Tinwe

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Lassemista
Posty: 87
Rejestracja: wt kwie 13, 2010 8:34 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna/Lublin

Tinwe

Post autor: Lassemista »

Dziś wróciłam z wyjazdu i moja babcia powiedziała mi, że mój szczur zdechł.
Zostawiłam moje szczurzynki pod opieką najpierw taty, potem dziadków i kuzyna. Któregoś dnia dziadkowie załważyli ciężki oddech u Tinwe. Zabrali ją do znanej nam dobrze weterynarz. Po osłuchaniu Tinwe powiedziała, że szczurzyca ma obustronne zapalenie płuc, takie, że aż słychać jak chlupocze. Zaaplikowała małej 2 dawki leku, 3 dawkę dała mojej babci. Babcia nawet nie zdążyła jej podać. Nie dało się nic zrobić.
Tinwe wziełam 3 miesiące temu z laboratorium wydziału psychologii. Była śmiesznym, nieśmiałym i przytulastym rudzielcem. Gdybym zdążyła ją lepiej oswoić byłaby idealnym szczurem spacerowo-wyjazdowym (nie zbyt ciekawska, ale też nie strachliwa)> Nawet nie wiedziałam, że tak zdążyłam się do niej przywiązać.
Najgorsze są dwie rzeczy:
-może gdybym była wtedy w domu szybciej zauważyłabym objawy, może udało by się ją uratować, albo przynajmniej byłabym z nią.
-druga szczurzyca, Gloria, jest chora. Ma straszliwe problemy z lewym okiem (cały pysk supchnięty, oko mętne, boli ją) jutro po raz kolejny idę do weterynarza. Bardzo się boję.

Tinwe to po elficku iskra. Tak pasowało do małego, zwinnego, czerwonookiego rudzielca.
Ze mną: Elmo, Hoban!
W krainie wiecznych łowów: Gloria, Tinwe, Nimloth, Embla, Diuna, Cudo, Definicja, Ynk, Tam Lin.
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Tinwe

Post autor: klimejszyn »

przykro mi..
[*] :(
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
aleksa
Posty: 654
Rejestracja: wt cze 22, 2010 12:57 pm
Lokalizacja: Zwoleń

Re: Tinwe

Post autor: aleksa »

[*]
Ze mną Ahri, Fatum i Niva
Za tęczowym mostem Lexie [*], Heureux [*], Yumi [*]
izula
Posty: 167
Rejestracja: czw lip 26, 2007 11:48 pm
Lokalizacja: sochaczew

Re: Tinwe

Post autor: izula »

[*]
Ze mną: Demon, Prezes, Jumper
Za T. M - Maksymilianek - 21.V.09 - 22.07.10; Miki;
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Tinwe

Post autor: pin3ska »

[*]
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”