Eterek

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Inusha
Posty: 4
Rejestracja: pt wrz 24, 2010 10:17 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Eterek

Post autor: Inusha »

Mój Eter jest z zoologika. Dlaczego?? Już tłumacze

Otóż u nas w mieście jak chodziłam z koleżanka po warszawie napotkaliśmy zoologik w którym były wyprzedaże jako ze koleżanka jest hodowca psów postanowiła swojej suni kupić coś dobrego. Weszłam z nią i rozjarzałam się po sklepie. Był już prawie pusty w sumie ze zwierząt zostały rybki i jeden szczur. Kosztował 1 zł. Zdziwiłam mnie ta cena więc zapytałam się o co chodzi. Sklepisz powiedział że nikt go nie chce kupić bo jest za mały jak na szczura i że prawdopodobnie będzie musiał go uśpić albo wyrzucić na śmietnik. Oburzyłam się strasznie i postanowiłam że kupie go. I tak mały szczurek trafił do mojego szczura i z duma przybrał umie Ether od środka do usypiania zwierząt. Tak ochrzciła go moja teściowa :D

Edi zaprzyjaźnił się z nim szybko i po jakiś 2 tygodniach buszowali razem na moim łóżku. Mówię buszowali bo niestety na Ediego przyszła już pora i szczurzy kosiarz musiał po niego przyjść

Zdjęcia wstawię jak tylko uda mi się złapać tego drania w obiektyw
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Eterek

Post autor: ol. »

piękne imię Eter, pierwsze skojarzenie które we mnie wywołuje to przestrzeń, kosmiczny piąty element ^-^
pokazuj czym prędzej to cudo !
:)
Awatar użytkownika
`naatka
Posty: 485
Rejestracja: sob wrz 18, 2010 5:19 pm
Lokalizacja: Świnoujście

Re: Eterek

Post autor: `naatka »

bardzo ładne imię :)
Obrazek
Ze mną od końca września'10
szczurzaszczuralubiszczurę.
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Eterek

Post autor: unipaks »

Czekamy na zdjęcia Twojego Eterka ( świetne ma to imię! :D )
Myślę , że małemu potrzebne jest towarzystwo kolegi - samotnemu po odejściu starszego szczurka musi być ciężko - adoptuj jakiegoś malca z forum , żeby znów dwa ogonki plątały się po Twoim łóżku :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”