przygarnę samiczkę Wrocław

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

magdalena90
Posty: 41
Rejestracja: śr cze 15, 2011 4:19 pm

przygarnę samiczkę Wrocław

Post autor: magdalena90 »

Chętnie przygarnę towarzyszkę dla mojej Balbiny. Maksymalnie 2,5 miesięczną żeby nie było zbyt dużej różnicy wieku :)
Kolor sierści nie ma większego znaczenia byleby nie był biały. Moja mała jest dosyć jasna. Jeżeli ktoś ma dopiero co narodzone kluseczki to chętnie poczekam bo najdogodniejszy termin do odbioru szczurki byłby dla mnie na początku lipca (teraz sesja, wiadomo ;) ) Jeżeli ktoś chciałby oddać samiczkę to bardzo proszę napisać a potem ewentualnie będziemy umawiać się telefonicznie. Magda
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: przygarnę samiczkę Wrocław

Post autor: noovaa »

Ja mam jeszcze 2 wolne samiczki. Jedna jedzie do Wrocławia, więc zabrałyby się razem. Wolne są 2 i 3.

Ich temat jest tutaj: http://szczury.org/viewtopic.php?f=163&t=30980 . Jeśli byłabyś zainteresowana, to mam kilka pytań. Warunkiem adopcji jest umowa adopcyjna ( osoba dorosła, może być rodzic ).
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
magdalena90
Posty: 41
Rejestracja: śr cze 15, 2011 4:19 pm

Re: przygarnę samiczkę Wrocław

Post autor: magdalena90 »

Jestem zainteresowana ale jeżeli okaże się że samiczka jest w ciąży to może być problem bo nie wiem czy podołam :(
Awatar użytkownika
atomówka
Posty: 383
Rejestracja: ndz lut 06, 2011 1:38 am
Lokalizacja: Kielce

Re: przygarnę samiczkę Wrocław

Post autor: atomówka »

Ta samiczka nie jest w ciąży z tego co wiem, jest już długo u noovej, a to odpowiedzialna osoba. Z resztą nikt ze stałych użytkowników forum nie dałby Ci samiczki z podejrzeniem ciąży bez poinformowania Cię.
Manila & Filomena & Tula & Tasmania
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: przygarnę samiczkę Wrocław

Post autor: noovaa »

Ciąża trwa ~3 tygodnie :). One są u mnie już długo ... gdzieś tam w temacie pisałam że już wykluczona i żadna samiczka w ciąży nie jest :).
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
Licho
Posty: 652
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:07 pm

Re: przygarnę samiczkę Wrocław

Post autor: Licho »

No chyba, że masz warunki na dwie szczurki, to to te http://szczury.org/viewtopic.php?f=163&t=30572&start=60 też szukają domu ;)
Obrazek
magdalena90
Posty: 41
Rejestracja: śr cze 15, 2011 4:19 pm

Re: przygarnę samiczkę Wrocław

Post autor: magdalena90 »

Nopvaa w takim razie chętne przygarnę małą :) tak jak wspomniałaś z umową adopcyjną. Licho, niestety chwilowo nie mam warunków na więcej szczurków. Zbieram na większą klatkę. Ach te szczury, tak szybko rosną :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”