Drapanie,krostki na skórze

Drapanie? Ranki? Martwica tkanki? Pasożyty? ... i inne dolegliwości związane ze skórą i pokrywającym je futerkiem.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Rweolwer
Posty: 123
Rejestracja: pt kwie 22, 2011 5:07 pm

Drapanie,krostki na skórze

Post autor: Rweolwer »

Mój szczur od dłuższego czasu bez przerwy maniakalnie się gryzie i drapie. Zauważyłam ,że na sierści na tak jakby łupiez (takie białe kropki przyczepione do pojedyńczych włosków),a jak go zmacałam to zobaczyłam takie krostki,strupki czerwone na skórze. Jak myślicie co to moze być?? Do weterynarza i tak mam isć z nim w sobotę na przycinanie zębów. I nie wiem najpierw powiedzieć wetowi,zeby zajął sie zębami czy skórą? A i czy leczenie czegoś takiego jest drogie?
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Drapanie,krostki na skórze

Post autor: Paul_Julian »

Jest tona takich tematów. Jest spis chorób,spis treści i SZUKAJKA,która jest do używania, a nie dekoracji.
Prosze sobie poszukac w podanych wyżej miejscach o pasozytach i jutro obowiazkowo do weta z całym stadkiem.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Zablokowany

Wróć do „Skóra i sierść”