsilniejszy i najzdrowszy szczur z całego stada, jedyna która potrafiła otworzyć wszystkie drzwiczki w klatce, nawet odrutowane, była duża i pulchna, a gdy dopadła ją choroba jej serduszko poddało się w ciągu ledwie 3 dni...... To był dla mnie szok, miała przecież tylko 5 miesięcy... To niesamowite, że choć te istotki mają w sobie taki ogrom potencjału, są "opakowane" w tak kruche i delikatne ciałka...

Łączę się z Tobą w bólu i zapalam światełko nadziei dla tej pięknej biszkoptowej indywidualności...
Biscuit (*)(*)(*)
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

Re: Biscuit...Moje rude słoneczko;(

Post autor: magda18 »

Biszki potrafiła otworzyć sobie drzwi od szafy...wspinała się na meble i zwisała głową w dół. Pamiętasz jak się śmiałam, że ma w sobie coś z nietoperza? Albo jak na szczurzym spotkaniu spała ze Zdrapką w transporterku... ehh, moja indywidualna ciasteczkówna ['] Dziękuję Ci Asiu:* Wiesz, że rozmowa z Tobą bardzo mi pomogła..? Nie sądziłam, że odejście Ogonka będzie dla mnie aż tak ciężkie do zaakceptowania...
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Biscuit...Moje rude słoneczko;(

Post autor: 'Asia »

Magduś, nawet nie wiesz jak mnie tym ucieszyłaś, że rozmowa ze mną Ci pomogła... Jak to przeczytałam to poczułam takie ciepło w sercu... Ja wiem doskonale co to za ból tak w nagłej chwili stracić życie swojego małego przyjaciela, o którego życie tak się walczyło ze wszelkich sił... To potworny ból, żal, niezrozumienie dla losu...
Biszkopt, choć miała trudny charakter, to jednak poczuła u Ciebie prawdziwe ciepło i miłość, którego być może nigdy by nie zaznała... Dałaś jej tak wiele... Swoją opiekę, troskę... Teraz biega za Tęczowym Mostem z moją Majeczką (być może swoją młodszą siostrą ;) ), Lolą i Żabką...

Pamiętam ją dokładnie z naszych poznańskich spotkań, szczególnie właśnie tą scenę jak spały wtulone ze Zdrapką... Pamiętam Twoje opowieści o jej "nietoperkowych" skłonnościach ;] Z naszej pamięci ona nigdy nie odejdzie... Ściskam jeszcze raz...

(*)...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”