Moje trzy laseczki :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
gutki.szczurki
Posty: 12
Rejestracja: pn wrz 13, 2010 8:30 am

Moje trzy laseczki :)

Post autor: gutki.szczurki »

Dziś odebrałem trzy piękne szczurasy ( wielki podziękowania dla zyberki, która udostępniła mi ich adopcję ).
Imion jeszcze nie mają, nie mam pomysłu i czekam na ich zachowania, może coś nasuną.
Czarna największa zdaje się z innego miotu od razu wzięła rolę gospodarza, trzęsie całą klatką. Pierwsza musiała się napić (są dwa poidełka) pierwsza musiała wziąć nasionko do szamania. Teraz już pozwala wszystkim pić jednocześnie hehe czasami we trzy próbują z jednego , ale coś im nei wychodzi.

Kapturka czarno-biała to wojownik, mała a zaczepia czarną aż ta się nudzi bierze „Vipera” albo „Corwette” (kolega ją tak nazwał przez ten pasek na całym grzbiecie) i na łopatki, konec zabawy, dziękuję, dobranoc.

Agouti ostoja spokoju, muszę sprawdzać czy nie uciekła bo jej nie widać.

Corwette i Agouti spały razem a Czarnulas w drugim końcu klatki.
Są strasznie ruchliwe ciężko im jakiekolwiek zdjęcie cyknąć, z czasem będzie coraz łatwiej jak się do mnie przyzwyczają. O matko 10 min nie minęło i znowu się biją. Corwette przegrała teraz ją czarna myje i iska. Ja też tak chcę przegrywać i mieć taką nagrodę 

Na razie mają 3 drewniane półeczki, 2 koszyczki, 2 poidełka, 1 dużą miskę z jedzonkiem, i mostek z liny. Będzie jeszcze wisząca na środku doniczka wysłana czymś miękkim i 2 hamaki.

Na razie tyle będzie działo się coś więcej, ciekawego, jakieś zmiany będę pisał

dziękuję za pomoc i pozdrawiam

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje trzy laseczki :)

Post autor: zocha »

http://yfrog.com/eudscn36411024x768j :-* :-* kochane kapturki...uwielbiam :)
http://yfrog.com/2sdscn36401024x768j śliczne maleństwo

Cudne są wszystkie trzy :-* :-* :-*

Oj tak hamaczki by się przydały :) Jeszcze sporo miejsca to możesz poszaleć :)

Mizianko dla dziewczynek przesyłam :-* :-* :-*
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moje trzy laseczki :)

Post autor: alken »

o tak, hamaczek ja tam widzę na samej górze po lewej albo po prawej (no, nad tym tarasem co wisi nad pomaranczowym koszykiem) ;)
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”