[BRZESZCZE, OŚWIĘCIM, PSZCZYNA] i okolice - POLECAM

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
solo
Posty: 63
Rejestracja: wt sty 06, 2009 11:51 pm
Lokalizacja: Brzeszcze

[BRZESZCZE, OŚWIĘCIM, PSZCZYNA] i okolice - POLECAM

Post autor: solo »

Zdecydowanie muszę polecić gabinet w Brzeszczach na ul. Drobniaka 32, tel. 32/2111266. Przyjmują tam pani Ewa Myślińska i pan Jarosław Pisulak. Profesjonaliści w każdym calu. Znają się na tym co robią i leczą z sercem i zaangażowaniem!!!
Do ogoniastych szczególnie polecam panią Ewę, która ma specjalizację z małych zwierząt a dodatkowo dwa lata pracowała w Instytucie Przemysłu Organicznego w Pszczynie. Sam fakt ktoś może uznać za niechlubny z naszego punktu widzenia, ale dzięki temu ma szczurki i ich problemy zdrowotne "w jednym palcu"!!!
Krótko mówiąc polecam ich lecznicę bardziej niż zdecydowanie.

Ps. A ceny? Czytając ile gdzie indziej trzeba płacić, to oni leczą za przysłowiową złotówkę!!!
:)
Awatar użytkownika
Aersnem
Posty: 160
Rejestracja: czw mar 12, 2009 5:53 pm
Lokalizacja: Pszczyna

Re: [BRZESZCZE, OŚWIĘCIM, PSZCZYNA] i okolice - POLECAM

Post autor: Aersnem »

Najwyższy czas, żeby polecic:

PRZYCHODNIA POD ANIOŁAMI
Pszczyna, ul. Dobrawy 2
+48327935372

Moje ciury leczyły (leczą) panie: Katarzyna Górska, Katarzyna Marzewska

Profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem. Jeżdżę tam, gdy tylko dzieje się coś podejrzanego z moimi dziewczynami. Porada jest fachowa, nierzadko konsultowana z innymi weterynarzami.

Wyrozumiałośc to też niezwykle ważna cecha personelu tej przychodni ... Nie każdy specjalista przyjąłby bez podejrzeń o podważanie autorytetu przynoszone przez klienta do konsultacji listy leków i diagnoz wyszukiwanych gdzieś w necie (w szczególności na tym forum) O0

No taka już jestem, trochę upierdliwa może, ale intencje mam dobre ... >:D
Lola [*][/size]
Trootka [*][/size]
Lola (pierwsza) [*][/size]
zetos84
Posty: 31
Rejestracja: sob gru 15, 2012 1:41 am
Lokalizacja: Wilamowice

Re: [BRZESZCZE, OŚWIĘCIM, PSZCZYNA] i okolice - POLECAM

Post autor: zetos84 »

solo pisze:Zdecydowanie muszę polecić gabinet w Brzeszczach na ul. Drobniaka 32, tel. 32/2111266. Przyjmują tam pani Ewa Myślińska i pan Jarosław Pisulak. Profesjonaliści w każdym calu. Znają się na tym co robią i leczą z sercem i zaangażowaniem!!!
Do ogoniastych szczególnie polecam panią Ewę, która ma specjalizację z małych zwierząt a dodatkowo dwa lata pracowała w Instytucie Przemysłu Organicznego w Pszczynie. Sam fakt ktoś może uznać za niechlubny z naszego punktu widzenia, ale dzięki temu ma szczurki i ich problemy zdrowotne "w jednym palcu"!!!
Krótko mówiąc polecam ich lecznicę bardziej niż zdecydowanie.

Ps. A ceny? Czytając ile gdzie indziej trzeba płacić, to oni leczą za przysłowiową złotówkę!!!
Przepraszam, ale nie mogę się z Tobą zgodzić mimo wszystko. Byłem tam ze swoimi szczurasami. Fakt pani Ewa oglądnęła bardzo dokładnie, była bardzo miła i sympatyczna, niestety nie osłuchała ich i stwierdziła, że to nic takiego i wystarczy obserwować oraz zgłosić się do kontroli za tydzień. Moje rozrabiaki by mi PADŁY przez ten tydzień! Jest profesjonalistką ale nie od szczurków bo w rozmowie telefonicznej ze mną dzień wcześniej sama powiedziała, że "nie czuje się specjalistą od gryzoni, ale mogę przyjechać". Tak, że można zawsze jechać, ale zawsze najlepszy jest specjalista od gryzoni.
Szczuraski Maus i Blu
Awatar użytkownika
Kusia
Posty: 37
Rejestracja: czw sty 24, 2013 11:10 pm
Numer GG: 17676240
Lokalizacja: Oświęcim

Re: [BRZESZCZE, OŚWIĘCIM, PSZCZYNA] i okolice - POLECAM

Post autor: Kusia »

Co do Oświęcimia POLECAM
Lecznicę weterynaryjną Błonie.
Leczyłam tam szczurka z dość poważnej infekcji ;/
pierwszy zastrzyk za 25zł a następne po dyszce .
Szczurek wyzdrowiał i dobrze się ma ;) Oprócz szczurka , leczyłam tam psa i kota babci z świerzbu, oraz kastrowałam kocura i sterylizowałam kotkę.
Fachowa opieka i wszystko szybko i bardzo dobrze zrobione ;) To oczywiście moje wrażenia ;)

Nie polecam Weterynarza na Zasolu (obok Oświęcimia od razu) ze względu na to, iż koleżanka dzwoniła wieczorem w niedzielę chyba 2 tyg temu, czy ją przyjmą ze szczurkiem. Baba powiedziała żeby przyjechała jak będzie otwarte, a szczurem niech się nie przejmuje bo "to tylko zwierzę" ;// Natomiast pojechała tego samego dnia na Błonie, przyjęli ją od razu i okazało się że miał mikrowylew .
To oczywiście moje zdanie ;)
Nie ważny jest rozmiar serca. Ważne jest, ile zmieścisz w nim miłości.
Ze mną Momuś ;) W serduszku... : Gryzia, Duduś, Lufka, Dodzik, Sushi, Pysio ;(
Awatar użytkownika
Kusia
Posty: 37
Rejestracja: czw sty 24, 2013 11:10 pm
Numer GG: 17676240
Lokalizacja: Oświęcim

Re: [BRZESZCZE, OŚWIĘCIM, PSZCZYNA] i okolice - POLECAM

Post autor: Kusia »

Przepraszam, zapomniałam dodać linku do tej lecznicy na błoniach ;/
Oto on http://lecznica-blonie.com/
Nie ważny jest rozmiar serca. Ważne jest, ile zmieścisz w nim miłości.
Ze mną Momuś ;) W serduszku... : Gryzia, Duduś, Lufka, Dodzik, Sushi, Pysio ;(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”