petradellaiataksja

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
sophiya
Posty: 459
Rejestracja: pn lip 16, 2007 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

petradellaiataksja

Post autor: sophiya »

Już są! Mieszkają u mnie od października. Petra i Della to futrzaste siostry, Ataksja to double rex, delikatnie ofutrzony. Zresztą zobaczycie na zdjęciach:).
Trochę zajęło, zanim dziewczynki P&D przyjęły Ataksję do stada - nie dość, że burzy siostrzaną zgodność to jest większa i silniejsza od nich obu. Nie obyło się bez nerwów [moich], pisków, zadrapań i skrzeków [nie moich], mimo, że już pierwszego dnia spały razem w koszyczku. Wszelkie niejasności między nimi wychodziły dopiero na wybiegu. Sytuacja jest w tej chwili opanowana.

Petra i Ataksja są bardzo ekstrawertyczne, od razu podbiegają, wdrapują się po nogach, nie dadzą spokoju człowiekowi :D
P. jest ulubienica mojej mamy - ilekroć ją dojrzy w zakamarkach mojego pokoju, zaraz zaczyna gruchać i chwalić ją pod niebiosa, tarmosić i nosić na rękach i pozwala się podrapać a potem przychodzi i chwali się sznytami, i mówi że 'bawiła się z Petrusią' :D
Ataksja niczego się nie boi i jak nie domknę drzwi, od razu robi mykrat i buszuje w sąsiednim pokoju. Jej usierścienie [lub jego brak] wywołuje u ludzi różne reakcje - poszłam raz do obcej przychodni, panie wetki zapobiegawczo zachowywały do niej duży dystans :P.
Della jest bardziej wycofana, ale w tej sytuacji samo jej zainteresowanie jest dużym lizakiem. 3 tygodnie temu złamała sobie zęby górne. Początkowo nikt nie wiedział co jest przyczyną jej nerwowego zachowania i porfirynki, dopiero dr Jałonicka postawiła poprawną diagnozę. Jest po małym zabiegu, czuje się dobrze i wcina twardy pokarm jak mało która szczura :)

Fotosy:

Obrazek

Panna Della

Obrazek

Panna Petra

Obrazek

Panna Ataksja


* * *

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: petradellaiataksja

Post autor: zalbi »

temat w naszych pupilach można miec tylko jeden, Twój jest przecież tutaj: http://szczury.org/viewtopic.php?t=17458

poproś moderację o złączenie tematów ;)
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Awatar użytkownika
sophiya
Posty: 459
Rejestracja: pn lip 16, 2007 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: petradellaiataksja

Post autor: sophiya »

yy to juz zawsze bede musiala pisac w starym temacie?
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: petradellaiataksja

Post autor: Magamaga »

Nie i nie spotkałam się z zasadą, że w naszych pupilach mamy tylko 1 temat. Wypadałoby coś zrobić z tamtym tematem np. zamknąć.
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
bubu
Posty: 838
Rejestracja: śr lis 25, 2009 6:07 pm
Lokalizacja: Libiąż

Re: petradellaiataksja

Post autor: bubu »

To zdjęcie mi się bardzo,bardzo,bardzo,bardzo,bardzo,baardzo podoba ^-^
http://fc04.deviantart.net/fs70/i/2009/ ... phonic.jpg
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: petradellaiataksja

Post autor: susurrement »

ej, ej. zajrzyj do nas czasem :>
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: petradellaiataksja

Post autor: Jessica »

panienki są śliczne
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
stokrotka&alex
Posty: 48
Rejestracja: sob sty 23, 2010 2:46 pm

Re: petradellaiataksja

Post autor: stokrotka&alex »

śliczności ;)
Ze mną: Pchła, Malwa, Stokrota, Krzykacz i inne :D
Za TM: Ali (*), Alex (*)
Awatar użytkownika
Leia
Posty: 995
Rejestracja: sob sty 10, 2009 12:00 pm
Lokalizacja: Rogalin

Re: petradellaiataksja

Post autor: Leia »

O ja cię kręcę! Ostatnio raczej nie odwiedzam nowych pupilowych tematów, ale tu weszłam, bo zafascynował mnie tytuł. I co widzę? Cudności dwie takie, że aż dech zapiera. Aż chce się pogłaskać te słodkie pyszczki. Gratuluję pięknych dziewcząt!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”