Szczurzyca- Czy to choroba? A może to nic poważnego?

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Wensha
Posty: 162
Rejestracja: śr lip 07, 2010 7:52 am
Lokalizacja: Kraków, Nowa Huta ;D
Kontakt:

Szczurzyca- Czy to choroba? A może to nic poważnego?

Post autor: Wensha »

Nie było mnie tydzień w domu- wyjechałam z rodzeństwem i babcią do Zakopanego. Gdy wróciłam zauważyłam, że jeden mój ogon dziwnie chodzi. Co prawda w domu jestem tylko od dwóch dni, ale martwię się. Gdy wzięłam ją dzisiaj na ręce to co chwilę się przewracała na brzuszek, a gdy dałam ją na łóżko chodziła przechylona w prawo. Nie wiem czy to choroba, czy jakaś wada kręgosłupa, ale mam ją już 4-5 miesięcy i do tej pory NIC jej nie było. Co robić? Konieczna jest wizyta weterynarza? Liczę na to, że bardziej przybliżycie mi to co jej jest. Za wszystkie odpowiedzi bardzo Wam już teraz dziękuje.
Obrazek
Mam jeszcze trzeciego szczura, ale złośliwość, rzeczy martwych nie pozwoliła mi zrobić zdjęcia (aparat). Jest taka sama jak Cherry i ma na imię Malibu.
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Szczurzyca- Czy to choroba? A może to nic poważnego?

Post autor: Cyklotymia »

Ludzie po udarze mają niedowład połowiczy... To trochę tak wygląda z opisu. Leć do weta.
Awatar użytkownika
furburger
Posty: 711
Rejestracja: sob lut 12, 2011 8:18 am
Lokalizacja: Kudowa-Zdrój

Re: Szczurzyca- Czy to choroba? A może to nic poważnego?

Post autor: furburger »

A kręci się w kółko ? Jest możliwość żeby ją przewiało ?
Leć jak najszybciej do weterynarza bo to może być coś naprawdę poważnego!
Manfred :'( [*] Alfred :'( [*] Bolesław :'( [*] Kayomi :'( [*]
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: Szczurzyca- Czy to choroba? A może to nic poważnego?

Post autor: nausicaa »

to moze byc zap.mozgu, szczegolnie to przechylenie glowki jest charakterystyczny. do weta po antybiotyk i steryd
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”