ch?opak czy dziewczyna? łączenie z samcem

Czyli jak połączyć szczurki, żeby się polubiły.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Cytrynka12

ch?opak czy dziewczyna? łączenie z samcem

Post autor: Cytrynka12 »

Mam szczura Igora. Za około pół roku mam zamiar kupić mu towarzysza. I mam pytanie: lepiej chłopaka czy dziewczyne? Bo kupiłabym chłopaka ale moze sie gryzc i bić z Igorem, za to z dziewczyna moze miec dzieci :? . pomozcie, bo juz nie wiem co wybrać...
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

chłopak czy dziewczyna?

Post autor: Mycha »

Takich topiców było od groma i trochy :wink:
Nie możesz trzymać ciągle samca i samicy i pozwolić żeby ciągle były młode. Proponuję samca.
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Yo!Asia

chłopak czy dziewczyna?

Post autor: Yo!Asia »

Samiec z samcem wcale się nie musi gryżć. Mój Parszywek żyje w wielkiej przyjażni z Chesterem. Za to samica na 99,99999999999999999999999999999999999% będzie mieć z nim małe. Poza tym ja miałam dwie samice i one były w stosunku do innych stworzeń agresywniejsze niż moje samce.
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

chłopak czy dziewczyna?

Post autor: myszka »

Zgadzam sie z Yo!asia... raczej napewno samczyk z samczykiem nie bedą sie gryźli... a za to samiczka i samczyk... :? uuu...miała byś masy, masy,masy małych szczurków, a nawet jesli tobie to nie przeszkadza..to biedna samica okropienie by sie męczyła...także jeśli w ogóle sie zdecydujesz to KUP SAMCA :D
OLusia od Skipi i Ronalda

chłopak czy dziewczyna?

Post autor: OLusia od Skipi i Ronalda »

hmmm, a ja miałam mieć na początku 2 samce, a wyszło,że to on i ona, ale to nic....


Moja koleżanka / Olga z forum dokupiła Helmansa dla towarzystwa dla Chomera, nie przyjął się, Chomer ugryzł go w łapę i ma strupa, ale potem okazało się, że nie są chłopakami , bo nie mają klejnotów, podejrzewamy,że to ONE, ale czy Chomer- ona mógłby ugryźć helmansa- dziewczynkę?? Częściej zdarzają się walki samców niz samic...!!
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

chłopak czy dziewczyna?

Post autor: krwiopij »

po pierwsze - niekoniecznie... samiczki sa czesto bardziej histeryczne...

po drugie - to kwestia laczenia... rzadko sie zdarza, zeby dobrze laczane szczurki nie chcialy sie ze soba oswoic...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
OLusia od Skipi i Ronalda

chłopak czy dziewczyna?

Post autor: OLusia od Skipi i Ronalda »

Ja mam ją i jego. U niego wyraźnie widać klejnoty, ale wydaje mi się,że pojawiają się one dopieru w 1,5 miesiącu. Mojemu wyrosły gdzieś w tym wieku...!
pmuch
Posty: 97
Rejestracja: czw lut 19, 2004 11:42 am

chłopak czy dziewczyna?

Post autor: pmuch »

A co wiek widoczności klejnotów ma wspólnego z gryzieniem się szczurów??
Pozdrawiam
Paweł (z Petrą, Ginger, Agusią- niestety w pamięci :-(, i Darią)
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

chłopak czy dziewczyna?

Post autor: krwiopij »

plec u szczurka mozna rozpoznac juz w pierwszym dniu jego zycia... w wieku 5 tygodni klejnoty sa juz widoczne nawet dla mniej doswiadczonych osob...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stadko”