KRAKóW - nowe nowe życie

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

mjr.tommy
Posty: 16
Rejestracja: wt lut 26, 2008 5:04 pm

KRAKóW - nowe nowe życie

Post autor: mjr.tommy »

czesc. 2 tygodnie temu dostałem malutką szczurkę kupioną w zoologu M1. po jakimś tygodniu zdziwiłem się , że tak strasznie przytyła, a poza tym w miarę oswajania robiła się coraz b. agresywna. doszło do tego, że musiałem ubierać rękawiczkę narciarską, żeby jej w szufladzie posprzątać. jedzonka jej nie dozowałem za mocno, pozatym i tak mi podkrada to co jem, bo żyje prawie na wolności, ale takie przytycie mnie zdziwiło. we wtorek w nocy strasznie piszczala i nie chciała wyjść pomimo usilnych próśb, a rano... wyobrażcie sobie kogo w szufladzie znalazłem! Angela leżała obok ośmiu jakiś robaków różowych! dopiero wtedy znalazłem tą stronę i dowiedziałem się mw co i jak. napisałem na BAZARKU że zaczynam szukać przyszłych opiekunów, a tu chcialem się tylko podzielić tym totalnym przeżyciem. miałem już w przeszłości kilka zwierzątek w tym 3 szczury, ale 9 w pakiecie za cenę jednego?!. na koniec przestrzegam przed kupowaniem w zoologicznym, szczególnie jeżeli wykazuje się zwierzątko dużą żywotnośćią (agresją). no chyba, ze chcecie mieć towarzyszy wielu. jak Angelika ochłonie to wkleje parę fotek. gdyby ktoś był zainteresowany w niedalekiej przyszłości małymi łaciatymi to piszcie tu, albo ma moje ogłoszenie na BAZARKU alb na thomaspetr@interia.eu
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”