Problemy neurologiczne u rocznego szczura

Niepokojące zachowania szczurów, objawy chorób i ich leczenie.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
izula
Posty: 167
Rejestracja: czw lip 26, 2007 11:48 pm
Lokalizacja: sochaczew

Problemy neurologiczne u rocznego szczura

Post autor: izula »

Od dwóch tygodni walczę aby postawić Maxa na nogi niestety bezskutecznie.
Mój szczur ma poważne problemy neurologiczne - nie może trzymać jedzenia w łapach, nie może gryźć, chodzi jak pijany z przymkniętymi oczami, nie może się umyć, pyszczek jakoś daje rade ale jak chce umyć brzuch albo tył przewraca się, po prostu tragedia. Nie wiem co dalej robić. Przez ten czas dostał 6 zastrzyków antybiotyku, 3 zastrzyki sterydu, ogromne ilości witaminy b1 i b12, do tego szybko się odwadnia i musi dostawać dodatkowe zastrzyki. Do tej pory nie ma żadnej poprawy!!!
Na siłę muszę go karmić miękkim jedzeniem i podawać picie, już nie mam sumienia go męczyć zastrzykami bo to sama skóra i kości ale nie wierze że nie można nic zrobić, musi być jakiś sposób.
Dodatkowo dostałam receptę na lek NOOTROPIL aby dodatkowo mu podawać.

Mam wielką prośbę do wszystkich którzy mieli podobny problem bądź podawali ten lek swoim szczurkom aby pomogli bo bardzo mi zależy aby Maxa postawić na nogi.
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: Problemy neurologiczne u rocznego szczura

Post autor: nausicaa »

może nootropil pomoże, ale jeśli jeszcze przez jakiś czas nie będzie żadnej poprawy, to może będziesz musiała pozwolić szczurkowi odejść
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Problemy neurologiczne u rocznego szczura

Post autor: LaCoka »

Moja śp Buzia też tak miała (tylko dodatkowo miała jeszcze ciążę urojoną ale Ty masz samca) i okazało się, że ma guza przysadki mózgowej.
Też miała roczek kiedy to się zaczęło i niewiele ponad kiedy pozwoliłam jej odejść :'(
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
izula
Posty: 167
Rejestracja: czw lip 26, 2007 11:48 pm
Lokalizacja: sochaczew

Re: Problemy neurologiczne u rocznego szczura

Post autor: izula »

dzięki za odpowiedzi ale niestety już nic mu nie pomogło :'(
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: Problemy neurologiczne u rocznego szczura

Post autor: nausicaa »

przykro mi [*]
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Problemy neurologiczne u rocznego szczura

Post autor: LaCoka »

Mi również :(
[*]
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
ODPOWIEDZ

Wróć do „Objawy i leczenie”