Stracił siły - z dnia na dzień.

Niepokojące zachowania szczurów, objawy chorób i ich leczenie.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
waldi
Posty: 2
Rejestracja: pt kwie 23, 2010 1:12 pm

Stracił siły - z dnia na dzień.

Post autor: waldi »

Witajcie, mam dwa szczurki ktore maja po 1,5 roku i jeden z nich - ten bardziej zywotny, nagle stracil swoja energie. Siedzi z noskiem w rogu terarium, nie chce jesc za bardzo, pic pije tylko ze strzykawki a jedzenie tylko papke albo jakies miekkie, twardego nie gryzie (np herbatnika). Ma obnizona temperature ma 36,5, dostal leki - weterynbarz mowi ze to oslabienie no ale po 2 dniach nadal jest to samo leki nie pomogly zbutnio. Je mało, malo tez sie zalatwia. chodzi zazwyczaj przy scianie jak go wypuszcze po pokoju i idzie zaraz w kąt. Jak zostawie go na czyms wyzszym np lozku to spada z niego. Nie wiem co to moze byc ale wydaje mi sie ze to nie oslabienie. Nie mam innego weterynarza od gryzoni w okolicy. PRosze o pomoc.
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Stracił siły - z dnia na dzień.

Post autor: merch »

A skad jestes jakiego weta byles?

Niestety malo wetow zna sie na szczurzych chorobach , na forum tylko na podstawi opisu trudno jst nam pomoc, zwlaszcza ze wiekszosc lekow dostpnych jes tylo u weta lub na recepte. Na forum stowarzyszenie przyjaciolszczurow.pl
porad udziela P. Weterynarz sprobuj tam zadac pytanie.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
waldi
Posty: 2
Rejestracja: pt kwie 23, 2010 1:12 pm

Re: Stracił siły - z dnia na dzień.

Post autor: waldi »

bylem w częstochowie i zaraz znow się tam udam w celu podania sterydu bo podejrzewam ze jest to zapalenie opon mozgowych. Mam nadzieje ze nie bedzie za pozno :/
Dziekuje za adres strony.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Objawy i leczenie”