Szukam maluszków z jakiejś hodowli z Zabrza i okolic

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
tycia
Posty: 23
Rejestracja: pt sty 23, 2009 7:34 pm

Szukam maluszków z jakiejś hodowli z Zabrza i okolic

Post autor: tycia »

Witam serdecznie
Niedawno straciłam swoją ukochaną Dusię. Jako że nie mogę żyć bez zwierzaków zastanawiam się nad zakupem nowych maluszków. Bardzo proszę osoby, które posiadają minihodowlę o informacje o posiadaniu ogonków na sprzedaż lub do oddania. Zależy mi żeby szczuraski (samiczki) miały dobre geny tzn żeby nie były z chowu wsobnego. Mój mail tycia.fm@interia.pl
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Szukam maluszków z jakiejś hodowli z Zabrza i okolic

Post autor: Agata »

Minihodowla i oddawanie za darmo - te zwroty wskazują na to, że chodzi Ci o rozmnażalnię, bo o ile, owszem, zgodzę się z tym, że niektóre porządne hodowle są mini, to żadna nie oddaje szczurów za darmo. ;)

W Zabrzu nie istnieje żadna hodowla.
Obecnie działające hodowle zrzeszone w SHSRP:
Anahata Rattery - Białystok
Emerald Moon - Olsztyn-Toruń
Happy Feet - Warszawa-Wrocław
Valhalla Rattery - Pruszcz Gdański
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Awatar użytkownika
tycia
Posty: 23
Rejestracja: pt sty 23, 2009 7:34 pm

Re: Szukam maluszków z jakiejś hodowli z Zabrza i okolic

Post autor: tycia »

Chyba się nie zrozumiałyśmy. Po prostu straciłam swoją szczurzycę (którą nabyłam w sklepie) z powodu choroby i chciałabym przygarnąć nowe szczurki. Zraziłam się do sklepów i dlatego chciałam nabyć szczurki z jakiegoś pewniejszego źródła. Nie znam się na żadnych hodowlach, ale wierzę, że są ludzie, którzy mają szczuraski i potrafią odpowiednio je rozmnażać. Nie zależy mi na rodowodzie. Może naiwna jestem, wiem, ale po prostu chcę, żeby moje szczurki były zdrowe i nie skażone genetycznie.
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Re: Szukam maluszków z jakiejś hodowli z Zabrza i okolic

Post autor: sachma »

a więc zostaje ci jakaś z hodowli zarejestrowanych w SHSRP http://www.shsrp.yoyo.pl/hod.htm

transport z innych miast zawsze da się zorganizować, nasze szczury jeżdżą praktycznie po całej Polsce.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”