Moja ksieżniczka DIANA

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
irenaanna
Posty: 3
Rejestracja: sob sie 23, 2008 9:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moja ksieżniczka DIANA

Post autor: irenaanna »

;D Jak już wspominałam mam szczurka o imieniu Diana ,jest moim i mego meża pupilkiem .Ktoś proponował żeby mieć wiecej ale to się mija z celem nasza księżniczka bo tak ją nazywamy pewnie by nie była zachwycona ze się musi dzielic z innymi przysmakami które zajada siedząc na ramieniu męża .Jest taka kochana mąż na nią woła myszunia bo jest taka słodka .Od małego nauczyła sie biegać w kółku dzieki temu nie roztyła się jest smukła i szybka .Ostatnio nabroiła spadła na klatke maskotka i jak wrucilismy do domu cała maskotka a właściwie to co było kiedyś maskotką znalazło zastosowanie jako nowe gniastko na najblizsze pare dni.Lubi podjadac to co my jemy ale biedna jest nie może jeści rzodkiewki ani nawet listka ma uczulenie i dziwne bo na nic innego niema podjada wszystkie owoce i warzywa i tylko na rzodkiewke ma uczulenie .Już następnym razem jak bedę pisac to wkleje zdjęcie mojej Dianki. >:D
Awatar użytkownika
strup
Posty: 937
Rejestracja: pn cze 30, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: wołów/wrocław

Re: Moja ksieżniczka DIANA

Post autor: strup »

czekamy na zd.!

Dlaczego Diana nie ma towarzystwa?
ruth. oktawia. mela. fibi. odetta. bit. box. bletka. blesss ya. puff. bella. dorotka.
(*) hera. schizma. kryszna. kometa. sziwa. freya.

Obrazek
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

Re: Moja ksieżniczka DIANA

Post autor: maua_czarna »

jezeli dobrze rozumiem, to Diana ma w klatce kolowrotek? to jest zabawka odpowiednia np dla chomika, nie dla szczura. moze sobie zrobic krzywde...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”