Stadko aneczkii

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
aneczkaa
Posty: 697
Rejestracja: wt mar 08, 2011 12:08 pm

Stadko aneczkii

Post autor: aneczkaa »

Przebywam na tym forum już kawałek czasu, ale zawsze jakoś było nie po drodze do założenia własnego tematu ;) Wreszcie udało mi się zebrać, żeby to zrobić :D

Moje stadko liczy 6 panienek :D
Opowiem pokrótce o każdej z nich :)

Lily – pseudonim Kangurek, półroczny haskacz. Panna ciągle się gdzieś spieszy, notorycznie nie ma czasu, musi lecieć na te wszystkie spotkania biznesowe pod kanapą i za meblami. Głaskanie toleruje bardziej z przymusu, jest niezależna - wielki odkrywca stada, najchętniej podbija nowe tereny, wszędzie wlezie, nie usiedzi w jednym miejscu ;D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Binia – Biszkoptowa dziewczynka, która w listopadzie lub grudniu skończy 2 lata. Bardzo nieufna, chętnie poczęstuje cię dziabem jeśli będziesz jej przeszkadzał w konsumpcji. Lubi spokój i dominację, jej paskudny charakter równoważy cudne ubarwienie i okrągły brzuszek. W zeszłym roku u poprzedniej właścicielki została mamą, kilkoro Forumowiczów ma jej dzieci w swoich stadkach :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Bela – urodzona 23 marca, adoptowana od szczurzycy, miała być trzecim i ostatnim szczurkiem w stadzie ale o tym później ^^ Bela jest bardzo proludzka i lubi dawać buziaki w usta. Ma swój fetysz, mianowicie cały czas chodzi w białych skarpetkach :D

Trzy pierwsze zdjęcia są własnością szczurzycy :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Abby – siostra Beli, pseudonim Fryzjerka - nie daj Boże pozostawić w jej zasięgu kosmyk włosów, najmodniejsze cieniowanie zapewnione. Jako że została ostatnią z miotu została przygarnięta, mimo, że nie planowałam tak znacznie powiększyć stadka ;) Urocza czarnulka, cechuje się rekordowym czasem w biegu na 100 m i charakterystycznym piciem wody na gwiazdę rocka (trzyma łapkami rurkę poidełka i jest w stanie wybudzić wszystkich w mieszkaniu trącając języczkiem w kulkę poidła) ;D

Zdjęcia od szczurzycy:
Obrazek
Obrazek
Moje:
Obrazek
Obrazek

Milka – urodzona 26 kwietnia, adoptowana od dimitrii. Jej ulubione zajęcie to spożywanie, wszystkiego i w każdych ilościach. Przez ten niecny proceder przerosła swoją siostrę Ruby. Uchodzi jej na sucho nawet wykradanie żywności z pyska Bini.

Zdjęcia od dimitrii:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
I nasz Łakomczuch troszkę większy:
Obrazek

Ruby – siostra Milki, pseudonim RuBisCO lub Porsche. Jako, że również była ostatnią samiczką w swoim miocie - została przygarnięta do stada. Równie szybka jak Abby, jest jak Ninja. W ciągu kilku sekund potrafi zalizać na śmierć ;D Legendy głoszą, że przynosi szczęście (pogłaskana przed egzaminem pozwala uzyskać zaliczenie). Przy łączeniu z Binią nabrała krwistego kolorku i najadła się trochę strachu. Kiedy niedobre paluchy właścicielki dotykają przeszkadzając w spaniu – Ruby wydaje charakterystyczne piski :D

Zdjęcia od dimitrii:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
I moje:
Obrazek
Obrazek


Zdjęcia grupowe innym razem ;D
Awatar użytkownika
Fuzia
Posty: 476
Rejestracja: pn lip 18, 2011 8:03 am
Numer GG: 13888145
Lokalizacja: Polkowice

Re: Stadko aneczkii

Post autor: Fuzia »

Fajne szczurkii : ) Abby jest , moim zdaniem , bardzo fotogeniczna : ) Wymiziaj wszystkie ode mnie , Tośki i Majki : )
Majka , Tośka, Kuleczka

Za TM : Zosia vel Mała [*], Mika [*]
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=34871 <- Wpadajcie często :*
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Stadko aneczkii

Post autor: mini »

No nareszcie! :D
Czy mi się wydaje czy Abby jest całkowitą czarnulką bez znaczeń? :o Jeśli tak to już kipię z zazdrości O0

nawet nie wiedziałam, że masz takie spore stadko ;D Super!
Miziać baby ode mnie :-*
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
Awatar użytkownika
aneczkaa
Posty: 697
Rejestracja: wt mar 08, 2011 12:08 pm

Re: Stadko aneczkii

Post autor: aneczkaa »

Właśnie zastanawiam się jakiego jest dokładnie umaszczenia. Generalnie jest czarna, z bliska widać, że czarne włoski przeplatane są srebrnymi. A w jednym miejscu na brzuszku jest kumulacja tych siwych włosków, troszkę to widać tutaj:

Obrazek

Nie planowałam takiego dużego stadka, miałam adoptować trzecią szczurkę, no i zamiast adoptować jedną - wzięłam cztery ::) :D
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Stadko aneczkii

Post autor: mini »

I jeszcze na ryjeczku ma białe plamki dwie :) Jednak i tak jej umaszczenie robi wrażenie, myślałam, że TAK czarne szczurki z minimalnymi znaczeniami nie istnieją :D Ona jest pierwszym takim ogonem jakiego zobaczyłam ;)

Znam to doszczurzanie..znam.. ;D trudno się oprzeć, co nie? :D
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
Awatar użytkownika
aneczkaa
Posty: 697
Rejestracja: wt mar 08, 2011 12:08 pm

Re: Stadko aneczkii

Post autor: aneczkaa »

Oj trudno :D

Abby ma jeszcze delikatnie białą brodę. Ale poza tym nic nie ma na pyszczku, może tak na zdjęciu wyszła :)
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Stadko aneczkii

Post autor: mini »

Tak, o to mi chodziło o ta brodę :) Fajna jest :D
Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Stadko aneczkii

Post autor: valhalla »

Jakie ładne stadko :) Urocze panny.
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
aneczkaa
Posty: 697
Rejestracja: wt mar 08, 2011 12:08 pm

Re: Stadko aneczkii

Post autor: aneczkaa »

Haha Lilka, która dotychczas pozwalała każdemu wchodzić na głowę, ostatnimi czasy ma zadatki na alfę :D

Przy okazji trochę zdjęć! :D

Ruby:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Lilka:
Obrazek Obrazek Obrazek

I troszkę grupowych:

Lilka i Milka
Obrazek (uwielbiam znaczenie Milki :D)

Bela i Lilka
Obrazek

Siostry Ruby i Milka
Obrazek

Milka i Abby
Obrazek Obrazek

Ruby i Abby
Obrazek :D
Obrazek Zgadnijcie gdzie drugi szczur :D
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Stadko aneczkii

Post autor: zyberka »

http://imageshack.us/photo/my-images/83 ... 645fj.jpg/ Jaki ślicznie poplamiony poplamkowany brzuszek :o :-*

http://imageshack.us/photo/my-images/18/sggegeye.jpg/ o Boże, wygląda jakby coś po niej przejechało :P pod co wpadła? :P
Awatar użytkownika
aneczkaa
Posty: 697
Rejestracja: wt mar 08, 2011 12:08 pm

Re: Stadko aneczkii

Post autor: aneczkaa »

zyberka pisze:http://imageshack.us/photo/my-images/83 ... 645fj.jpg/ Jaki ślicznie poplamiony poplamkowany brzuszek :o :-*
Ha! Ja się jeszcze tu nie chwaliłam brzuszkiem Ruby :P Cały usiany maleńkimi kropeczkami, powiedziałabym nawet, że ma ładniejszy brzuszek niż jej siostra :D


Pod co wpadła Ruby? Nie wiem, ona sama ma ksywkę Porsche, ale czy pod coś wpadła? ???
Awatar użytkownika
aneczkaa
Posty: 697
Rejestracja: wt mar 08, 2011 12:08 pm

Re: Stadko aneczkii

Post autor: aneczkaa »

To jest brzuszek Ruby ;D

Obrazek
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Stadko aneczkii

Post autor: Afera »

Ładna gromadka. ;)
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
mini
Posty: 1825
Rejestracja: czw mar 10, 2011 11:09 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Stadko aneczkii

Post autor: mini »

Jak ja lubię się śmiać.. to takie ciekawe doświadczenie.
->Nasze Śliczne Paskudy:*<-
->Mini pociechy<-
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Stadko aneczkii

Post autor: szczurzyca. »

moje dziubaski :-* cieszę się, że tak dobrze trafiły. wymiziaj całe stadko, wycałuj i wytarmoś! :)
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”