Szczur teskni

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

SuSuu
Posty: 9
Rejestracja: śr lip 15, 2009 10:19 am
Lokalizacja: Waldbach ( Niemcy )

Szczur teskni

Post autor: SuSuu »

Jak dostałam szczurka od brata, to najpierw tęsknił za nim, ale gdy się ze mną oswoił, to już nie chodził smutny ;P Jak pojechałam do Londynu z klasa na 6 dni i gdy wróciłam, mama powiedziała mi, że szczurek nic nie chciał jeść nie wychodził z klatki, siedział cały czas w swoim domu i za mną tęsknił. Jak wróciłam, to pierwsze co weszłam do pokoju i otworzyłam klatkę a ta rzuciła się na moją rękę i wspięła mi się na ramię i zaczęła w mojej Italii (włosy) buszować ;D

// Po raz kolejny proszę o pisanie poprawną polszczyzną. Obok braku polskich liter kłaniają się też liczne literówki, które powodują, że post miejscami robi się nieczytelny. Wyedytowałam - Leia
Awatar użytkownika
Nue
Posty: 1641
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 9:35 am
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Szczur teskni

Post autor: Nue »

Dlatego szczurów nie trzyma się pojedynczo! Znajdź małej koleżankę jak najszybciej!!
[*] Mała Kawowa Apokalipsa... ciąg dalszy nastąpi. [/color][/size]

Gdyby szczury nie istniały, należałoby je wymyślić.
Awatar użytkownika
Leia
Posty: 995
Rejestracja: sob sty 10, 2009 12:00 pm
Lokalizacja: Rogalin

Re: Szczur teskni

Post autor: Leia »

Szczurek jest zwierzakiem stadnym. Potrzebuje towarzystwa tej samej płci. Sam człowiek mu nie wystarczy. Gdyby Twoja szczurka miała szczurze towarzystwo, to spokojnie byś ją mogła zostawić i nie odbije się to na niej. A tak, to zwyczajnie tęskni, bo ma tylko Ciebie, a człowiek szczurkowi nie wystarczy do pełni szczęścia.
SuSuu
Posty: 9
Rejestracja: śr lip 15, 2009 10:19 am
Lokalizacja: Waldbach ( Niemcy )

Re: Szczur teskni

Post autor: SuSuu »

Szukam jej, ale w moich okolicach to nie jest możliwe ;p Mało kto ma szczura, a w sklepach do tej pory ani jednego na sprzedaż nie widziałam :(

// Z braku reakcji na moją prośbę wnioskuję, że klawiatura nie pozwala Ci na używanie polskich znaków - OK. Ale proszę o poprawną pisownię przynajmniej - Leia
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Re: Szczur teskni

Post autor: Mycha »

Jak chcesz to na PW Ci wyślę adresy do Niemieckich hodowli szczurów rasowych ::) Niemcy maja tego sporo.
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Szczur teskni

Post autor: zalbi »

a ja sie z tym nie zgodzę.. w Niemczech jest duzo hodowli, o których pisała Mycha - jestem w Niemczech średnio raz na rok i wiem coś o tym bo sama widzialam. niestety adresów nie podam bo nie znam.
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: Szczur teskni

Post autor: Izold »

Musze Cię rozczarować - on nie tęskni tylko cierpi z powodu braku towarzysza.Wyobraź sobie że siedzisz sama w małym pokoju do końca życia.Nie jest to miłe,ani dobre.Szczur musi mieć towarzysza np. w wypadkach kiedy ty wyjeżdżasz,a ze szczurem nie bedzie mu smutno. :)
hermenegilda
Posty: 133
Rejestracja: pt lip 10, 2009 4:13 pm

Re: Szczur teskni

Post autor: hermenegilda »

Izold pisze:Musze Cię rozczarować - on nie tęskni tylko cierpi z powodu braku towarzysza.
tęsknota
1. «uczucie żalu wywołane rozłąką z kimś, brakiem lub utratą kogoś albo czegoś»
źródło:Uniwersalny Słownik Języka Polskiego pod red. St. Dubisza
8)

Ja też polecam towarzystwo - mój Szczurek, mimo, że ze swym towarzyszem ma spięcia, jest od chwili przybycia małego szczęśliwszy - bardziej energiczny,ale przy tym wyluzowany (proszę,nie pytajcie mnie po czym poznaję wyluzowanie szczura-po protu poznaję;))
gg : 5763772
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Szczur teskni

Post autor: smeg »

Izold pisze:Musze Cię rozczarować - on nie tęskni tylko cierpi z powodu braku towarzysza.Wyobraź sobie że siedzisz sama w małym pokoju do końca życia.Nie jest to miłe,ani dobre.Szczur musi mieć towarzysza np. w wypadkach kiedy ty wyjeżdżasz,a ze szczurem nie bedzie mu smutno. :)
Już nie przesadzajmy, na pewno tęskni też za właścicielką, bo tylko ją ma i jak widać, jest z nią bardzo związany ;) Ale oczywiście zgadzam się w całej rozciągłości co do konieczności adopcji towarzysza :)
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: Szczur teskni

Post autor: Izold »

Tak! a że ma tylko ją to nawet tak krótka rozłąka jest dla niego koszmarem.Ma TYLKO ją,i nie chce jej tracić bo wie że zostałby sam jak palec w... no właśnie. ;)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”