[NowyDwórGdański] Zaadoptuje samca

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

dzikrk
Posty: 3
Rejestracja: czw lut 03, 2011 9:43 pm

[NowyDwórGdański] Zaadoptuje samca

Post autor: dzikrk »

Witam,
Zaadoptuje lub kupię tanio(praktycznie brak funduszy) samczyka. Mam już jednego a przed kupnem nie wiedziałem że warto mieć dwa, nie chce drugiego kupować ze sklepu zoologicznego. Wolałbym od jakiegoś doświadczonego hodowcy. Szkoda żeby mój ogonek sam się męczył zwłaszcza że wracam ze szkoły dopiero po 16 godzinie...

Jestem w stanie odebrać osobiście z Nowego Dworu Gdańskiego i okolic. Ciężej z trójmiastem ale i to jakoś da rady.

Pozdrawiam dzikrk
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: [NowyDwórGdański] Zaadoptuje samca

Post autor: alken »

tutaj szczurki oddajemy za darmo do adopcji :) tylko w hodowlach trzeba zapłacić.
jedyne co mnie martwi to to, że piszesz o braku funduszy. więc stać Cię w ogóle na weterynarza i dobrą karmę? jak szczur zachoruje (może jeszcze tego nie wiesz ale to bardzo chorowite zwierzęta) to koszt leczenia może wynieść nawet kilka stów. i co wtedy?
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [NowyDwórGdański] Zaadoptuje samca

Post autor: smeg »

http://szczury.org/viewtopic.php?f=163&t=29508 - tu są szczurki do oddania za darmo z Wejherowa, dowóz na terenie Trójmiasta
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
dzikrk
Posty: 3
Rejestracja: czw lut 03, 2011 9:43 pm

Re: [NowyDwórGdański] Zaadoptuje samca

Post autor: dzikrk »

alken pisze:tutaj szczurki oddajemy za darmo do adopcji :) tylko w hodowlach trzeba zapłacić.
jedyne co mnie martwi to to, że piszesz o braku funduszy. więc stać Cię w ogóle na weterynarza i dobrą karmę? jak szczur zachoruje (może jeszcze tego nie wiesz ale to bardzo chorowite zwierzęta) to koszt leczenia może wynieść nawet kilka stów. i co wtedy?
No chyba nie aż tak chorowite że co miesiąc do Weteryniarza bym musiał jeździć?
Na uratowanie ukochanego zwierza zawsze znajdą się fundusze, chodzi o to że teraz ostatnio stoję kiepsko ale nie oznacza to trwałego braku funduszy, po prostu nie chcę aby mój ogonek nie męczył się samotnie.


Pozdrawiam,
Layla
Posty: 1052
Rejestracja: pt sty 20, 2006 2:57 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: [NowyDwórGdański] Zaadoptuje samca

Post autor: Layla »

Szczurki to chorowite zwierzęta. Miałam szczura, który żył 2,5 roku i chorował ciągle, bywałam z nim u weterynarza czasem 2 razy na tydzień. Na leczenie zapalenia mózgu w stadzie wydałam kilka stów. Więc warto chomikować jakieś pieniądze na czarną godzinę :)
Magda :)))
Posty: 104
Rejestracja: pt mar 23, 2007 8:02 pm
Lokalizacja: Tczew / okolice Trójmiasta

Re: [NowyDwórGdański] Zaadoptuje samca

Post autor: Magda :))) »

Ostatnio dreambook miał jeszcze jednego szczurka do oddania. Nie wiem czy jeszcze aktualne.
Tu jest temat: viewtopic.php?f=4&t=28199
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”