zaczerwieniony nochal

Drapanie? Ranki? Martwica tkanki? Pasożyty? ... i inne dolegliwości związane ze skórą i pokrywającym je futerkiem.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
kinia87
Posty: 954
Rejestracja: czw lis 04, 2010 7:22 pm
Lokalizacja: BDG

zaczerwieniony nochal

Post autor: kinia87 »

od wczoraj smaruje mojej Ayi psikajaco smarkaty nochal mascia majerankowa. Wlasnie zauwazylam, ze nochal ma zaczerwieniony (nie od porfiryny, po prostu podrazniony) jakby lekko obrzekniety. To objaw alergii na masc? odstawic ja?
Ze mną: szczurasy Zgredek i Dzikus + pieseł Tajfuno >:D Za TM: Tosia, Essi, Aya, Mishka, Ciaposław, Tajfunio, Lunka, Krecik, Gucio [*] [/b]
Awatar użytkownika
kinia87
Posty: 954
Rejestracja: czw lis 04, 2010 7:22 pm
Lokalizacja: BDG

Re: zaczerwieniony nochal

Post autor: kinia87 »

wczesniej (wczoraj przedwczoraj) dosc czesto nochal pocierala. Dzisiaj juz troche mniej. Wczoraj tez zmienilam trociny chipsi na granulat chipsi. Nie wiem, czy po prostu od tego zakatarzenia ma taki nochal, czy to efekt na masc... a moze na granulat? ::)
Ze mną: szczurasy Zgredek i Dzikus + pieseł Tajfuno >:D Za TM: Tosia, Essi, Aya, Mishka, Ciaposław, Tajfunio, Lunka, Krecik, Gucio [*] [/b]
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: zaczerwieniony nochal

Post autor: nausicaa »

spróbuj może odstawić tą maść na trochę, jeśli zejdzie, to może mała ma uczulenie na składnik maści albo po prostu tak lubi zlizywać maść, że aż sobie nosek zatarła
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: zaczerwieniony nochal

Post autor: Nakasha »

Już lepiej daj jej BetaGlukan i wit. C. ;)
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
kinia87
Posty: 954
Rejestracja: czw lis 04, 2010 7:22 pm
Lokalizacja: BDG

Re: zaczerwieniony nochal

Post autor: kinia87 »

probowalam podreperowac ja vibovitem i mascia.. ale bez zmian. Wzywam weta na domowa wizyte wlasnie..
Ze mną: szczurasy Zgredek i Dzikus + pieseł Tajfuno >:D Za TM: Tosia, Essi, Aya, Mishka, Ciaposław, Tajfunio, Lunka, Krecik, Gucio [*] [/b]
Awatar użytkownika
Niamey
Posty: 613
Rejestracja: pt gru 26, 2008 11:30 pm

Re: zaczerwieniony nochal

Post autor: Niamey »

ale to szczurzy wet? skąd jesteś?
Awatar użytkownika
kinia87
Posty: 954
Rejestracja: czw lis 04, 2010 7:22 pm
Lokalizacja: BDG

Re: zaczerwieniony nochal

Post autor: kinia87 »

mial byc szczurzy, mysle, ze nie byl. Jestem z bdg. Sprawa wyjasniona ;) Niamey odsylam do:
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=29222

a ten temacik mozna zamknac :)
Ze mną: szczurasy Zgredek i Dzikus + pieseł Tajfuno >:D Za TM: Tosia, Essi, Aya, Mishka, Ciaposław, Tajfunio, Lunka, Krecik, Gucio [*] [/b]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Skóra i sierść”