[ZNACZENIE] terenu/właściciela

Wszystko o zachowaniu i nawykach naszych milusińskich - obserwacje i porady.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Xida
Posty: 32
Rejestracja: sob lip 16, 2005 12:28 pm

Ciągłe znaczenie terenu (czyli mocz wszędzie)

Post autor: Xida »

[quote="LuLu"]nie za bardzo rozumiem, czy on sika czy znaczyw koncu? jezeli znaczy to niewiele da sie zrobic.
nie wiem jak jest na prawde, wiele osob pisze, ze kastracja pomaga na znaczenie. ja wykastrowalam dwoch samcow i nic sie nie zmienilo. znaczenie takie same jak przedtem.


[quote="Xida"]Oprócz siusiania wszędzie jest dość nadpobudliwy, jeśli chodzi o seksualność... Smile[/quote]

tzn co robi?[/quote]

Co do pierwszej części to nie wiem sama jak to jest... Wydaje mi się, że znaczy teren, ale z drugiej strony to zbyt dużo moczu jak na znaczenie... Gdy biorę go nawet na kolana to po chwili mam wszystko mokre. Tak samo jak się go wypuści, żeby sobie pobiegał to wszystko obsikuje, cokolwiek by to nie było...

A co do nadpobudliwości to czasami strasznie się "najeża", chodzi na tzw. "wysokich nogach", ociera się o wszystko (zupełnie jak chomik) + wyżej wspomniane sikanie...
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Ciągłe znaczenie terenu (czyli mocz wszędzie)

Post autor: Lulu »

[quote="Xida"]A co do nadpobudliwości to czasami strasznie się "najeża", chodzi na tzw. "wysokich nogach", ociera się o wszystko (zupełnie jak chomik) + wyżej wspomniane sikanie...[/quote]


u mnie wszystkie samce czasami sie ocieraja. tzn oprocz Clouda, ale on jeszcze malutki jest ;)
i znowu kastracja tez to nic nie zmienila. mi tak to nie przeszkadza ;)

a siuskow zostawia kaluze? u mnie czesto zostawiaja dluuuugie mokre paski z moczy (tak by wszystko pachnialo ;) ). jak czasem zdazy sie ktoremuj zlac, to sa wielkie kaluze :roll:
Awatar użytkownika
sopocianka
Posty: 594
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 5:26 am
Lokalizacja: Sopot

Ciągłe znaczenie terenu (czyli mocz wszędzie)

Post autor: sopocianka »

[quote="LuLu"]u mnie czesto zostawiaja dluuuugie mokre paski z moczy (tak by wszystko pachnialo ). jak czasem zdazy sie ktoremuj zlac, to sa wielkie kaluze [/quote]

Dobrze to określiłaś, Lulu, jak znaczą to najczęściej paski, jak siusiają -znaczne kałuże.
Za TM: Ret, Kangus, Urodzinka, Okruszek, Skrawek, Flips, Settimo, Yeti, Skierka, Chochlik
C00la
Posty: 17
Rejestracja: pn kwie 10, 2006 10:32 am

Siusianie

Post autor: C00la »

hehe moja zaczęła podsikiwać myszkę od kompa, a potem juz prawie wszystko. Najbardziej upodobała sobie moją mamę-chodziła po niej i cały czas starała się przejść przez jej rękę i zawsze dłoń pozostawała mokra:)
Wackowa
Posty: 208
Rejestracja: wt lip 26, 2005 8:11 am
Kontakt:

Siusianie

Post autor: Wackowa »

no tak to jest z tymi ogonami :D łobuziaki! Takie znaczenie to normalka, najlepiej jak sobie zaczyna znaczyć np mojego tatusia ;] robi się mniej ciekawie... :)
Wackowa
Posty: 208
Rejestracja: wt lip 26, 2005 8:11 am
Kontakt:

Siusianie

Post autor: Wackowa »

hehe właśnie przed chwilką leżałam na łóżku i Tasmanik chodził mi po brzuchu :D nagle czuje a tu ciepełko nie powiem w jakim miejscu jaką kałuże mi trzasną głuptasek. Wyglądałam jak bym się posikała
helmutt
Posty: 16
Rejestracja: śr maja 31, 2006 8:23 am

Siusianie

Post autor: helmutt »

Moja ma jakiegoś hysia i "kropelkuje" piloty od TV i DVD jak łazi po wersalce... :D
http://www.ateista.pl
Wejdź a nie pożałujesz!
Yshia
Posty: 499
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 10:14 pm

Siusianie

Post autor: Yshia »

z moimi dwoma chłopakami jest tak, że Teodor (młodszy) nie sika nigdzie poza klatką, natomiast Filip (jak już wydostanę tego lenia z klatki) to praktycznie sika co pół metra.. czasem to zwykłe kropelki puszczane co kilka centymetrów, a czasem dość spore plamy - najbardziej upodobał sobie sofę do tych większych "kałuż" :khihi: no i uwielbia "zraszać" ręce.. Moje coraz rzadziej, ale mojego chłopaka to wręcz notorycznie.. Nawet jeśli sekundę wcześniej puścił małe co nieco na jego dłoni, to i tak w drodze powrotnej musi tam zostawić coś jeszcze od siebie. No ale to kwestia przyzwyczajenia. Wszyscy moi znajomi wiedzą już że Filip i tak ich oznaczy i podchodzą do tego ze śmiechem, a ja tak do tego przywykłam że już nawet nie zwracam uwagi na te jego plamki .. :D
~~jestem chora~~
fafix!
Posty: 149
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 1:32 pm
Lokalizacja: Wrocław

Siusianie

Post autor: fafix! »

Panowie u mnie wszystko kropkuja, wiec juz przywyklam, tyle dobrze, ze nie zostawiaja gigantycznych kaluzy... :lol:
"Dochodzą mnie słuchy, że mam kocie ruchy." xD
Panna w glanach
Posty: 4
Rejestracja: ndz cze 04, 2006 12:29 pm

Siusianie

Post autor: Panna w glanach »

he... Mój szczur też mnie obsikuje. Troche to wkurzające, ale już sie przyzyczaiłam... Sika tylko na mnie, w klatce i na moim biurku... nigdzie indziej. Może dlatego, ze mam go od 2 dni...
'Powiecie, bylem slaby i nieprzystosowany, niedorozwiniety i jeszcze niedojrzaly, sam chwile wybralem na zycia swego drodze. Przed niczym nie tchórze, po prostu odchodze...'
Awatar użytkownika
Julek
Posty: 234
Rejestracja: ndz gru 25, 2005 9:42 pm

Znaczenie właściciela

Post autor: Julek »

Moja Mała Ma 10 Miesięcy i cały czas posikuje na mnie ale to co chwila. To już wcale nie jest śmieszne. Robi to kropelkami ale nonstop. Pozatym Zapach jej moczu jest dosć intensywny. Czy to normalne??
Mówie że jest jedna.
Szukam TRASPORTU TYCHY-> SZCZECIN dla dwóch samiczek, pierwsza połowa marca. PILNE!
Za czowym mostem --> Tosia, Zosia, Kama, Nela, Luka (23.02.07), Duduś (18.08.07-20.08.08), Alusik (29.11.08), Dyziaczek (05.04.07 - 01.09.09) :'(
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Znaczenie właściciela

Post autor: ESTI »

[quote="Julek"]Czy to normalne?? [/quote]
Tak to normalne.
Obrazek
Mary
Posty: 71
Rejestracja: śr cze 28, 2006 8:02 pm

Znaczenie właściciela

Post autor: Mary »

Moja samiczka tez siurka :D Kilka kropelek na mnie albo na łózko..., ale jest jeszcze mała, a innych niepokojących obajwów nie zauważyłam więc chyba nie mam powodów do obaw. Może jej minie z czasem.... :?
Awatar użytkownika
maggie
Posty: 223
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 9:43 am
Lokalizacja: pod Poznaniem

Siusianie

Post autor: maggie »

Meg na początku tez sikała gdzie popadnie,ale to ze strachu... teraz sie nie boi choć czasem jej się zdaża ;) Teraz to głównie jak jest na dworze tedy bardzo się boi! ;)
Obrazek
Od lewej:Maggie['],Pestka['],Mela['],Kropka :)
Maggie[']-moje słońce ;( (20.07.07r.)
Pestka[']-moje serduszko ;( (29.04.08r.)
Mela[']-moja siostra (10.12.08r.)
milolosiu
Posty: 125
Rejestracja: pn cze 19, 2006 9:38 am
Kontakt:

Siusianie

Post autor: milolosiu »

na mnie sika specialnie, żeby mnie zdenerwować :zlosc: specjalnie włazi na moją rękę, powoli obsikuje i ucieka w podskokach :lol2: wrrrr
TU WARTO LOOKNĄĆ -------> >>HERE>HERE>HERE<<
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zachowania i nawyki”