Zwariowana rodzinka Białej

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Biała
Posty: 207
Rejestracja: wt gru 16, 2008 11:00 pm

Zwariowana rodzinka Białej

Post autor: Biała »

Tak założymy swój temat :)

Jeszce pół roku temu nie myślałm nawet, że mogę mie w domu szczura! :)
A tu proszę w kwietniu znalazłam i tak już została z nami szczurzynka ;D

Szczurzynkę znalazłam w kwietniu i była ok 2razy taka jak 5tyg szczur. Szczurzynka jest bardzo kontaktowa i towarzyska, ale ma serce kota jeśli ma ochotę na pieszczoty dopomina sięo nie a jeśli nie to nawet nie ma mowy, abysmy my na nie mieli ochote:)
Białaska przychodzi na zawołanie, pod warunkiem, że nie jest to pora zamknięcia do klatki 8)

I na tym miało sie skonczyc! ::) Nie przypuszczałam że szczurzofobia jest taka zaraźliwa!
Zalogowałam się na forum i tak po długich wachaniach zaczełam sięzastanawiac nad współtowrzyszką dla szczurzyny, ale tylko czysto teoretycznie ;) . Pewnego dnia napisała do mnie Devona w sprawie adopcji 3 dziewczynek, niestety ta adopcja z przyczyn od nas niezależnych nie doszła do skutku ( ale dziewczynki będą miały inny dobry domek). Ale mogę śmiało powiedziec, że to gł. ona przyczyniła sie do tej decyzji i tak od wczoraj jest z nami kolejna panienka O0 !! ( z tematu o 8 maluchach z wrocławia ;0 )
Jeszcze nie ma imienia, ale intensywnie myślimy.
Szczurzynka, jeszcze trochę się boi ale juz chyba nabrała zaufania bo z łózka przybiega się skryc do nas.
Dziewczyny są po wstępnym zapoznaniu przebiegło nadzwyczaj spokojnie :D Dziewczyny się obwąchały polizały , malucha sama wciskała się pod szczurzynę.

Także jest juz ich 2 8) 8)

Foteczki zaraz ::)
Awatar użytkownika
strup
Posty: 937
Rejestracja: pn cze 30, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: wołów/wrocław

Re: 2 psy, 2 braci, ..2 SZCZURY :D

Post autor: strup »

No to czekamy na te foteczki!;d
ruth. oktawia. mela. fibi. odetta. bit. box. bletka. blesss ya. puff. bella. dorotka.
(*) hera. schizma. kryszna. kometa. sziwa. freya.

Obrazek
Awatar użytkownika
Biała
Posty: 207
Rejestracja: wt gru 16, 2008 11:00 pm

Re: 2 psy, 2 braci, ..2 SZCZURY :D

Post autor: Biała »

Malucha dostała imię Ziutka :D :D
Ziutka jest bardzo kontaktowa i juz szuka schronienia u nas.

Ale jednak optymizm się skończył zapoznanie dziewczyn rzeczywiście przebiegło dośc łagodnie mała uległa szczurzynie i łaziła pod nia obwąchały się i tyle. Po pokoju po którym chodzi szczurzyna jak się spotkały Ziutka "oberwała" i Szczurzyna dalej zajeła się swoimi sprawami. Natomiast kiedy małą dałam do klatki zaczeło się :'( :'( Szczurzyna nie akceptuje jej wogóle napada gryzie dusi. Cała jest podenerwowana raz ze pozmieniało się wklatce i nie ma juz swojego gniazdka ze wszystkiego, przeniosła rzeczy na drugąstrone półki. Bardzo mi jej szkoda i mam teraz wyrzuty sumienia, że wziełam małą, a przybyła do nas tylko dlatego zeby Szczurzyna była szczęśliwsza, miała towarzystwo. A tu wręcz przeciwnie :-[ :-[
Awatar użytkownika
Biała
Posty: 207
Rejestracja: wt gru 16, 2008 11:00 pm

Re: 2 psy, 2 braci, ..2 SZCZURY :D

Post autor: Biała »

SZCZURZYNKA :D :D

Obrazek


ZIUTKA ;) :D

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Devona
Posty: 275
Rejestracja: czw sie 28, 2008 1:47 pm

Re: 2 psy, 2 braci, ..2 SZCZURY :D

Post autor: Devona »

Cierpliwości, na pewno niedługo będą mieszkały razem i spały przytulone :) . Dziewczynki śliczne, a malutka jest słodziutka, jeszcze taki ogoniasty dzieciaczek z niej. Trzymam kciuki ;D .
Awatar użytkownika
strup
Posty: 937
Rejestracja: pn cze 30, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: wołów/wrocław

Re: 2 psy, 2 braci, ..2 SZCZURY :D

Post autor: strup »

Śliczne, Trzymam kciuki za łaczeni1 ;)
ruth. oktawia. mela. fibi. odetta. bit. box. bletka. blesss ya. puff. bella. dorotka.
(*) hera. schizma. kryszna. kometa. sziwa. freya.

Obrazek
Awatar użytkownika
Biała
Posty: 207
Rejestracja: wt gru 16, 2008 11:00 pm

Re: 2 psy, 2 braci, ..2 SZCZURY :D

Post autor: Biała »

Łączenie było dośc, burzliwe :-[ , przebiegało ok tygodnia i odbywało się to następująco dzieczynki mieszkały w osobnych klatkach, ale co wieczór się widywały. Chciałam bardzo podziękowac devonie zawszelkie udzielone mi wsparcie.

W końcu przyszła do nas nowa klatka ( wys 93, szer. 35, dł. 57 może byc?) i tak jedynym co w niej znała szczurzyna była mała ziutka ::) i Tak po jakimś czasie dziewczynki spały już razem w hamaczku. :D
Ziutka była zachwycona, włazi pod szczurzynę, liże ją po pyszczku, no ale niestety szczurzynka nie che się z nią bawic.

Ziutka jest bardzo energiczną i ciekawską dziewczynką, do tej pory jej ulubionym zajęciem było siedzenie pod bluzą od wczoraj zaczęła podbijac cały pokój ale reaguje na imię ;D

Widok tulonych szczurasów- bezcenny ^-^
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: 2 psy, 2 braci, ..2 SZCZURY :D

Post autor: Ogoniasta »

Odkopane!! ;D
Teraz nie masz wyjścia! Dawaj mi tu szybko mega aktualizacje! ;D
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 2 psy, 2 braci, ..2 SZCZURY :D

Post autor: klauduska »

kurcze tak mało postów, że myśląłam, że Biała dopiero teraz niedawno pierwszego szczura przyniosłaś, choć wiedziałam, że to aż niemożliwe.
dawaj foty blazeda :D ;)
Awatar użytkownika
Biała
Posty: 207
Rejestracja: wt gru 16, 2008 11:00 pm

Re: 2 psy, 2 braci, ..2 SZCZURY :D

Post autor: Biała »

Hehehe Ogoniasta ::) Toś mnie wkopała tym odkopaniem ::) ;D

Duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo się działo przez te 2 lata ::)

I chyba temat już średnio pasuje ::)
Awatar użytkownika
Biała
Posty: 207
Rejestracja: wt gru 16, 2008 11:00 pm

Re: 2 psy, 2 braci, ..2 SZCZURY :D

Post autor: Biała »

Hahaha, aż się dziwnie czuje ;)
Kladuska temat aktualizowany jest na bieżąco na 2gim forum ;)
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 2 psy, 2 braci, ..2 SZCZURY :D

Post autor: klauduska »

Pani kochana tam to pewnie twój temat ma ze 100 str, więc kto by ogarnął ocb w twoim stadku ;) ;)!
to już ja poczekaj na twojego update'a tutaj :P
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: 2 psy, 2 braci, ..2 SZCZURY :D

Post autor: alken »

sasasasasa :D

dawaj to tytuł zmienię :P
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
Biała
Posty: 207
Rejestracja: wt gru 16, 2008 11:00 pm

Re: 2 psy, 2 braci, ..2 SZCZURY :D

Post autor: Biała »

Alken :) Zwariowana rodzinka Białej :)
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Zwariowana rodzinka Białej

Post autor: Jessica »

zdjecia,zdjecia prosimy
;D
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”