surowy ziemniak

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
jaruch_pl
Posty: 37
Rejestracja: czw mar 10, 2011 8:16 pm
Lokalizacja: toruń

surowy ziemniak

Post autor: jaruch_pl »

mój szczurek zjadł surowego ziemniaka z mąką ( odłozyłam kawalek z placka ziemniaczanego i podwędziła mi go) dużo leży itp. Kupki jeszcze nie widziałam, ale coś czuje ze brzuszek boli i chce ją zrobić. Jak pomóc aby ulżyć?
w raju, Bunia [*], Diana [*], Julka[*],Basia[*], Tośka[*] ze mną Pola, Lena,Zosia i pies Ramek
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: surowy ziemniak

Post autor: Paul_Julian »

Ja bym jej podał coś na wzdęcie albo kawałek no spy na skurcze czy wzdęcie ( jesli ma twardy brzuszek). A na zrobienie kupki - odrobina oleju. Być moze to tylko takie wrażenie, bo surowy ziemniak moze zaszkodzić , i teraz Ci się wydaje , ze choruje ;)

Tutaj http://szczury.org/viewtopic.php?f=173&t=8716&p=134394 jest o zatruciu. Na zatrucie dobry jest wegiel , ale skoro ma zatwardzenie , to nei wiem czy to będize dobre.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
tahtimittari
Posty: 1164
Rejestracja: pn maja 10, 2010 7:17 pm
Kontakt:

Re: surowy ziemniak

Post autor: tahtimittari »

Węgiel nie zaszkodzi, wskazane by było podać go (on biegunki niweluje tak, że właśnie wiąże te szkodliwe czynniki,co je spowodowały, zatem zatwardzenia nie pogorszy).
Jeśli szczurkowi do rana nie przejdzie to koniecznie do weterynarza!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”