Moje Dziubaski :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Fipsik
Posty: 4
Rejestracja: pn wrz 13, 2010 4:57 pm
Lokalizacja: Toruń / Bydgoszcz

Moje Dziubaski :)

Post autor: Fipsik »

Oto moje Dziubaski:
Białasek i Czarnuszek. Niech imiona nie mylą, to są samiczki. Wiem, nie zbyt ambitne te imiona, ale pasują im :)
Znalazły się u nas w domku 1 kwietnia tego roku ważąc zaledwie 80 i 50 gram. Obecnie Biała przegoniła Czarną o 20 gram ważąc już 240!
Charakterki mają zupełnie różne. Czarnula jest flegmatykiem, powolnym, spokojnym szczurkiem, lubiącym dużo spać/leżeć. Biała ma chyba ADHD bo całymi dniami i nocami mogłaby biegać, skakać, za jedzenie to mogłaby zabić. Typowy choleryk >:D Ale jakoś się dogadują, czasem pobiją, ale chwilę później skubią sobie futerko albo razem śpią na hamaczku. :)

Obrazek
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Moje Dziubaski :)

Post autor: Jessica »

śliczne panieneczki :-* wygłaskaj je :-*
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
WildHeart
Posty: 1184
Rejestracja: pt cze 18, 2010 11:59 am
Numer GG: 5104941
Lokalizacja: WPR
Kontakt:

Re: Moje Dziubaski :)

Post autor: WildHeart »

ale pyszności :) i jeszcze na truskawkowym talerzyku :D wymiziaj panienki ode mnie i naszego stadka :)
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Moje Dziubaski :)

Post autor: Kameliowa »

Urokliwe ogoniaste
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”