[oczy] Zaropiałe oko

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Angelkaa
Posty: 73
Rejestracja: pt kwie 29, 2011 3:27 pm

[oczy] Zaropiałe oko

Post autor: Angelkaa »

Moja Tusia ma od 2 dni lekko zaropiałe prawe oczko :( nie wiem dlaczego, czy to przez ściółkę czy jej coś jest, nie wiem czy mam się z tym udać do weta :(

Nazywaj swoje tematy tak, aby było wiadomo o czym są.
♥ Tusia ♥ ♥ Strzałka ♥ ♥ Bubka ♥
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: pomocyyyy

Post autor: noovaa »

Poczytaj co to jest porfiryna i kiedy się pojawia. Użyj wyszukiwarki ;).
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Hanka&Medyk
Posty: 1916
Rejestracja: pt lut 13, 2009 7:56 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: pomocyyyy

Post autor: Hanka&Medyk »

Pytanie, czy wydzielina jest czerwonawa (wtedy to porfiryna), czy innego koloru (bliżej białego na przykład) - wtedy można mieć do czynienia z jakimś stanem zapalnym oka.
[*]:Dziunia,Gienia,Gaja+UtahMerch'sField,OmegaEM,Amiga,Destra+DaithiRL,Aguta,Albi,Fufa,Yumi,Belzebub,Wacław,Krówka
Są:Miotła,LuxTorpeda,Teodora,Ciapka,Piszczałka,Rubi,Tesla,Gniotka
Awatar użytkownika
Angelkaa
Posty: 73
Rejestracja: pt kwie 29, 2011 3:27 pm

Re: pomocyyyy

Post autor: Angelkaa »

zbiera jej się jakby ropa przy oku, leciutko jej to wytarłam, jak narazie jest dobrze, ale jeżeli to się znowu pojawi to biegne z nią do weta :( >:(
♥ Tusia ♥ ♥ Strzałka ♥ ♥ Bubka ♥
Arachne
Posty: 72
Rejestracja: pn sie 17, 2009 2:45 pm

Re: pomocyyyy

Post autor: Arachne »

Niedawno mój Bono miał też zaropiałe oczko. Poszliśmy do weta i wyszło, że to zapalenie spojówek. Dostalismy kropelki na 7 dni 2x dziennie. Kropelki przeciwzapalne. I przeszło bardzo szybko. Niestety inne ciury też potem załapały ale po telefonie do weta mogłam te same kropelki im podać.
Polecam weta, bo po opisie na 100% nie wiemy co to.
Awatar użytkownika
Angelkaa
Posty: 73
Rejestracja: pt kwie 29, 2011 3:27 pm

Re: pomocyyyy

Post autor: Angelkaa »

no więc ubiorę się, i biorę Tusieńke i lecimy do weta :)
♥ Tusia ♥ ♥ Strzałka ♥ ♥ Bubka ♥
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”