Historia szczurków... których nie ma. ;3

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
FloweRose
Posty: 11
Rejestracja: czw wrz 30, 2010 2:15 pm

Historia szczurków... których nie ma. ;3

Post autor: FloweRose »

JESZCZE.

Muszę posłodzić i pogadać, jak baaardzo chcę już szczurki, bo moja rodzina zaczyna mnie mieć dosyć ;3

Ale na początek chciałam przedstawić: o to Sony ~ http://fc02.deviantart.net/fs34/i/2008/ ... weRose.jpg ma 11 latek, chodź to są trochę stare zdjęcia... na nich ma chyba 9 <3 strasznie go kocham :-*

~~~~Wracając do szczurasków~~~~
Jak to będą chłopcy (jeszcze nie zdecydowałam) to nazwę ich Pan Larson i George, a jak dziewczynki to Pani Larson i Lili (podoba mi się motyw mówienia, do zwierzątka per pan ;) )

[czy nie macie wrażenia, że gadam trochę jak... kobieta w ciąży? :D ]

I żeby był biały, jak ten w moim podpisie! A drugi ciemny, taki całkiem szary ;D

Narazie mama mówi, że nie ma miejsca i kasy, starszy brat, że kojarzą mu się z chorobami szczególnie dżumą (czytał "Dżumę" jako lekturę w tym roku) i że mu nie będzie siedlisko chorób po domu biegać, a młodszy, że się boi szczurków! ; ;

Data potencjalnego posiadania, ani trochę się zmienia na mą korzyść... równo rok... Już tęsknie, za kruszynkami, których nie mam ; ;
Obrazek
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Historia szczurków... których nie ma. ;3

Post autor: noovaa »

Nie jestem pewna czy uda Ci się znaleźć biało-niebieskiego szczurka :)
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
Vivon
Posty: 735
Rejestracja: czw paź 15, 2009 5:09 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Historia szczurków... których nie ma. ;3

Post autor: Vivon »

Jak kupi w hodowli to czemu nie ;P
Cheedarek [*]
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Historia szczurków... których nie ma. ;3

Post autor: merch »

russian blue point black eyed siamese? himalayan?
czy russian blue/russian dove/american blue/british blue / powder blue hodded/ capped/ bareback?
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
Domcia2605
Posty: 81
Rejestracja: czw sty 14, 2010 3:41 pm
Lokalizacja: Żagań

Re: Historia szczurków... których nie ma. ;3

Post autor: Domcia2605 »

Mam nadzieje, że ten rok szybko zleci. Wytrwałości! ;)
Szczury Ludzi Lodu
Każdy ma czasem takie chwile, że chciałby się wczołgać pod łóżko i czekać na jakiegoś potwora.
Zaszczurowiona od 13. I. ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”