Spotkanie z koleżanką ;)

Czyli jak połączyć szczurki, żeby się polubiły.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Bazyllia
Posty: 97
Rejestracja: ndz sty 20, 2008 9:14 pm

Spotkanie z koleżanką ;)

Post autor: Bazyllia »

Nie wiem czy to jest dobry pomysł, ale już od pewnego czasu się nad tym zastanawiam. Chciałabym żeby moja Marcelinka poznała jakąś szczurzą koleżankę :D Ciekawa jestem jej reakcji i zachowania. Chciałabym wiedzieć czy towarzystwo rzeczywiście sprawiłoby jej radość. Niestety nikt spośród moich znajomych nie ma szczurka. Może ktoś z forum miałby ochotę coś takiego zainicjować w Krakowie? Dodam że Marcelka jest bardzo miłym zwierzątkiem, łagodnym i bardzo bardzo wesołym. Nigdy nikogo nie ugryzła.
S.
Posty: 706
Rejestracja: śr wrz 19, 2007 9:19 pm

Re: Spotkanie z koleżanką ;)

Post autor: S. »

Towarzyskie spotkania są dobre dla dwunożnych.
Szczurkom towarzystwo jest potrzebne 24 godziny na dobę. Jednym słowem adoptuj szczurka tej samej płci co Marcelinka.
Awatar użytkownika
Bazyllia
Posty: 97
Rejestracja: ndz sty 20, 2008 9:14 pm

Re: Spotkanie z koleżanką ;)

Post autor: Bazyllia »

Jakby mogła to już dawno bym to zrobiła... :-\
marcinson
Posty: 4
Rejestracja: ndz wrz 28, 2008 3:58 pm

Re: Spotkanie z koleżanką ;)

Post autor: marcinson »

Ja mam jednego samca Felixa i troszke mu się nudzi. Moja siostra zastanawia sie nad zakupem szczurzynki niewiem czy to dobry pomysł i jak to rozegrać zeby się polubiły a może coś więcej...
Fajnie było by mieć rodzinke Feixsonów ;) Zwłaszcza, że Felix jest najłagodniejszym szczurem jakiego znam i wspaniale było by mieć takich kilka... :D
Tylko żeby nam się jakaś amazonka nie trafiła ;D
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Spotkanie z koleżanką ;)

Post autor: Nina »

marcinson pisze:Ja mam jednego samca Felixa i troszke mu się nudzi. Moja siostra zastanawia sie nad zakupem szczurzynki niewiem czy to dobry pomysł i jak to rozegrać zeby się polubiły a może coś więcej...
Fajnie było by mieć rodzinke Feixsonów ;) Zwłaszcza, że Felix jest najłagodniejszym szczurem jakiego znam i wspaniale było by mieć takich kilka... :D
Tylko żeby nam się jakaś amazonka nie trafiła ;D
To beznadziejny pomysł. Uważasz, że za mało jest obciążonych genetycznie szczurów? Popatrz na forum i zwróć uwage na to, ile szczurów szuka domu.
Szczury to zwierzęta stadne, ale trzymać powinno sie je tylko i wyłącznie w stadach jednopłciowych.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
marcinson
Posty: 4
Rejestracja: ndz wrz 28, 2008 3:58 pm

Re: Spotkanie z koleżanką ;)

Post autor: marcinson »

Nina pisze:
marcinson pisze:Ja mam jednego samca Felixa i troszke mu się nudzi. Moja siostra zastanawia sie nad zakupem szczurzynki niewiem czy to dobry pomysł i jak to rozegrać zeby się polubiły a może coś więcej...
Fajnie było by mieć rodzinke Feixsonów ;) Zwłaszcza, że Felix jest najłagodniejszym szczurem jakiego znam i wspaniale było by mieć takich kilka... :D
Tylko żeby nam się jakaś amazonka nie trafiła ;D
To beznadziejny pomysł. Uważasz, że za mało jest obciążonych genetycznie szczurów? Popatrz na forum i zwróć uwage na to, ile szczurów szuka domu.
Szczury to zwierzęta stadne, ale trzymać powinno sie je tylko i wyłącznie w stadach jednopłciowych.
Te przeciez by nie musiały szukać domu....
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Spotkanie z koleżanką ;)

Post autor: Nina »

marcinson pisze:
Nina pisze:
marcinson pisze:Ja mam jednego samca Felixa i troszke mu się nudzi. Moja siostra zastanawia sie nad zakupem szczurzynki niewiem czy to dobry pomysł i jak to rozegrać zeby się polubiły a może coś więcej...
Fajnie było by mieć rodzinke Feixsonów ;) Zwłaszcza, że Felix jest najłagodniejszym szczurem jakiego znam i wspaniale było by mieć takich kilka... :D
Tylko żeby nam się jakaś amazonka nie trafiła ;D
To beznadziejny pomysł. Uważasz, że za mało jest obciążonych genetycznie szczurów? Popatrz na forum i zwróć uwage na to, ile szczurów szuka domu.
Szczury to zwierzęta stadne, ale trzymać powinno sie je tylko i wyłącznie w stadach jednopłciowych.
Te przeciez by nie musiały szukać domu....
A co, będziesz je nadal trzymać wszystkie razem żeby sie mnożyły?
Bezsensownie rozmnażając szczurze kundelki, zabierasz dom tym, które już są na świecie. Skoro możesz mieć więcej szczurów, adoptuj je na forum.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stadko”