[Kraków] Zaadoptuję dwa lub jednego szczura!

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Tooru
Posty: 115
Rejestracja: sob maja 21, 2011 11:29 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

[Kraków] Zaadoptuję dwa lub jednego szczura!

Post autor: Tooru »

Zaadoptuję dwa lub jednego szcura. Najlepiej w wieku około pół roku, w okolicach Krakowa. Jedna albinoska z czerwonymi oczkami, druga zaś ubarwienia innego niż albinos, szary oraz czarno-biały. Mile widziane wszelkie propozycje! Klatka, którą planuję zakupić ma wymiary 80/70/40 cm. Mam już dwa ogonki Frankę i Zosię, w wieku dwóch miesięcy. Chciałbym im sprawić większe koleżanki. W razie wątpliwości proszę o kontakt 516535344. Pozdrawiam!
( F i o n a , B a s i a , L o l a , C h r u p e k , Z o s i a , F r a n k a , H a n k a , R e i l a )Obrazek
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [Kraków] Zaadoptuję dwa lub jednego szczura!

Post autor: klauduska »

to jest 3. szczurówka ta twoja klatka.
Awatar użytkownika
Tooru
Posty: 115
Rejestracja: sob maja 21, 2011 11:29 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: [Kraków] Zaadoptuję dwa lub jednego szczura!

Post autor: Tooru »

Czyli mogę w niej pomieścić trzy szczurki?
( F i o n a , B a s i a , L o l a , C h r u p e k , Z o s i a , F r a n k a , H a n k a , R e i l a )Obrazek
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [Kraków] Zaadoptuję dwa lub jednego szczura!

Post autor: klauduska »

możesz, ale jej nie masz na razie, więc najpierw kup, a potem szukaj szczurów do adopcji.
Awatar użytkownika
Tooru
Posty: 115
Rejestracja: sob maja 21, 2011 11:29 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: [Kraków] Zaadoptuję dwa lub jednego szczura!

Post autor: Tooru »

Ok, ale kupuję ją, jestem w trakcie licytacji. Planuję także zaadoptować szczurkę z wątku http://szczury.org/viewtopic.php?f=163&t=31230. Czy to dobry pomysł?
( F i o n a , B a s i a , L o l a , C h r u p e k , Z o s i a , F r a n k a , H a n k a , R e i l a )Obrazek
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [Kraków] Zaadoptuję dwa lub jednego szczura!

Post autor: klauduska »

jesteś w trakcie licytacji na razie.
nie rób niczego na gwałt. jak widziałeś, ktoś już w sprawie tej szczurzycy napisał PMkę, więc na razie nie wiadomo czy będziesz mógł zaadoptować. szczurów jest dużo do adopcji teraz.
właściwie to czemu chcesz starsze?
Awatar użytkownika
Tooru
Posty: 115
Rejestracja: sob maja 21, 2011 11:29 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: [Kraków] Zaadoptuję dwa lub jednego szczura!

Post autor: Tooru »

klauduska pisze:jesteś w trakcie licytacji na razie.
nie rób niczego na gwałt. jak widziałeś, ktoś już w sprawie tej szczurzycy napisał PMkę, więc na razie nie wiadomo czy będziesz mógł zaadoptować. szczurów jest dużo do adopcji teraz.
właściwie to czemu chcesz starsze?
Nie robię niczego na gwałt. Jestem spokojny. Póki co to muszę czekać, aż wygram tą licytację. Nie widziałem, by ktoś pisał w sprawie tej szczurzycy. Wszystko jeszcze się okaże. Póki co to poszukuję samiczki do adopcji.
Chciałem starsze, ponieważ lubię duże zwierzątka, chciałbym, by te młodsze miały opiekę starszego szczurka, który mógłby je ostrzec w razie czego i otoczyć troską.
( F i o n a , B a s i a , L o l a , C h r u p e k , Z o s i a , F r a n k a , H a n k a , R e i l a )Obrazek
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [Kraków] Zaadoptuję dwa lub jednego szczura!

Post autor: klauduska »

przed kupnem, tych, które już masz u siebie, też niczego na gwałt nie robiłeś?

w tamtym temacie adopcyjnym ktoś [nie pamiętam nicku] napisał, że "poszła PMka", co znaczy, że jest zainteresowany.
a co do "lubię duże zwierzątka", to czemu masz myszy i zdecydowałeś się na samice? one też za duże nie rosną..
Awatar użytkownika
Tooru
Posty: 115
Rejestracja: sob maja 21, 2011 11:29 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: [Kraków] Zaadoptuję dwa lub jednego szczura!

Post autor: Tooru »

klauduska pisze:przed kupnem, tych, które już masz u siebie, też niczego na gwałt nie robiłeś?

w tamtym temacie adopcyjnym ktoś [nie pamiętam nicku] napisał, że "poszła PMka", co znaczy, że jest zainteresowany.
a co do "lubię duże zwierzątka", to czemu masz myszy i zdecydowałeś się na samice? one też za duże nie rosną..
Z kupnem tych co już mam to faktycznie było na gwałt, ale teraz staram się także przygarnąć racjonalnie jakąś samiczkę albinoskę do towarzystwa. Faktycznie, już sprawdziłam, jest ktoś zainteresowany, ale to nie oznacza, że od razu sprawa jest nieaktualna. Wątek nie został zamknięty. Mam myszki, ponieważ zawsze marzyłem by mieć takie maleńkie zwierzątka, którym się można przyglądać. Zdecydowałem się na samice, ponieważ zauroczyły mnie okrągłe uszy Franki, a jak Franka jest samiczką to i musi mieć partnerkę, prawda?
( F i o n a , B a s i a , L o l a , C h r u p e k , Z o s i a , F r a n k a , H a n k a , R e i l a )Obrazek
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [Kraków] Zaadoptuję dwa lub jednego szczura!

Post autor: klauduska »

no ciężko, żeby został już zamknięty jak ogłoszenie dopiero niedawno zostało dodane..

poczytaj o łączeniu starszej samicy z młodszymi tylko, żeby potem nie było tragedii.
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [Kraków] Zaadoptuję dwa lub jednego szczura!

Post autor: smeg »

W klatce 70x40x80 mogą mieszkać 4 samice, 3-szczurówka to jest raczej w przypadku samców ;)
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
Tooru
Posty: 115
Rejestracja: sob maja 21, 2011 11:29 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: [Kraków] Zaadoptuję dwa lub jednego szczura!

Post autor: Tooru »

Proszę proszę :) To nawet jeszcze lepiej, bo planuję dwa szczurki. Tylko pasowało by, aby ktoś się odezwał. Poszukam, a nuż znajdę. Jedna osoba się już zgłosiła i proponowała mi albinoskę, tyle, że w Lublinie. Wiecie może jak załatwić transport?
( F i o n a , B a s i a , L o l a , C h r u p e k , Z o s i a , F r a n k a , H a n k a , R e i l a )Obrazek
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [Kraków] Zaadoptuję dwa lub jednego szczura!

Post autor: klauduska »

jak chcesz starsze 2, to tutaj masz z lublina 2 haszczanki: http://szczury.org/viewtopic.php?f=163& ... lit=ilona1

transportu się szuka na dziale transportowym.
generalnie sam zacznij szukać trochę i rozglądać się po forum ;)
Awatar użytkownika
atomówka
Posty: 383
Rejestracja: ndz lut 06, 2011 1:38 am
Lokalizacja: Kielce

Re: [Kraków] Zaadoptuję dwa lub jednego szczura!

Post autor: atomówka »

W dziale "Zwierzaki" jest temat odnośnie transportu, ogłaszasz się i szukasz, czy ktoś nie oferuje akurat takiego, jaki Ci potrzebny. A co do adopcji szczurków, to przecież jest kupę tematów adopcyjnych, po co czekać aż ktoś poprosi Ciebie, sam poprzeglądaj ogłoszenia. Aktualnie jest nawał szczurków.
Manila & Filomena & Tula & Tasmania
Awatar użytkownika
Tooru
Posty: 115
Rejestracja: sob maja 21, 2011 11:29 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: [Kraków] Zaadoptuję dwa lub jednego szczura!

Post autor: Tooru »

klauduska pisze:jak chcesz starsze 2, to tutaj masz z lublina 2 haszczanki: http://szczury.org/viewtopic.php?f=163& ... lit=ilona1
transportu się szuka na dziale transportowym.
generalnie sam zacznij szukać trochę i rozglądać się po forum ;)
Napisałem w sprawie tych szczurków :) Dziękuję bardzo. Szukałem po forum, ale wszystko zgarnięte sprzed nosa. Wciąż rozglądam się po innych forach i szukam. A co do transportu to już sobie zobaczyłem :) Spróbuję zamówić transport, o ile będzie pewna jakaś adopcja. Dziękuję.
atomówka pisze:W dziale "Zwierzaki" jest temat odnośnie transportu, ogłaszasz się i szukasz, czy ktoś nie oferuje akurat takiego, jaki Ci potrzebny. A co do adopcji szczurków, to przecież jest kupę tematów adopcyjnych, po co czekać aż ktoś poprosi Ciebie, sam poprzeglądaj ogłoszenia. Aktualnie jest nawał szczurków.
Ok, szukałem już tam po tym dziale. Jest kupę tematów adopcyjnych, wciąż się rozglądam. Nic na chama :) Dziękuję bardzo.

http://allegro.pl/klatka-52x33x65-uzywa ... 06838.html
Co myślicie o tej klatce? Nadaje się dla 3 szczurków? Dodam, że to samiczki.
( F i o n a , B a s i a , L o l a , C h r u p e k , Z o s i a , F r a n k a , H a n k a , R e i l a )Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”