Ryż na mleku

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Villemoo
Posty: 111
Rejestracja: sob lip 21, 2007 1:46 pm
Lokalizacja: Kraków

Ryż na mleku

Post autor: Villemoo »

Czy szczurki mogą jeść "Belriso" (kto nie wie o co chodzi - taki ryż na mleku) Bo raz jadłam przy biurku jak na nim Luna biegała i mi podżarła i jej baaaardzo posmakowało, ale nie pozwoliłam na zbyt wiele, bo nie wiem czy jej nie zaszkodzi :):)
Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji.
Awatar użytkownika
marrrtina
Posty: 149
Rejestracja: śr kwie 04, 2007 2:19 pm
Lokalizacja: Łódź / Włocławek

Odp: belriso

Post autor: marrrtina »

mysle ze w malej ilosci zaszkodzic nie powinno, ale to-to kaloryczne jest ;)
" All the world's a stage and all the men and women merely players. They have their exits and entrances and one man in his time plays many parts..."
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Odp: belriso

Post autor: krwiopij »

Zdrowotny posiłek to nie jest, ale odrobina co jakiś czas nie zaszkodzi. Jest w tym trochę chemii, cukru i soli, ale faktycznie bardzo ogonom smakuje - u mnie czasami chore ogonki dostawały Belriso, jak miały marny apetyt i nie chciały jeść wielu innych produktów.
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Mona
Posty: 83
Rejestracja: czw cze 03, 2004 6:19 pm
Lokalizacja: Elbląg

Odp: belriso

Post autor: Mona »

Moje uwielbiają (w szczegulności bananowe). Dostają oczywiście w ramach przysmaku po troszku raz na jakiś czas i jak do tej pory im niezaszkodziło  ;)
Awatar użytkownika
szpaczek
Posty: 877
Rejestracja: sob gru 09, 2006 10:43 pm
Lokalizacja: Sosnowiec rulezz:D

Re: belriso

Post autor: szpaczek »

ja to ubustwiam szczególnie czekoladowe :D :D a Pixi uwielbia wylizywać kubełek :D
raxell
Posty: 4
Rejestracja: ndz sty 09, 2011 5:21 pm

ryż na mleku?

Post autor: raxell »

Czy ogonki mogą jeść ryż na mleku ? Z cynamonem.
Gonzo,Oskarek <3
Awatar użytkownika
lovekrove
Posty: 972
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 8:22 am

Re: ryż na mleku?

Post autor: lovekrove »

Ryż oczywiście można podawać, mleko też, ale niewiele, a co do cynamonu, to nie mam pojęcia ??? Już któryś raz się rozglądam jak to jest z tym cynamonem i odpowiedzi nie znalazłam. Cynamon ma wiele korzystnych właściwości, zawierają antyoksydanty i poprawiają trawienie. Nie wydaje się, aby mógł zaszkodzić szczurkowi...
Sześciu szczurzych rozbójników: Muffin[*], Oskar[*], Ryjek[*], Szymon[*], Alvin[*], Melman, Zdzichu, Edek[/color]
S.
Posty: 706
Rejestracja: śr wrz 19, 2007 9:19 pm

Re: ryż na mleku?

Post autor: S. »

Mleko powinno być modyfikowane, takie dla bardzo małych dzieci.
Mleko krowie szkodzi szczurkom.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”